Gorivo poskupelo na 105 dinara!

tu tu tu

Buduća legenda
Poruka
45.209
Poskupilo gorivo za 3,7 dinara
26. avgust 2009. | 00:32 | Izvor: Beta
Beograd -- Gorivo u Srbiji poskupelo je danas u proseku za 3,7 dinara po litru, odnosno 3,9 odsto.

Motorni benzini poskupeli su za 3,33 dinara po litru, odnosno za 3,22 odsto, a dizel goriva za 3,95 dinara po litru, što je poskupljenje od 4,53 odsto. Litar motornog benzina i bezolovnog motornog benzina od 95 oktana poskupeo je sa 101,79 dinara na 105,01 dinar po litru, a dizel gorivo D2 umesto 89,56 dinara, košta 93,1 dinar.
 
Moje zdravlje = moj problem = moj novčanik, u svakom slučaju:rtfm::evil:

To bi bilo isto kao jedna moja drugarica koja je ostavljala pušenje i počela da propagira da se pozatvaraju sve trafike u kraju:D

Luda žena...ako ona nije karakter da to sama reguliše , baš država treba da joj olakšava "posao"...ma da...:roll:
 
Moje zdravlje = moj problem = moj novčanik, u svakom slučaju:rtfm::evil:

To bi bilo isto kao jedna moja drugarica koja je ostavljala pušenje i počela da propagira da se pozatvaraju sve trafike u kraju:D

Luda žena...ako ona nije karakter da to sama reguliše , baš država treba da joj olakšava "posao"...ma da...:roll:

U pravu si, tvoj PROBLEM :ok: ... ma nije to samo zbog zdravlja, *ebote neces nikad naci decka ... ko jos voli pepeljaru da ljubi ;) ... ja to onako zbog tebe :D
 
Pa mora od negde da se otplacuje Kosovski dug...

Da neko ne pomisli da Kosovo nije u Srbiji.

"...sve cu ja to da naplatim momcino...sa kamatama...nista se ti ne sekiraj, kud ja prodjem tu trava ne raste" :mrgreen:

mladic.jpg
 

Back
Top