evo i mojih gonica

ne boki nisu srpski ovaj klempaviji je italiajnski neki gonic(segugio italiano pelo raso),a ovaj drugi sto vise lici na nase balakance je otac ovaj italijanski gonic od njihove rase a majka neka rasa francuska a to covece ispalo boze sacuvaj tera juri kao ludo
 
Promenio sam sve naše YU goniče i ni jedan mi se nije svideo, onda sam pario posavku, sa američkim stafordom (ili je bio pit bul ????) dobio sam prelepe posavca sa čarapicama i sa lisom preko čela spojenom sa belim okovratnikom. Po svemu su ličili na posavce, osim po radu :)
To su neustrašivi kerovi, napadaju sve od divlje svinje do medveda. :mrgreen:, verovali ili ne njh dva u paru gone medveda kao zeca, a kad nešto uloviš pred njima, nema teorije da im otmeš, ako nemaš pri ruci neku močugu. Jedino su dosadni po tome što se po pet-šest puta na dan zavade među sobom pa moram da intervenišem da se ne svađaju (opet močugom) :hahaha:
 
ooovde po italy bar koliko sam ja cuo i video da opasno gotive posavce znaci na njihovim forumima ko ima posavca ili u sumi glavni je ,ja sam u srb uvek drzao posavce treba mnogo truda i vremena za sve pse i one za izlozbu i one za sumu ali jednom lepo naucis posavca (po mogucstvu da imas i gatar u fazi ucenjaa),za divlje svinje nema bolje.A ti psi ukrsteni pogotovu tako ti tvoji sa pit bulom ili rotvajlerom su mnogo ljuti i negde naleti na velikog vepra po sumi i mozes ga otpises
 
Promenio sam sve naše YU goniče i ni jedan mi se nije svideo, onda sam pario posavku, sa američkim stafordom (ili je bio pit bul ????) dobio sam prelepe posavca sa čarapicama i sa lisom preko čela spojenom sa belim okovratnikom. Po svemu su ličili na posavce, osim po radu :)
To su neustrašivi kerovi, napadaju sve od divlje svinje do medveda. :mrgreen:, verovali ili ne njh dva u paru gone medveda kao zeca, a kad nešto uloviš pred njima, nema teorije da im otmeš, ako nemaš pri ruci neku močugu. Jedino su dosadni po tome što se po pet-šest puta na dan zavade među sobom pa moram da intervenišem da se ne svađaju (opet močugom) :hahaha:

To ti je glupost,imamo fenomenalne gonice drugar,izgleda da lose dresiras il' ne gledas kakva im je krv :)
 

Back
Top