ahahaha...trenutna natjecateljka za miss hrvatske je izjavila...

Dobro bre, ako je devojcica lepa, onda nije ni imala vremena da cita...

Ili sluša. Ili gleda. Ili bilo šta.

Mislim da je ovo dotična poliglotkinja/poliglotica/kogayebe. Ivana Vasilj:

get_slika_varijacija.php


Gospođica Vasilj je ova sa leve strane, da ne bude zabune.
 
da govori tecno hrvatski i bosanski jezik i da cvrsto vjeruje u OBAMU ,koji ce posvetiti paznju i malim zemljama ,kao sto je HRVATSKA....:zcepanje::hahaha::rotf:

Pa ne vidim sta je smesno?
I ja govorim Hrvatski, Bosanski i Srpski jezik(koji god da kazes, ostala 2 se nekako podrazumevaju), i verujem da ce Obama za razliku od svog prethodnika vise paznje posvetiti malim zemljama, kao sto su zemlje Balkana.

Devojka nije ispala glupa, nego otvorena i siroka u razmisljanju.
Uostalom, prosle godine je Miss Univerzuma izjavila da bi volela da upozna Putina, pa nisam video da se neko smeje tome.
Al' sovinisti ne bi bili sovinisti, pogotovo ova podvrsta na krstaricinom forumu kad ne bi svaku neproverenu vest koristili da se podsmevaju nasim komsijama Hrvatima.

I posle se pitaju ljudi zasto Srbima nista ne ide kako valja.... :dash:
 
Zna hrvatski i bosanski a ne zna srpski i crnogorski.

Kakva glupa guska. Bolje bi im bilo da ima sise za 10 pored takvog mozga.

Ако не зна да изговори ШЈ и ЖЈ и не зна да ли се правилно каже пребачити или пријебачити, онда црногорски не зна.

А српски... па, за те комплексе је својевремено кружио и један виц. Каже, седе два хрватска језикословца и разговарају о хрватском језику, србизмима, новим хрватским речима и једном паде на памет:

- Чујте... па ми би се и требали престат зват "Хрвати"!!!
- А због чега сад то, колега?!

- Па так нас Срби зову!!!
 
Pa ne vidim sta je smesno?
I ja govorim Hrvatski, Bosanski i Srpski jezik(koji god da kazes, ostala 2 se nekako podrazumevaju), i verujem da ce Obama za razliku od svog prethodnika vise paznje posvetiti malim zemljama, kao sto su zemlje Balkana.

Devojka nije ispala glupa, nego otvorena i siroka u razmisljanju.
Uostalom, prosle godine je Miss Univerzuma izjavila da bi volela da upozna Putina, pa nisam video da se neko smeje tome.
Al' sovinisti ne bi bili sovinisti, pogotovo ova podvrsta na krstaricinom forumu kad ne bi svaku neproverenu vest koristili da se podsmevaju nasim komsijama Hrvatima.

I posle se pitaju ljudi zasto Srbima nista ne ide kako valja.... :dash:

:hahaha:

Sto bi se iko tome smejao,najbolja izjava koju je neko mogao da da.:ok:
 
Pa ne vidim sta je smesno?
I ja govorim Hrvatski, Bosanski i Srpski jezik(koji god da kazes, ostala 2 se nekako podrazumevaju), i verujem da ce Obama za razliku od svog prethodnika vise paznje posvetiti malim zemljama, kao sto su zemlje Balkana.

Не говориш хрватски, српски и босански, јер би то значило да говориш три различита језика, а ти заправо говориш један језик, који се из политичких (и комплексашких) разлога у различитим државама различито назива, а изворно је језик Срба, који је и Вук Караџић назвао српским, а не српско-хрватским или српско-босанским или којекако.

Није неуобичајено да друге нације прихвате језик других или суседних народа за свој стандардни. Неуобичајено је само да том језику мењају име и називају га по имену своје државе или своје новостворене нације. Хрвати као засебан народ/нација постоје од кад и Срби, само се њихов етнички састав (као и српски) кроз векове мењао. Док су у Средњем веку Хрвати били засебан народ у односу на српски, али Србима врло сродан, у данашње доба хрватску нацију чини махом српски етнички супстрат. Босански народ као нација не постоји, већ постоји само бошњачки, али он има датум свог настајања, а то је 1995. година. Пре тога су се користили другим националним именом, именом "Муслимани" од 1970-их година, док пре тога уопште нису представљали засебан народ, већ су били категорија у рангу адвентиста, јеховиних сведока или баптиста, дакле само верска категорија. Историја је бар ту јасна, јужно од Саве и Дунава постоје само три различита словенска народа, а то су Хрвати, Срби и Бугари.
 
Pa ne vidim sta je smesno?
I ja govorim Hrvatski, Bosanski i Srpski jezik(koji god da kazes, ostala 2 se nekako podrazumevaju), i verujem da ce Obama za razliku od svog prethodnika vise paznje posvetiti malim zemljama, kao sto su zemlje Balkana.

Devojka nije ispala glupa, nego otvorena i siroka u razmisljanju.
Uostalom, prosle godine je Miss Univerzuma izjavila da bi volela da upozna Putina, pa nisam video da se neko smeje tome.
Al' sovinisti ne bi bili sovinisti, pogotovo ova podvrsta na krstaricinom forumu kad ne bi svaku neproverenu vest koristili da se podsmevaju nasim komsijama Hrvatima.

I posle se pitaju ljudi zasto Srbima nista ne ide kako valja.... :dash:

salle buddha se rukovao sa ginekologom:sad2:..ti kao da si mozak potpaljivao sa fenjerima ,pa cekas da se gas vrati u modu:telefon:. javlja ti se...koji je to jezik ,pa da se izjavi kako prica hrv. i bos. bez obzira ,dal ti razumeo il ne!!? obama...jel ti mislis da on donosi odluku da li ce posetiti balkan...ti brate kao da si se probudio iz hibernacije, pa onako zbunjen gledas oko sebe. po tebi je devojka ispala sirokih shvatanja...meni je ta izjava sa poredjenjem bushovih bisera... izjaviti da neko zeli upoznati putina ,je sasvim nesto drugo . znaci da je ta devojka sirokih shvatanja ,kada kaze da zeli upoznati jedog drzavnika...i ,ima razloga. zamisli da je ta devojka izjavila kako prica engleski i americki jezik...to tebi ne bi bilo smesno, jel!?? koji sovinisti, gde ih ti vidis???:think:...to su ljudi na forumu ,koji vole srbiju, koja podsmejavanja?? obrati paznju na tvoje dobre susjede i primeti njihovo ponasanje na srpskom forumu i omalovazavanje svega srpskog ,kao i provokacije. i ,ti si se nasao pametan da dajes izjavu ........''srbima nista ne valja'' . decace odi popij ti jedan aspirin, bice bolje!!!:ok:
 
Opet ovaj sa tinejdzerskog sa mudrolijama za decu...Ti ne odustajes,zar ne?
"Ovaj" sa tinejdzerskog foruma ima nick, i 19 godina.
Nisam na tinejdzerskom forumu nego na forumu krstarice, koji ima mnogo podforuma na kojima rado ostavljam svoje poruke. Tinejdzeri i politika su samo jedni od njih, i ne vidim kakve to veze ima jedno sa drugim, osim u glavi opterecenih ljudi.
Molim te, zaobidji me.


Sad bih malo da se posvetim coveku koji se bas i nije druzio sa pravopisom kao mali.


..ti kao da si mozak potpaljivao sa fenjerima ,pa cekas da se gas vrati u modu
Jel' to neki vic dana, il' sta? Pokusavas da budes duhovit. Ne kapiram.
javlja ti se...koji je to jezik ,pa da se izjavi kako prica hrv. i bos. bez obzira ,dal ti razumeo il ne!!?
Ni ovo ne kapiram. Skroz nepovezano pricas covece.
Razumem i Hrvatski i Bosanski, i smatram prednoscu sto mogu to da kazem, bez obzira sto se u sustini radi o jednom istom jeziku.

obama...jel ti mislis da on donosi odluku da li ce posetiti balkan...
Jesam rekao da mislim da ce posetiti Balkan?
Nisam.
Zasto odjednom tu nebulozu ubacujes u pricu?

ti brate kao da si se probudio iz hibernacije, pa onako zbunjen gledas oko sebe.
A ti imas stavove kao da si se ceo zivot druzio sa Velimirom Ilicem i Arkanom.
po tebi je devojka ispala sirokih shvatanja
Neobrazovani kazu "po tebi", obrazovani kazu "po tvom misljenju". Zapamti to, da se ne izblamiras ako se nekad nadjes u drustvu obrazovanih ljudi.
izjaviti da neko zeli upoznati putina ,je sasvim nesto drugo . znaci da je ta devojka sirokih shvatanja ,kada kaze da zeli upoznati jedog drzavnika...
Hahahah. A Obama, jel'te, po tvom misljenju nije drzavnik?
Znaci kad kaze upoznacu Putina - volis je.
Kad kaze upoznacu Obamu - onda je ogranicena.
Zdrav rezon, nema sta.

i ,ima razloga. zamisli da je ta devojka izjavila kako prica engleski i americki jezik
Ali nije. Izjavila je za Bosanski i Hrvatski.
Kao student Engleskog jezika i knjizevnosti mogu da ti kazem da sa americkim Engleskim postoje izvesne razlike, pre svega u akcentovanju reci.
Kod nas ne postoji Srpski, pa hrvatski Srpski, bosanski Srpski, crnogorski Srpski, nego Srpski, Hrvatski, Bosanski i Crnogorski, kao autonomne jezicke celine.
Zar je to tako tesko shvatiti, sinovac, i zakljuciti da tvoj primer nema smisla?
:dash:
koji sovinisti, gde ih ti vidis???
Evo, za pocetak, ti si se prepoznao. A ima ih po celom forumu.
Ti si, vidim, jos nov, no brzo ces se uklopiti sa svojim "sapatnicima" po ideologiji.

to su ljudi na forumu ,koji vole srbiju
Sovinisti na forumu su ljudi koji vole Srbiju?
Jel' znas ti uopste sta si sad rekao?
:dash: :dash: :dash:
obrati paznju na tvoje dobre susjede i primeti njihovo ponasanje na srpskom forumu i omalovazavanje svega srpskog
To sto je forum srpski, ne znaci da je obrazovski ili radikalski, pa da je samo nacionalno opterecenim spodobama dozvoljeno da se upustaju u diskusiju, vec forum svih, pa i mojih dobrih suseda iz Hrvatske i Bosne koje cenim i cije poruke rado citam.
i ,ti si se nasao pametan da dajes izjavu
Ja sam se nasao pametan da komentarisem temu na forumu. To sto ti se ista ne svidja, ne znaci da treba da se blamiras tako sto ces pokusavati da ispadnes pametan, a zapravo samo iskazujes svoje najnize sovinisticke pobude u vidu poruka punih predrasuda.
decace odi popij ti jedan aspirin, bice bolje!!!
Meni od aspirina mozda i hoce biti bolje, al' takvima poput tebe nazalost nema pomoci.


S obzirom da svoje vreme i inteligenciju suvishe cenim da bih ih trosio na osobe poput tebe, smatraj ovo nasom poslednjom diskusijom. :ok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top