Kako ostati nevin?

Moje misljenje je da ako se neki muskarac udvara jednoj postenoj curi da je dobro da ga izbjegne na ovaj nacin: da se osmjehne i prvog starca da poljubi u obraz i da mu kaze da je izvanredan cika i da zeli da ga otprati do kuce i tako se djilkos izbjegne a ona kao kcer otprati starca do kuce.

Opasni su muskarci kada se navale i zahuktaju i kazu hocu hocu.Njih treba izbjeci sto se moze sto prije.
Ako se poda cura strastima ode djevicanstvo.


Koje su to nepostene "cure"?
 
patike nisu perverzne :p

perverzne i nepoštene nije isto...

...il možda jeste...?
a015.gif
 
Hm nike patike su perwerzne ali po swojoj tzeni :lol:
Znam iz iskuswa xD
Nego detzo ja wolim newinu detzu neesxto. Onakos latka su mi nekako. Onako newina swa, cxista su enkako. ne mogu da se otrgnem tom uticaju. Sa newinom bih uwek imao sex, cxak i ako nije basx ni srednja klasa :ok:

ako uzmemo da ti je ovo "90" godište, ti si automacki dete...missim nisu amerikanci badava punoletstvo uveli sa 21...:rumenko:
ispada da dete voli da kundači još manje dete...
...pa me zanima koji bi to raspon godina bio što bi ti kundačio...?
...missim...čisto radi znanja...
:rumenko:
 
ako uzmemo da ti je ovo "90" godište, ti si automacki dete...missim nisu amerikanci badava punoletstvo uveli sa 21...:rumenko:
ispada da dete voli da kundači još manje dete...
...pa me zanima koji bi to raspon godina bio što bi ti kundačio...?
...missim...čisto radi znanja...
:rumenko:

Pa ja bih od 13 te godine pa swe do 25 te xD.
Msm ne znam owo za 13, to je teoretski samo. Generalno je uwek ili 14 ili 15. Mada kazem i nnemam basx neki staz j b g xD
 
Cao,

Sta mislite kako u ovim vremenima da osoba ostane nevina i da ne ima, prije braka seks jer to je po moralnom pravu osudljivo.Da li mislite da su takve djevojke koje ocuvaju nevinost postenije od ovih drugih?

Mislim da su postenije od drugih u svakom slucaju, ali ko voli da ima seks pre braka to je njegova stvar. Ja moram da brinem o svom morala, a svako treba da se zapita, sta ce biti kada pocnu da se postavljaju skakljiva pitanja. Koliko si ih imala pre? Ili zasto me ne volis kao druge devojke? Sta si radila sa njim / njom?
 
Cao,

Sta mislite kako u ovim vremenima da osoba ostane nevina i da ne ima, prije braka seks jer to je po moralnom pravu osudljivo.Da li mislite da su takve djevojke koje ocuvaju nevinost postenije od ovih drugih?
ma jel tako
a posebno je osudljivo kada ti dodje neki turcin u autobusu za bazniju i krene da te spopada i nabacuje ti se jer nije vido a kamoli pipno zene u svojoj zabiti od kad je poslednji put prestao da sisa :neutral: ili kad krene da ti se uvija i privija uspaljeni libanac ko manijak u raspalom klubu...jer si zensko i igras....sve moj do mojega,nadasve moralno i posebno zdravo!

a onda takima da kazes radi to kod kuce ako smes svojim zenama koje si zamoto u plahte :zper: al ne sme odma ode ruka ili qq nesto jos gore :eek:

mojne mi prosipate te price za nevinost,a vamo kad dodju medj hriscanski svet odma bi da uvate prvu sisu! :neutral:
 
Nevinost nije preduslov za sreću...eto o ovome sam već pisala........mnoge takvi brakovi su završili razvodom i većina nije ostala na jednom seksualnom partneru......E sad ako je to tebi važno, imaš pravo na svoj stav.....samo ne očekuj da ti brak bude lak zbog te činjenice.......
 

Back
Top