Dogodine u Kninu

scot

Primećen član
Poruka
979
Veceras gledam Partizan u kfalifikacijama ,grobari postavili veliki transparent DOGODINE U KNINU ,ja bih jos dodao i u Pristini


Pitanje je koliko ce jos godina proteci dok se steknu uslovi da Srbija izadje na svoje prave i prirodne granice.
 
Veceras gledam Partizan u kfalifikacijama ,grobari postavili veliki transparent DOGODINE U KNINU ,ja bih jos dodao i u Pristini


Pitanje je koliko ce jos godina proteci dok se steknu uslovi da Srbija izadje na svoje prave i prirodne granice.

Samo najavite koliko vas misli dolaziti, da proširimo kapacitete i poboljšamo turističku ponudu! :hahaha::hahaha:
 
Samo najavite koliko vas misli dolaziti, da proširimo kapacitete i poboljšamo turističku ponudu! :hahaha::hahaha:

Ljubo samo polako,vi hrvati ste cekali od 1945 45 god da ponovo uspostavite NDH,docekali ste raspad svjetskog poretka 1990 i uspostavu novog svijetskog poredka koji vam je dao ovo sto danas imate Nezavisnu drzavu Hrvatsku,kolo srece se okrece samo je pitanje vremena kad ce propasti sadanji poredak,NATO,EU i ostale marionete USA
 
Ljubo samo polako,vi hrvati ste cekali od 1945 45 god da ponovo uspostavite NDH,docekali ste raspad svjetskog poretka 1990 i uspostavu novog svijetskog poredka koji vam je dao ovo sto danas imate Nezavisnu drzavu Hrvatsku,kolo srece se okrece samo je pitanje vremena kad ce propasti sadanji poredak,NATO,EU i ostale marionete USA

Nešto si pobrkao.
Moja zemlja se zove Republika Hrvatska.
Ovo o čemu ti govoriš nikad nije bila moja zemlja, a postojala prije više od 60 godina.
Naravno da se sve mijenja i kreće.
To je prirodno. Ali je simptomatično to da se uvijek ide prema naprijed, a ne prema nazad.
Tako da ovo stoji što sam napisao.
Možete doći kao dragi gosti.
A hrvatski građani bi se trebali vratiti svojim kućama!
Šta se čeka??
 
Nešto si pobrkao.
Moja zemlja se zove Republika Hrvatska.
Ovo o čemu ti govoriš nikad nije bila moja zemlja, a postojala prije više od 60 godina.
Naravno da se sve mijenja i kreće.
To je prirodno. Ali je simptomatično to da se uvijek ide prema naprijed, a ne prema nazad.
Tako da ovo stoji što sam napisao.
Možete doći kao dragi gosti.
A hrvatski građani bi se trebali vratiti svojim kućama!
Šta se čeka??

cekaju da dodju sa nasom vojskom zajedno
 
nečim ukinu republiku srpsku bit će te u pravim granicama
Ne zanosi se,možda se savet bezbednosti dogovori da ukine Hrvatsku.:)Šta bi onda radio?Pare su pare,možda izbije neki novi rat ili neka atomska bomba u prolazu eksplodira negde u komšiluku i zbriše ceo region sa spiska živih ljudi.Ljudski život je jedan i kratak a države propadaju i stvaraju se nove.
 
cekaju da dodju sa nasom vojskom zajedno

Kojom vašom vojskom? :hahaha::hahaha::hahaha:

Čitaj malo druže! :per:

avatar187482_3.gif
 
vidiš, ovo je čista provokacija :think:
R. Srpska nije u sastavu R. Srbije nego je entitet u sastavu BIH

vi Hrvati nikako da prestanete da trpate nos u tu BIH kako će i šta će
imaš svoju avliju i uživaj

Republika Srpska je srce Srbije ,nemas ti pojma ,ovde narod vise voli Srbiju nego srbijanci poput tenbe i onih sorosevih ljiga sa u92
 
Veceras gledam Partizan u kfalifikacijama ,grobari postavili veliki transparent DOGODINE U KNINU ,ja bih jos dodao i u Pristini


Pitanje je koliko ce jos godina proteci dok se steknu uslovi da Srbija izadje na svoje prave i prirodne granice.

pa prave i prirodne granice Srbije nisu kod Knina...taj deo teritorije je deo gde treba da zive Srbi ali kao ravnopravni narod a ne nacionalna manjina...i ta teritorija sigurno nije Srbija..niti joj je to prirodna granica........................ali za Pristinu i granice Kosova...i ja bih volela da znam ...kada ce prirodna granica Srbije opet biti tamo gde treba
Tu granicu i pored svih onih koji smatraju da treba da vratimo tenkovima..............ja se sa tim ne slazem
moze dogodine u Pristini ali samo diplomatijom i dogovorom..to je jedini nacin da se sve mrznje koje su vekovima ovde potiskivane jer su pobednici odlucivali da se sukobi prekinu i prekrajali granice gde je uvek neko bio zrtva, nezadovoljan i sklon osveti...do koje je uvek ali uvek dolazilo
da se ne bi opet tako nesto ponovilo..da se ne bi opet potiskivalo i pretilo da ce jednom da pukne
samo dogovor izmedju obe strane moze da ucini da nam svima bude bolje
dakle DA u Pristini sledece godine......ali samo kao rezulatat dogovora....ne rata ne sukoba
dogovora......koji ce se postovati
 

Back
Top