joj ne pitajte ljudi ne biste bili u mojoj kozi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

ndevojka

Gost
evo sad on mala sa trinaestog Sanja kaze tetka Neno tako se zovem idi pitaj na forumu da li moja veza mozhe da uspe evo o cemu se radi.
Ona ima petnaest godina i upoznala je preko rodjaka jednog divnog mladica pravnika koji ima 25 i sad ona mene pita posto sam ja opet ovde citala ove clanke kako muskarci ustvari nikad ne zele da se zene a i kad se ozene u proseku 50% ih se razvede i sad ja to njoj rekla na kafi kad sam joj gledala u solju sta cete devojka a zaljubila se do usiju i ona kaze ajde tetka Neno molim vas.
eto dakle pisite sta mislite da li brak ona 15 on 25
moze da uspe posto oni planiraju brak.
 
ndevojka:
evo sad on mala sa trinaestog Sanja kaze tetka Neno tako se zovem idi pitaj na forumu da li moja veza mozhe da uspe evo o cemu se radi.
Ona ima petnaest godina i upoznala je preko rodjaka jednog divnog mladica pravnika koji ima 25 i sad ona mene pita posto sam ja opet ovde citala ove clanke kako muskarci ustvari nikad ne zele da se zene a i kad se ozene u proseku 50% ih se razvede i sad ja to njoj rekla na kafi kad sam joj gledala u solju sta cete devojka a zaljubila se do usiju i ona kaze ajde tetka Neno molim vas.
eto dakle pisite sta mislite da li brak ona 15 on 25
moze da uspe posto oni planiraju brak.

Ovo je vrlo ozbiljno i kompleksno pitanje. Zamisli da posavetujemo nesto pogresno pa unesrecimo sirotu devojku. Ne, ja ne bih smela da preuzmem tako veliki i opasan rizik.
Pedlazem da se za odgovor obratimo onom advokatu sto ucestvuje na ovim mastovitim temama (adv Matic ili Maric... nisam bas najbolje pazila :oops: ), on ce najbolje znati odgovor...
 
Nemoj da izlazis iz svog solitera. Jer, zamisli kada bi ljudi iz naselja saznali da resavas probleme, doduse uz pomoc interneta, na navalili na tebe...a ti na kompjuter...
S druge strane, mislim da se ti ne salis, i nekako saosecam sa tobom. Stvarno ne ironisem.
Zato, drzi se solitera i njegovih 20 spratova i pisi, sta ces, ako ti to pomaze. Mozda probas u svesku?
 
Ja mislim da bi najbolje bilo da predjes na romane!!!
Zaista imas fantasticnih ideja...posebno ti nadodje inspiracija kad ti tvoji stanari u glavi ne plate kiriju...vidim da zaista imas talenta za pisanje....ako ti je potreban izdavac i sponzor...udruzicemo se svi da ti pomognemo,samo nemoj vise da nas smaras zivota ti!
 
Anonymous:
Nemoj da izlazis iz svog solitera. Jer, zamisli kada bi ljudi iz naselja saznali da resavas probleme, doduse uz pomoc interneta, na navalili na tebe...a ti na kompjuter...
S druge strane, mislim da se ti ne salis, i nekako saosecam sa tobom. Stvarno ne ironisem.
Zato, drzi se solitera i njegovih 20 spratova i pisi, sta ces, ako ti to pomaze. Mozda probas u svesku?
I drzim se ko pijan plota zahvaljujem ti i jeste jako je lepo i korisno pomagati ljudima ali ne mogu da zadovoljim ni soliter a kamoli naselje, ne brini!
 
Armagedon:
ndevojka:
jako mi se svidja vashe razmisljanje samo da dodam ona se plashi da li on ima negde dete ili da li je imao abortus neshto joj je sumljiv u tom pogledu u poslednje vreme terajte dalje pratim pazljivo!
Uopste ona bi volela da shvati koju on to ima manu?
Vuk Karadzic se sad sigurno prevrce po grobu... :roll:



HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ona srednju skolu mozhe zavrsiti i u braku ako bi joj uopste i bila potrebna jer ne treba zaboraviti da je zena uspesna onoliko koliko je uspesan njen muz, bitno je da je mlada da ga voli i da naravno tako mlada devojka koja pretpostavljam ranije nije stupala u odnose sa muskarcem ima vece predispozicije za zdravo i brojno potomnstvo od drugacijih i starijih devojaka kojima bioloski sat otkucava a i proslost im je sumljiva- ne mora da znaci ali ipak makar i zbog toga sto deca vole da imaju mlade roditelje a ne neke matorce za sedima borama isijasima itd.
Opet ova veza spada u one retko kvalitetne veze koje se i tradicionalno odvajaju od drugih jer se u narodu tretiraju kao najuspesnije, zato sto je ona mlada a on opet vec skolovan i u pravim godinama za zenidbu.
Ako se vole kao sto izgleda samo napred a ako je roditelji ne daju jer su ,boze moj, skolovani i iz solitera (mosh misliti) neka je ukrade. Drzim mu fige.
I neka odmah pocnu decu da prave da ne spadnu na svega 2 ili u najboljem slucaju troje.
A sto se ona plashi da on ima manu, u cemu je stvar?
 
tako su slatki i lepi ona crnka on visok plav bash su cakani stvarno ali toliko se plashe za svoju ljubav da im ih najiskrenije dodje zao.
Ma nema on manu on je njoj pa i uopste savrsen nego on ima problem sa hrabroscu plasi se da je zaprosi e sad zasto to niko ne zna narocito ona.
Ona ga sanja i nocu i danju zivi sa njim u mislima deci je vec dala imena ( alternativna naravno samo u slucaju da on ostane bez ideje) on je pojam svega onoga sto ona zeli od muskarca bash on takav kakav je i iako bi neko bio sklon da potcenjuje njenu moc rasudjivanja zato sto ima 15 ona vrlo dobro zna i svim bicem oseca da njemu pripada i da to zeli od prvog trenutka od kad su se sreli ne treba zaboraviti da zene sazrevaju mnogo pre od muskaraca i zato je valjda i dobro da postoji izvesna razlika u godinama medju njima.
 
Ne zaista ne mogu da verujem u ovo sto cujem.
Momak koji je toliko zgodan, muskarac u najboljim godinama skolovan (ne rece da li je samo pravnik ili je zavrsio i za sudiju) i visok idi bre, on se plashi da ga neskolovana devojcica, do usiju zaljubljena u njega, ne odbije ili sta li.
Pa kakva je to onda veza, kakva ljubav o cemu ti govorish molim te, jedan zreo muskarac kakav bi on trebao biti obzirom na godine i sve sto je postigao u zivotu pa da nema hrabrosti e stvarno, svasta!
 
Pri tom za njim devojke rezu vene zgodan je toliko da padaju u trans za njim a ona josh ima bubuljice i jedno 50 kg vishka plashi se da izadje napolje da prospe djubre da joj se deca ne bi smejala, pa sad ajde objasni njegov strah ako mozhesh inace sirota nije bila takva ranije nagojila se u poslednih godinu dana a znaju se josh otkad je izgledala normalno i tada su stvarno bili lep par ali sada je ona grozota jedna u koju veruj mi kada mi dodje na kafu ne smem mnogo da gledam bojim se da u mom pogledu ne oseti ono gadjenje zbog njenog odvratnog fizickog izgleda a on je prelep! veruj mi nisam videla zgodnijeg muskarca i josh je ako cesh lepsi od pocetka njihovog poznanstva ne menja se divan je i on se plashi da ce ga odbiti jedna rugoba i ja kazem svasta ali ako mozete objasnite mi zbog cega se plashi?
 
ndevojka:
tako su slatki i lepi ona crnka on visok plav bash su cakani stvarno ali toliko se plashe za svoju ljubav da im ih najiskrenije dodje zao.
Ma nema on manu on je njoj pa i uopste savrsen nego on ima problem sa hrabroscu plasi se da je zaprosi e sad zasto to niko ne zna narocito ona.
Ona ga sanja i nocu i danju zivi sa njim u mislima deci je vec dala imena ( alternativna naravno samo u slucaju da on ostane bez ideje) on je pojam svega onoga sto ona zeli od muskarca bash on takav kakav je i iako bi neko bio sklon da potcenjuje njenu moc rasudjivanja zato sto ima 15 ona vrlo dobro zna i svim bicem oseca da njemu pripada i da to zeli od prvog trenutka od kad su se sreli ne treba zaboraviti da zene sazrevaju mnogo pre od muskaraca i zato je valjda i dobro da postoji izvesna razlika u godinama medju njima.
E ti stvarno nisi normalna.Pa gde devojcica od 15god. moze zrelo da rasudjuje i da vec zna da je on onaj pravi.Ja imam cerku od 15god.koja je zrela bas onoliko koliko ima god.i veruj mi jos uziva da se igra sa barbikama.Nesto mi nije jasno,prvo pises da su lep par i da su slatki a potom da je ona ruzna sa nekih 50kg. viska.Bolje procitaj poruku od Mirjanedz i jos nekih ljudi.Mnogo smaras.
 
vesna pet:
ndevojka:
tako su slatki i lepi ona crnka on visok plav bash su cakani stvarno ali toliko se plashe za svoju ljubav da im ih najiskrenije dodje zao.
Ma nema on manu on je njoj pa i uopste savrsen nego on ima problem sa hrabroscu plasi se da je zaprosi e sad zasto to niko ne zna narocito ona.
Ona ga sanja i nocu i danju zivi sa njim u mislima deci je vec dala imena ( alternativna naravno samo u slucaju da on ostane bez ideje) on je pojam svega onoga sto ona zeli od muskarca bash on takav kakav je i iako bi neko bio sklon da potcenjuje njenu moc rasudjivanja zato sto ima 15 ona vrlo dobro zna i svim bicem oseca da njemu pripada i da to zeli od prvog trenutka od kad su se sreli ne treba zaboraviti da zene sazrevaju mnogo pre od muskaraca i zato je valjda i dobro da postoji izvesna razlika u godinama medju njima.
E ti stvarno nisi normalna.Pa gde devojcica od 15god. moze zrelo da rasudjuje i da vec zna da je on onaj pravi.Ja imam cerku od 15god.koja je zrela bas onoliko koliko ima god.i veruj mi jos uziva da se igra sa barbikama.Nesto mi nije jasno,prvo pises da su lep par i da su slatki a potom da je ona ruzna sa nekih 50kg. viska.Bolje procitaj poruku od Mirjanedz i jos nekih ljudi.Mnogo smaras.
Fakat, ta devojka je bolesna. "Apotekarka" je predlozila pravi lek - ignorisati siroticu. Ma kako da se zove (ndevojka, nzena, ovakva, onakva...)
Sad se ja izvinjavam sto sam samo gost, al' na casnu rec, prilicno sam normalna... :lol:
 
Zasto oni ne bi mogli da se uzmu u tim godinama?
Svu skolu koju trebaju da izuce mogu da izuce u zajednickom braku cak i sa decom, ima dosta ljudi koji su to postigli.
Uzmite samo primer naseg tzv. Boze Gulikoze on je bash preko TV pricao kako se ozenio( josh mladji) 18 godina sa otprilike slicno starom devojkom koja je bila ujedno i njegova prva ljubav. Oboje su zavrsili fakultet u braku cak i nastavili dalje a takodje imaju i decu mada su za vreme studija drzali tog plana da nemaju ( ako se ne varam) ali svejedno i danas bez obzira na to da li neko njega mnogo ceni ili ne, nikako ne mozemo reci da je on zbog tog ranog braka ostao neostvaren na poslovnom planu.
Uostalom mozda su bash ti bracni uslovi mnogo i bolji za ucenje i napredovanje u obrazovanju ili poslu nego oni roditeljski pogotovo ako je prava i jednako obostrana ljubav i podrska u pitanju.
Naravno rani brakovi imaju josh i tu prednost sto se ne mora "na vrat na nos" zuriti sa "pravljenjem beba" vec sve moze na tenane sto kazu lale.
Zar sve ovo nije lepo?
Uostalom oni koji pri svom prvom susretu prepoznaju jedno u drugom pravu ljubav i ne zele nista drugo do, da budu zajedno i to zauvek.
Naravno ukoliko su u izrazito mladim godinama kao pomenuti par moguce bi bilo izvesno sazrevanje u braku ali bolje je da oni koje se vole sazrevaju zajedno nego odvojeno time je i njihova ljubav zasticenija i ako je moguce veca a i brak dobija na stazu ,opet , zar to nije divno?
Sto se tice one opaske o godinama devojke reci cu samo ovo, uopste za uspesnost njenog rasudjivanja nije bitno koliko ona ima godina, za bilo koji neuspesan brak koji bi joj se "mogao" dogoditi ljudi su skoni da kazu da je to zbog njenih godina, zrelosti, "nesposobnosti rasudjivanja" medjutim nije istina promasen brak moze da se desi u bilo kojim godinama i desice se ukoliko nemate dovoljno srece, a ako bi ovoj devojci vec trebao da se desi "pogresan brak" onda je bolje da se desi bar sa onim kojeg iskreno i sigurno voli.
Znate, brak se gradi i zato je uvek bolje poceti graditi ga ranije nego kasnije.
Ja sam se josh mladja zaljubila u svog muza i, i danas mislim o njemu ono sto i prvog trenutka, nasha ljubav samo raste i pojacava se i nikako ne mogu reci da u tim godinama nisam bila u stanju da prepoznam coveka svog zivota!
Jos bih da pohvalim idealnu razliku u godina, mislim da je to najlepsa i najbolja razlika u godinama koja i uliva najvecu nadu za jedan ozbiljan, plodan, uspesan i dugotrajan brak.
Evo i zasto, posmatrajmo tu razliku kroz razlicite faze zivota.
VEC smo rekli ona 15 on 25 idealno, idemo dalje ona 25 on 35 zar to nije lepa razlika, dalje, ona 35 on 45 - takodje, dalje, ona 45 on 55 opet lepo, dalje, ona 55 on 65- takodje i naravno tako do njenih 95 a njegovih 105 (daj boze!)
Zasto je razlika toliko idealna pitate se , evo odgovora- kako god okrenemo oni uvek ostaju u istoj starosnoj grupi s tim da je on ipak dovoljno stariji a taj osecaj je i njemu i njoj preko potreban.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top