Drage moje zzene

Zex, sperma mu je toliko uskusna da svaki put zzelim da mi svrshi u usta, da ga lepo isisam i progutam..eto toliko o tome :)

Pnisam te to pito :D, al ajd' kad vec volis da pricas :D
Divno sto ste opet na istim frekvencijama :)
Mene bijo blam sa jednom finom curom da radim to, pa zato nisam mog'o, znas to... :rumenko:
A ona, tako bas kao ti, kaze voli to, a ja bas volim kad je ona srecna i tako :)
Malo kad podrigne bude smesno, ali sta sad, probava, kiselina ovoono :)
 
Shta radite ...koje metode primenjujete kad vash partner mozze celu noc da vas ebe a ne svrshi..
da li je trip da je u vama problem, da ste grob ili neshto slichno..ili je on freak ...\
shta god...kad se raspadnete, da li primenjujete pushenje, drkanje ili dajte gooozu :mrgreen:
neam ovde, ne znam gde je znak pitanja :mrgreen:
iii zashto se to deshava :eek:
bolje je duzze ali da ne umremo a :eek:
Ја и даље не знам ел се хвалиш ил се жалиш. :lol:
 
nije obrezan :lol: pa ne znam dal drka :rumenko: mladji od mene ..ne pije nishta tako :lol: pa bavi se sportom..gde problem u meni?kako to mislish:neutral:

Ja ću ti reći tačno šta je, ali ćeš da se naljutiš, međutim sama si tražila. :confused:
Ti si dole PREŠIROKA. Ne znam da li su te razvaljivali crnci ili si rodila dete od 6 kg, ali ti je picha kao šubara (što kažemo mi iskusniji) Tako da ga ona ne steže dovoljno i on ima osećej da ga gura u kantu. Tako može da drnda celu noć bezuspešno. To se meni dešavalo kad sam se sexao sa jednom ženskom, međutim ona to reši tako što ga stavi u dupe i bude gotovo za 30 sekundi (zato što je tesno) :whistling:
 
Ja ću ti reći tačno šta je, ali ćeš da se naljutiš, međutim sama si tražila. :confused:
Ti si dole PREŠIROKA. Ne znam da li su te razvaljivali crnci ili si rodila dete od 6 kg, ali ti je picha kao šubara (što kažemo mi iskusniji) Tako da ga ona ne steže dovoljno i on ima osećej da ga gura u kantu. Tako može da drnda celu noć bezuspešno. To se meni dešavalo kad sam se sexao sa jednom ženskom, međutim ona to reši tako što ga stavi u dupe i bude gotovo za 30 sekundi (zato što je tesno) :whistling:

Hmm, pa da, realno to bi mogla biti prava dijagnoza :think:..
 
Ja ću ti reći tačno šta je, ali ćeš da se naljutiš, međutim sama si tražila. :confused:
Ti si dole PREŠIROKA. Ne znam da li su te razvaljivali crnci ili si rodila dete od 6 kg, ali ti je picha kao šubara (što kažemo mi iskusniji) Tako da ga ona ne steže dovoljno i on ima osećej da ga gura u kantu. Tako može da drnda celu noć bezuspešno. To se meni dešavalo kad sam se sexao sa jednom ženskom, međutim ona to reši tako što ga stavi u dupe i bude gotovo za 30 sekundi (zato što je tesno) :whistling:

resivo kegelovim vezbama.....;)
 
Shta radite ...koje metode primenjujete kad vash partner mozze celu noc da vas ebe a ne svrshi..
da li je trip da je u vama problem, da ste grob ili neshto slichno..ili je on freak ...\
shta god...kad se raspadnete, da li primenjujete pushenje, drkanje ili dajte gooozu :mrgreen:
neam ovde, ne znam gde je znak pitanja :mrgreen:
iii zashto se to deshava :eek:
bolje je duzze ali da ne umremo a :eek:

blago tebi kada imas takvog decka moj 15 min najduže, a nama ženama ipak treba malo duže.ali ako se to desava, nikada nemoj da trpis, to mi je nekako grozan osecaj, zar ne
 

Back
Top