ljubav i sendvichi

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
e ovako je to bilo...napravila moja majka sendviche za unuku a ona ih podelila sa drugarom.
Sad taj njen drugar hoche poshto poto da zzeni moju majku, a da je nikad ni video nije, a i baka mozze da mu bude. Nishta ne smeta, kazze on.

Koliko nechija veshtina u spremanju hrane kod vas povechava emotivni naboj prema toj osobi?
 
e ovako je to bilo...napravila moja majka sendviche za unuku a ona ih podelila sa drugarom.
Sad taj njen drugar hoche poshto poto da zzeni moju majku, a da je nikad ni video nije, a i baka mozze da mu bude. Nishta ne smeta, kazze on.

Koliko nechija veshtina u spremanju hrane kod vas povechava emotivni naboj prema toj osobi?

Veliki :)
Slasno jelo je prava stvar,pokretac svega,cak i sexa :)
 
pa vec sam se zalila na jednoj temi da me bivsi pamti po pohovanom oslicu i grasku....a sadasnji me moljaka da mu pravim kuglice sa kokosom da ih nosi u bg i jede za dorucak.....to mu dodze kao prokletstvo....hocu da me se secaju po sex sposobnostima a ne kulinarskim.....:(
 
pa vec sam se zalila na jednoj temi da me bivsi pamti po pohovanom oslicu i grasku....a sadasnji me moljaka da mu pravim kuglice sa kokosom da ih nosi u bg i jede za dorucak.....to mu dodze kao prokletstvo....hocu da me se secaju po sex sposobnostima a ne kulinarskim.....:(

blago tebi, tvoj voli slatko
ovaj coek nece kolace, cokolade, ama nista slatko...ni pod razno :sad2:
 
Definiši emotivni naboj.
Sumnjičav sam ja kad vi žene upotrebljavate te mistične termine.
Te emotivni naboj, te emotivna ispunjenost.
Bog sveti zna kakvo sve to nedomaćinsko značenje ima

To je ono kad se prejedesh pa ti stomak gura diafagmu i srce i ondak tu osobu shto je kuvala VOOOOOOOOOOLISH....eto ti definicije, sad odgovori, esi se ozzenio zbog sendvicha ili cica mace. :lol:
 
Meni je jedan čova jednom, dok sam rintao za dnevnicu na jednom gradilištu kad smo seli da užinamo, rekao "Sinak, put do muškog srca ti vodi preko stomaka i kreveta. To da zapamtiš!". :mrgreen: Nešto u tom stilu uglavnom, a još je imao neki južni naglasak... Ma čiča je bio kralj, a cepao rakiju ko vodu... :cool:
 
e ovako je to bilo...napravila moja majka sendviche za unuku a ona ih podelila sa drugarom.
Sad taj njen drugar hoche poshto poto da zzeni moju majku, a da je nikad ni video nije, a i baka mozze da mu bude. Nishta ne smeta, kazze on.

Koliko nechija veshtina u spremanju hrane kod vas povechava emotivni naboj prema toj osobi?

k'o sto rekoh, uvek sam zavodila hranom, nekada gola, a sad opsana keceljicom
kad nekome krenem da kuvam to znaci da sam zesce nalozena na njega, ili da sam resena da ga do maximuma iskoristim....te noci :lol:
 

Back
Top