Bickli ljudi...prirodan sport

Metamorphose

Početnik
Poruka
13
Kapiram da ovog leta dosta ljudi kupuje ili vec ima bicikl...U poslednje 3-4 god. primetio sam da se procenat biciklista znatno povecao pogotovu na Adi, Keju kod hotela "Yugoslavia", Kosutnjackoj sumi itd.I ja sam imam i vozim bicikl "spayder - x-9...Al se nesto u skorije vreme premisljam da kupim nov pa me interesuje ko je kako zadovoljan i koji modeli bilo koje marke su za malo ekstremniju voznju:) a ipak po malo pristupacnijoj ceni i gde se mogu naci celi i rezervni delovi......Hvala unapred
 
Kapiram da ovog leta dosta ljudi kupuje ili vec ima bicikl...U poslednje 3-4 god. primetio sam da se procenat biciklista znatno povecao pogotovu na Adi, Keju kod hotela "Yugoslavia", Kosutnjackoj sumi itd.I ja sam imam i vozim bicikl "spayder - x-9...Al se nesto u skorije vreme premisljam da kupim nov pa me interesuje ko je kako zadovoljan i koji modeli bilo koje marke su za malo ekstremniju voznju:) a ipak po malo pristupacnijoj ceni i gde se mogu naci celi i rezervni delovi......Hvala unapred

Definisi ovo extremnija voznja.Da li je to skakanje i jurnjava,spustanje po brdima?Onda je moj savet neki dobar polovnjak sa nekom XT opremom i trajace ti dugo.Ako ipak zelis brzu voznju ali ne po brdima vec po asfaltu i malo losijim putevima onda ima oni mix bajkovi...
 
Ko sto rece tata..nov se ne uzima jer bukvalno posle jedne voznje po kisi ili prljavom terenu izgleda kao onaj od godinu dana..to nisu potrosni delovi koji se habaju da bi kupovao nov bajs..polovan full xt oko 400e a nov 3x skuplji..besmisleno bacanje para..dakle ne gledas marku bajsa i sta na njemu pise..koja je boja i dal ti se na oko dopada..vec samo kvalitet i velicinu rama koja odgovara tvojoj visini..xt delove i ritchey komponente..ja sam po 30 000 prelazio bez ulaganja i na kraju te iste delove spakovo na drugi bajs koji sam prodao..verovatno jos uvek piju vodu
 

Back
Top