Druga faza

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Izdvajanjem Kosova iz Srbije, zavrsena je PRVA FAZA sirenja Albanaca prema severu.

Moguce je da dolazi vreme za pocetak DRUGE FAZE: sirenje prema Nisu!

Uz primenu istih metoda koje su na kosovu funkcionisale: batine i sargarepe. (pritisaka i kupovine imanja).

Sta srpska Vlada danas, u demokratskom okviru moze da ucini da to osujeti?

Koje poteze treba da povuce?
 
sve ce to Ivica da pohapsi pa onda pendrek u bulju i resen probelm ,mada bi ja da se ugledamo na nashe drugare Amere njihove metode sa onog sanatorijuma za muje na Kubi :D
 
Ma..ljudi nemojte da nasedate.. Siptari su imali svoj zenit u svakom pogledu i sada su u opadanju.Ni oni vise nemaju onoliko dece,vise od 50% zivi ih u Pristini(znaci u gradu gde je neuslovno za puno dece),dosta ih je u inostranstvu i nece se ni vracati..Videcete da ih je manje nego sto se tvrdi..naravno ako popis bude ispravan.

p.s.

A..ako i pored svega ovoga mi,crnogorci.makedonci i Grci dozvolimo da nas pleme ovcara z...b..a-onda i nismo ni za sta.:evil:
 
Ma..ljudi nemojte da nasedate.. Siptari su imali svoj zenit u svakom pogledu i sada su u opadanju.Ni oni vise nemaju onoliko dece,vise od 50% zivi ih u Pristini(znaci u gradu gde je neuslovno za puno dece),dosta ih je u inostranstvu i nece se ni vracati..Videcete da ih je manje nego sto se tvrdi..naravno ako popis bude ispravan.

p.s.

A..ako i pored svega ovoga mi,crnogorci.makedonci i Grci dozvolimo da nas pleme ovcara z...b..a-onda i nismo ni za sta.:evil:
Ова послједна реченица паре ти вреди али у пракси тешко да је тако.Ево види на форуму.Ја добијам утисак да Срби уствари се радују кад шиптари праве проблеме код нама.Ја разумем бес код Србе али и то несретно признанје је управо под притисак донето.Па ви би требало најболје да знате о каквом притиску се ради.Исти тај притисак је био одлучујучи да препустите Косово.Управо тај исти раскол и је био пресудан за ово што се десило.Што би било када све ове народе што си набројао да су стали на једну страну?
 
Ова послједна реченица паре ти вреди али у пракси тешко да је тако.Ево види на форуму.Ја добијам утисак да Срби уствари се радују кад шиптари праве проблеме код нама.Ја разумем бес код Србе али и то несретно признанје је управо под притисак донето.Па ви би требало најболје да знате о каквом притиску се ради.Исти тај притисак је био одлучујучи да препустите Косово.Управо тај исти раскол и је био пресудан за ово што се десило.Што би било када све ове народе што си набројао да су стали на једну страну?

Brate sluzio sam vojsku u Makedoniji i jedno znam...niko ne mrzi Siptare kao sto ih mrze Makedonci,cak ni mi Srbi ih ne mrzimo toliko !

I jos nesto u mojoj okolini postoje dva sela u kojima je vecina stanovnika makedonskog porekla...iskreno da ti kazem da ja u ovom delu Vojvodine koji sam obisao ne videh srpskija sela od ta dva !
 
Izdvajanjem Kosova iz Srbije, zavrsena je PRVA FAZA sirenja Albanaca prema severu.

Moguce je da dolazi vreme za pocetak DRUGE FAZE: sirenje prema Nisu!

Uz primenu istih metoda koje su na kosovu funkcionisale: batine i sargarepe. (pritisaka i kupovine imanja).

Sta srpska Vlada danas, u demokratskom okviru moze da ucini da to osujeti?

Koje poteze treba da povuce?

Srbi nemaju natalitet da bi zadrzali bilo kakvu teritoriju,a vlast u beogradu ne vodi racuna o nacionalnim pitanjima. ako se ovako nastavi, Srpski narod ce nestati.
 
Ова послједна реченица паре ти вреди али у пракси тешко да је тако.Ево види на форуму.Ја добијам утисак да Срби уствари се радују кад шиптари праве проблеме код нама.Ја разумем бес код Србе али и то несретно признанје је управо под притисак донето.Па ви би требало најболје да знате о каквом притиску се ради.Исти тај притисак је био одлучујучи да препустите Косово.Управо тај исти раскол и је био пресудан за ово што се десило.Што би било када све ове народе што си набројао да су стали на једну страну?

Дубоко сте нас разочарали са признањем Косова,то вам нећемо заборавити:rtfm:
 
Дубоко сте нас разочарали са признањем Косова,то вам нећемо заборавити:rtfm:

Веч сам написао разлоге.Ако добро и реално погледаш сада и Српске власти су сличне нашим.Улизују се онима који су напали Србију.Зар срби нетреба више да се лјуте на своје власти него нама?
 
Još jedna bez smisla tema o nekakvom mitu o Kosovu.
Mada bih izdvojio jednu stavku iz uvodnog posta, a to je :
Kada se već diče Kosovom, zašto su prodavali kuće i imanja ?
Prodaju dedovinu, a onda kukaju kako su izgubili zemlju.
Najobičniji licimeri, to su .
 
Srbi nemaju natalitet da bi zadrzali bilo kakvu teritoriju,a vlast u beogradu ne vodi racuna o nacionalnim pitanjima. ako se ovako nastavi, Srpski narod ce nestati.

Da nemamo natalitet...nemamo,da je ova vlast nesposoba...jeste ! Ali i pored svega toga cak i ovako osiromaseni sa lose naoruzanom i oslabljenom vojskom i sa jednim delom demoralisanog i nezainteresovanog naroda,pod uslovom da se niko ne umesa sa strane,sami bi smo razbucali Hrvate,Siptare i muslimane u to sam siguran!
 
Poslednja izmena:
Веч сам написао разлоге.Ако добро и реално погледаш сада и Српске власти су сличне нашим.Улизују се онима који су напали Србију.Зар срби нетреба више да се лјуте на своје власти него нама?

I za ovo si u pravu !
 
Da upravu si Siptari su imali svoj ZENIT sad idu na dole.
Sada imaju po dvoje neko troje dece ne vise.
Dolazi dan kada ce i ono platiti dug za svo zlo ucinjeno Srbima.
 
Izdvajanjem Kosova iz Srbije, zavrsena je PRVA FAZA sirenja Albanaca prema severu.

Moguce je da dolazi vreme za pocetak DRUGE FAZE: sirenje prema Nisu!

Uz primenu istih metoda koje su na kosovu funkcionisale: batine i sargarepe. (pritisaka i kupovine imanja).

Sta srpska Vlada danas, u demokratskom okviru moze da ucini da to osujeti?

Koje poteze treba da povuce?

To je sve odavno odredjeno, i mi tu nista ne mozemo uciniti. Nije samo do Srba, do svih okolnih naroda je. Islamu se ne moze nista. Siptar je nista drugo do balija, i svima njima je zacrtaj jedan cilj, a to je da povrate sve sto su ikada imali pod sobom. Mi smo se turaka oslobodili na kratko, opet ce nam pomrsiti konce.
Samo baci pogled na bosnu, oni iz sarajeva traze dva svoja odbornika u banjaluckoj skupstini, i to ce dobiti, dio po dio, bosna je otisla, hercegovina takodje. Sabac je ciganski, mic po mic, ode srbija. Ostace beograd, u koji ce se sliti izbjegli odsvakle i to ej to...
 
To je sve odavno odredjeno, i mi tu nista ne mozemo uciniti. Nije samo do Srba, do svih okolnih naroda je. Islamu se ne moze nista. Siptar je nista drugo do balija, i svima njima je zacrtaj jedan cilj, a to je da povrate sve sto su ikada imali pod sobom. Mi smo se turaka oslobodili na kratko, opet ce nam pomrsiti konce.
Samo baci pogled na bosnu, oni iz sarajeva traze dva svoja odbornika u banjaluckoj skupstini, i to ce dobiti, dio po dio, bosna je otisla, hercegovina takodje. Sabac je ciganski, mic po mic, ode srbija. Ostace beograd, u koji ce se sliti izbjegli odsvakle i to ej to...

Ima rešenja
Da srpkinje radjaju po 10 - oro dece i da država finansira svako dete
I da važi samo za Srbe
 
Ima rešenja
Da srpkinje radjaju po 10 - oro dece i da država finansira svako dete
I da važi samo za Srbe

Jeste, samo kad će da rađaju po 10-oro... skoro je bila neka slična tema, i jedino što e dalo zaključiti bilo je da jedva pristaju i na jedno, a zarad karijere i izgleda... plus pričice o ljubavi i posvećenosti deci, što je nemoguće postići kada ih ima mnogo...
 
Ima rešenja
Da srpkinje radjaju po 10 - oro dece i da država finansira svako dete
I da važi samo za Srbe

Civilna vojska ne moze da se bori protiv islama. Islam jedino zna za krv. Borba protiv nevernika je nesto sto ne prestaje, samo ima zatisje pred buru, to je ovaj period. Desetoro dece, u danasnje vreme, ne moze da othrani i izvede na put ni ssedam puta bogatija porodica od nase prosjecne.
 
Izdvajanjem Kosova iz Srbije, zavrsena je PRVA FAZA sirenja Albanaca prema severu.

Moguce je da dolazi vreme za pocetak DRUGE FAZE: sirenje prema Nisu!

Uz primenu istih metoda koje su na kosovu funkcionisale: batine i sargarepe. (pritisaka i kupovine imanja).

Sta srpska Vlada danas, u demokratskom okviru moze da ucini da to osujeti?

Koje poteze treba da povuce?

ja licno sumnjam da ce ikada albanci sa juga srbije pousati bilo sta sto se tice odvajanja i sl. ali ako im se daju odredjena prava u tom delu gde su vecinski stanovnostvo, mislim da bi to sigurno dobrinelo stabilizaciji medjusobnih odnosa tih ljudi koji tamo zive.
isto je i sa sandzakom, dajte ljudima ono sto im pripada [uslovno receno] time im se "zatvaraju" usta, a i dokazuje da su oni ravnopravni gradjani srbije, a ne samo region koji srbija "muze".
ili recimo sever kosova, mozda jos nije "zrela" situacija, ali njima treba dati maksimalno odlucivanje sto se tice raspolaganja finansijama, politickog odlucivanja i sl. time bi verovatno uvideli da kosovo brine i o njima, zatim da su potpuno ravnopravni i...
jednostavno bi se time, sto se mene tice, sprecili moguci razlozi za "nezadovoljstvo".
ta regionalizacija je odlicna stvar za ove prostore.
 
ja licno sumnjam da ce ikada albanci sa juga srbije pousati bilo sta sto se tice odvajanja i sl. ali ako im se daju odredjena prava u tom delu gde su vecinski stanovnostvo, mislim da bi to sigurno dobrinelo stabilizaciji medjusobnih odnosa tih ljudi koji tamo zive.
isto je i sa sandzakom, dajte ljudima ono sto im pripada [uslovno receno] time im se "zatvaraju" usta, a i dokazuje da su oni ravnopravni gradjani srbije, a ne samo region koji srbija "muze".
ili recimo sever kosova, mozda jos nije "zrela" situacija, ali njima treba dati maksimalno odlucivanje sto se tice raspolaganja finansijama, politickog odlucivanja i sl. time bi verovatno uvideli da kosovo brine i o njima, zatim da su potpuno ravnopravni i...
jednostavno bi se time, sto se mene tice, sprecili moguci razlozi za "nezadovoljstvo".

IDENTICNO mislim za Vojvodinu!

Al bas u dlaku isto.
 
IDENTICNO mislim za Vojvodinu!

Al bas u dlaku isto.

posto je trenutno kriza, vise u nekom "moralnom" smislu nego...onda mislim da se time daje neka sigurnost onoj drugoj strani. a kad krene sve na bolje, i ekonomski ali i...onda ce biti manje razloga za ...
sto se mene tice, glavni razlog onih proslih njasra je upravo sto je onaj drugi mislio da ga ovaj prvi koristi i obratno... a kriza je vec uzela maha... ostaloje istoraja koju ne treba zaboraviti... ali samo zbog toga da se ne ponovi
 

Back
Top