Saputanja na jastuku

Poruka
15.196
Sta sve radite sa partnerom u krevetu? Normalno sem sto imate sex i spavate.. :per: Jel krevet mesto gde uvece pretresate dan, vasa oaza mira? Okrecete se nocu da vidite dal spava?
Spavate pod istim prekrivacem? Zagrljeni?
Procitah negde da je spavaca soba pokazatelj bliskosti medju partnerima , posebno krevet.. Zato sto su ljudi tada ogoljeni mentalno ( skidaju se maske koje se nose ili ne nose tokom dana) a i fizicki..


LM da odgovorim: Ja u krevetu davim :zper: Al' ne sto bi rek'o sinnke tanga gacicama nego verbalno.. I prevrcem se do besveti dok on umire od smeha sto nemirno spavam..
:heart:
 
Sta sve radite sa partnerom u krevetu? Normalno sem sto imate sex i spavate.. :per: Jel krevet mesto gde uvece pretresate dan, vasa oaza mira? Okrecete se nocu da vidite dal spava?
Spavate pod istim prekrivacem? Zagrljeni?
Procitah negde da je spavaca soba pokazatelj bliskosti medju partnerima , posebno krevet.. Zato sto su ljudi tada ogoljeni mentalno ( skidaju se maske koje se nose ili ne nose tokom dana) a i fizicki..


LM da odgovorim: Ja u krevetu davim :zper: Al' ne sto bi rek'o sinnke tanga gacicama nego verbalno.. I prevrcem se do besveti dok on umire od smeha sto nemirno spavam..
:heart:

Pa ono.. sve zivo-lezimo i pricamo, masiramo se (tj on mene) golicamo se, svadjamo i tako dalje, lezimo tu dok gledamo neki film, jedemo kokice, ja se smejem dok spavam i prevrcem mnogo a on kako legne tako i ustane.
Ne spavamo zagrljeni posto tako utrnu ruke uzas..naravno kao legnemo zagrljeni nekad ali nikad se ne probudimo tako.
A masku ne nosim tokom dana pa ni tokom noci..
 
Sta sve radite sa partnerom u krevetu? Normalno sem sto imate sex i spavate.. :per: Jel krevet mesto gde uvece pretresate dan, vasa oaza mira? Okrecete se nocu da vidite dal spava?
Spavate pod istim prekrivacem? Zagrljeni?
Procitah negde da je spavaca soba pokazatelj bliskosti medju partnerima , posebno krevet.. Zato sto su ljudi tada ogoljeni mentalno ( skidaju se maske koje se nose ili ne nose tokom dana) a i fizicki..


LM da odgovorim: Ja u krevetu davim :zper: Al' ne sto bi rek'o sinnke tanga gacicama nego verbalno.. I prevrcem se do besveti dok on umire od smeha sto nemirno spavam..
:heart:

Joj kako bih te ja izbacio iz kreveta, grrrrrrr
pa noc je za spavanje zeno, ujutro se radi!!!
 
А има и мотка :lol:

ОнТ: Ја сам мало компликован чо'ек... ако сам легао да спавам онда је то тако и енде... а ако смо легли да не спавамо, онда у суштини може све... и мажење и ћаскање и грљење па чак и секс :lol:
 
Poslednja izmena:
podsvest je Kraljica večeri
i kad čovek bunca, svakakve dragocenosti možete čuti

ja sam često buncala rešenja zadataka iz hemije
kada preko dana, svesna, nisam mogla da ih rešim
i moja sestra je, budući budna, sve to zapamtila i saopštila mi ujutru
:)

jako mi je bitno da krevet bude savršeno čist i posteljina mirišljava, kao i da se jastučnica menja svaki treći dan
i ako njegov krevet ispunjava uslove
obično pričamo o nekim, samo nama znanim stvarima
čitamo umobolne delove iz knjiga ili razvijamo metafizičke teorije o
žabljem plaču u Vasioni na primer

:think:
to je nekako samo naše
i teren gde smo "mi" stvarno mi
 

Back
Top