L E T O 2004

bleach:
nije toliko bitno koliko bas vremena ima, samo da se lepo iskoristi... 8)
nadam se da ce to biti slucaj i kod tebe i kod nas, kojima ranije pocinje "skola" :wink:

evo necu 8)
hm... nope :cry: (sad nisam namerno tog smajlila... :oops:)

da, ja cu ga lepo iskoristiti na nishta, presipacu iz shupljeg u prazno malo pomalo ..........

nema net? ..... jao divote :(
kako ce onda da se oglasi povodom onih pitanja? :(

(e ja sam namerno stavio tog smajlija :))
 
Keeper:
bleach:
nije toliko bitno koliko bas vremena ima, samo da se lepo iskoristi... 8)
nadam se da ce to biti slucaj i kod tebe i kod nas, kojima ranije pocinje "skola" :wink:

evo necu 8)
hm... nope :cry: (sad nisam namerno tog smajlila... :oops:)

da, ja cu ga lepo iskoristiti na nishta, presipacu iz shupljeg u prazno malo pomalo ..........

nema net? ..... jao divote :(
kako ce onda da se oglasi povodom onih pitanja? :(

(e ja sam namerno stavio tog smajlija :))
pa iz praznog u suplje... i tako u krug... kao i manje vise svim mi... :roll:

hm... ovaj... mobilni? don't know...
:cry: :cry: :cry:

(i ja sam sad namerno... i onda sam namerno, al ne da bih te nervirala, jer sam rekla da necu da stavljam te smajlije, vec sam tako mislila...)
:cry:
 
bleach:
pa iz praznog u suplje... i tako u krug... kao i manje vise svim mi... :roll:

hm... ovaj... mobilni? don't know...
:cry: :cry: :cry:

(i ja sam sad namerno... i onda sam namerno, al ne da bih te nervirala, jer sam rekla da necu da stavljam te smajlije, vec sam tako mislila...)
:cry:

nemoj da lazes, hoces da me nervirash. znam ja vas ... :P

:D :wink:

a kako mobilni kad nikad nema kredita?
ah ... znam, kako sam bio glup ... telepatija :)

shto volim kad postanem cinichan sam prema sebi
 
bleach:
pa iz praznog u suplje... i tako u krug... kao i manje vise svim mi... :roll:

hm... ovaj... mobilni? don't know...
:cry: :cry: :cry:

(i ja sam sad namerno... i onda sam namerno, al ne da bih te nervirala, jer sam rekla da necu da stavljam te smajlije, vec sam tako mislila...)
:cry:

nemoj da lazes, hoces da me nervirash. znam ja vas ... :P

:D :wink:

a kako mobilni kad nikad nema kredita?
ah ... znam, kako sam bio glup ... telepatija :)

shto volim kad postanem cinichan sam prema sebi
 
Keeper:
bleach:
pa iz praznog u suplje... i tako u krug... kao i manje vise svim mi... :roll:

hm... ovaj... mobilni? don't know...
:cry: :cry: :cry:

(i ja sam sad namerno... i onda sam namerno, al ne da bih te nervirala, jer sam rekla da necu da stavljam te smajlije, vec sam tako mislila...)
:cry:

nemoj da lazes, hoces da me nervirash. znam ja vas ... :P

:D :wink:

a kako mobilni kad nikad nema kredita?
ah ... znam, kako sam bio glup ... telepatija :)

shto volim kad postanem cinichan sam prema sebi
e bedak... :roll: sad si nas provalio sve... to je zavera protiv tebe...
ne vredi sad da nastavljam kad si provalio... :roll:

ne znam sta da ti kazem... :cry:
ima vremena :?: :wink:
 
Upravo sam shvatila da nam je ostalo svega nesto vise od mesec dana do skole :shock: :shock: :shock:
Kad pre prodje... :shock: a ja stvarno ne znam kako mi je proslo, na sta... na smaranje... ccc... :shock:
 
*november rain*:
Electra:
Upravo sam shvatila da nam je ostalo svega nesto vise od mesec dana do skole :shock: :shock: :shock:
Kad pre prodje... :shock: a ja stvarno ne znam kako mi je proslo, na sta... na smaranje... ccc... :shock:


:roll: :roll:
:cry: :cry:

Pa dobro ljudi... necemo sad kolektivno da placemo zbog toga... :wink: Mislim, jeste za plakanje :lol: ali... sve sto je lepo, kratko traje... treba se potruditi da preostali dani lepo prodju... Eto, dajte ideje... da ne tugujemo... :wink:
 
Cheaf:
mortishaaa:
Cheaf:
Pola moga leta se zavrsilo,sad je vreme da isplaniram drugu polovinu......
gde si ti :shock: nisi bio tu pa ti nisam cestitala rodjendan.. doduse bio je mnooooooooogooooooooo davno :cry:
Za moj rodjendan sam bio dole kod vas u Srbiji i nisam pipao komp 4 nedelje....by the way pozdrav za tebe morti..... :D :D I am glad to see you. 8)
hehe.. i vidis kako nam je ovde :lol: :lol: a nisi se javio :P :evil: :P
me too :wink:
POZ again :lol:
 
Electra:
*november rain*:
Electra:
Upravo sam shvatila da nam je ostalo svega nesto vise od mesec dana do skole :shock: :shock: :shock:
Kad pre prodje... :shock: a ja stvarno ne znam kako mi je proslo, na sta... na smaranje... ccc... :shock:


:roll: :roll:
:cry: :cry:

Pa dobro ljudi... necemo sad kolektivno da placemo zbog toga... :wink: Mislim, jeste za plakanje :lol: ali... sve sto je lepo, kratko traje... treba se potruditi da preostali dani lepo prodju... Eto, dajte ideje... da ne tugujemo... :wink:

Ej... Ne bunite se....
Ja vise nemam 1. setembar... :cry: :cry: :cry:
 
Electra:
*november rain*:
Electra:
Upravo sam shvatila da nam je ostalo svega nesto vise od mesec dana do skole :shock: :shock: :shock:
Kad pre prodje... :shock: a ja stvarno ne znam kako mi je proslo, na sta... na smaranje... ccc... :shock:


:roll: :roll:
:cry: :cry:

Pa dobro ljudi... necemo sad kolektivno da placemo zbog toga... :wink: Mislim, jeste za plakanje :lol: ali... sve sto je lepo, kratko traje... treba se potruditi da preostali dani lepo prodju... Eto, dajte ideje... da ne tugujemo... :wink:

u pravu si... 8) :wink:
 
Ernesto_Che:
pa dame i gospodo...
vratila sam se i bilo je fantasticno...manje-vise to jest...
boze jos mesec dana do skole...
gimnazija!!! :shock:

jao...LUDA sam za slikom iz tvog profila!!! :shock: (Da ne bude zabune,nisam luda za djevojkom iz profila nego za chitavom slikom! :wink: )
izgleda mocno i strashno...

p.s.necesh se ljutiti ako je stavim kao podlogu? :P
 
Imam dve zelje sto se tice letovanja-volela bih da ovo leto provedem kao sto sam provodila i prethodna-na planini sa mojom dragom porodicom----nazalost to vise nije niti ce biti moguce.
A druga mi je zelja da ovo leto provedem na nekom divljem mestu sa mojom najboljom drugaricom i nasim zajednickim drustvom.
Ipak,posto mi se ove dve zelje nemogu ispuniti.....onda cu leto provestu u Beogradu,pocecu da ucim spanski,pomagacu jednom ortaku da polozi popravni iz hemije,i probacu da zaradim neku kintu!
 

Back
Top