Anti celulit....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Zapalila sam se za garnijeovu kremu protiv celulita.....planiram da je kupim iako nisam sigurna da li je to sarena laza.....da li imate iskustva sa anti celulit kremama i da li ste zadovoljne ucinkom?????
 
ja sam prosle godine koristila Tanana gel i sapun u kombinaciji sa vjezbama-teretana(traka,steper)+voznja biciklom i bila sam prezadovoljna..


taj Garnier roll-on je sada bas povoljan.. Ili cu njega ili opet ovo gore..
 
Zapalila sam se za garnijeovu kremu protiv celulita.....planiram da je kupim iako nisam sigurna da li je to sarena laza.....da li imate iskustva sa anti celulit kremama i da li ste zadovoljne ucinkom?????
Ništa bez fizičkih vežbi i ako imate mogućnosti, masaže.Krema sama za sebe nikakav rezultat ne može dati.
S tim što, imajte u vidu, celulit se brzo vraća, čim se prekine s tretmanom.

On je genetski definisan.
 
Slazem se, mora da se vezba, moze se postici ucinak samo kremom, ali jako mali... Ja i nemam mnogo problema, ali me i ono malo iritira... Flasa nezasladjene limunade dnevno i redovno dzogiranje su sjajna stvar, dok pri kupovini proizvoda se ne treba bas uvek povoditi cena=kvalitet, za malo novca se moze odabrati dobar tretman, npr.brsljenov gel (u apotekama). Moze da se pije i caj od brsljena za bolji efekat.
 
Slazem se, mora da se vezba, moze se postici ucinak samo kremom, ali jako mali... Ja i nemam mnogo problema, ali me i ono malo iritira... Flasa nezasladjene limunade dnevno i redovno dzogiranje su sjajna stvar, dok pri kupovini proizvoda se ne treba bas uvek povoditi cena=kvalitet, za malo novca se moze odabrati dobar tretman, npr.brsljenov gel (u apotekama). Moze da se pije i caj od brsljena za bolji efekat.

:) i ja sam utiska da krema tu ima sporedan efekat.....kupila sam garnijeov gel sa kofeinom i cini mi se da mi je moza zategnutija i gladja.....ali, setnja 8 km dnevno i cajevi.....dijeta narafski.....valjda ce biti zadovoljavajucih efekata.....:)
 
Ma, bice sigurno ;) Samo, na ove vrucine, bolje ti je i prijace ti vise da pijes vodu i konzumiras limunadu umesto cajeva, a ako ih volis i navikla si, bilo koji zeleni ce ti pomoci (plus ima detoksikujuce dejstvo-2u1) :) Inace, zaboravila sam da pomenem masazu-nista bolje, opasno dobra stvar koja ne kosta nista ali iziskuje herojsku izdrzljivost je tusiranje naizmenicno toplom i hladnom vodom (pospesuje se cirkulacija), zatim treba kozu malo grublje nego nezno istrljati peskirom da bi telo bolje primilo kremu. Takodje, i dobar piling (koji ne treba raditi vise od dva puta nedeljno), moze da ucini da koza bolje upije (super je pripremi).
 
Ma, bice sigurno ;) Samo, na ove vrucine, bolje ti je i prijace ti vise da pijes vodu i konzumiras limunadu umesto cajeva, a ako ih volis i navikla si, bilo koji zeleni ce ti pomoci (plus ima detoksikujuce dejstvo-2u1) :) Inace, zaboravila sam da pomenem masazu-nista bolje, opasno dobra stvar koja ne kosta nista ali iziskuje herojsku izdrzljivost je tusiranje naizmenicno toplom i hladnom vodom (pospesuje se cirkulacija), zatim treba kozu malo grublje nego nezno istrljati peskirom da bi telo bolje primilo kremu. Takodje, i dobar piling (koji ne treba raditi vise od dva puta nedeljno), moze da ucini da koza bolje upije (super je pripremi).

Koji piling preporucujes ?
 
"Nivein" - "Lotos beauty", "Fruttini" - bilo koji, gust je i sjajno mirise, a sjajni su i oni iz "Avon spa" kolekcije, samo sto su skupi, a kolicinski mali... Inace, moze i samo izborom dobre rukavice za piling i obicnom kupkom...
 
Slazem se, mora da se vezba, moze se postici ucinak samo kremom, ali jako mali... Ja i nemam mnogo problema, ali me i ono malo iritira... Flasa nezasladjene limunade dnevno i redovno dzogiranje su sjajna stvar, dok pri kupovini proizvoda se ne treba bas uvek povoditi cena=kvalitet, za malo novca se moze odabrati dobar tretman, npr.brsljenov gel (u apotekama). Moze da se pije i caj od brsljena za bolji efekat.


Kako pijes brsljenov caj, zar nije otrovan?
 
Ne pijem ja brsljenov caj... ne radim sve od onoga sto am navela, samo sam napisala za sta sam cula da je dobro i efikasno :) Licno pijem dosta vode i limunade, kremicu namazem s vremena na vreme prevencije radi, a posto treniram, rezultati ne izostaju ;)
 
Zapalila sam se za garnijeovu kremu protiv celulita.....planiram da je kupim iako nisam sigurna da li je to sarena laza.....da li imate iskustva sa anti celulit kremama i da li ste zadovoljne ucinkom?????

Hvala Bogu za sada jos nemam nista, pratim pomno i idem redovno na plivanje i trcanje, kod kuce imam steper, tako da ti savjetujem sport, ne mora se pretjerivati, ali treba biti redovno i dosljedno i rezultati ce biti vidljivi.
 
Zapalila sam se za garnijeovu kremu protiv celulita.....planiram da je kupim iako nisam sigurna da li je to sarena laza.....da li imate iskustva sa anti celulit kremama i da li ste zadovoljne ucinkom?????

Nije sarena laza. Tacno je da same po sebi kreme ne mogu da pomognu, no, u kombinaciji sa vezbama, puno tecnosti i odredjenim korigovanjem ishrane (mada ja nikad necu pristati na to da se potpuno zdravo hranim, jeb'o takav zivot onda ako nikad ne mogu da pojedem nista ukusno, da ne bi imala celulit i par kila vise, e netju!), jos ako mozes i masazu da si priustis - i to je malo zeznuto, jer moras ici svaki dan i nisu bas jeftini tretmani, znaci i vreme i novac - rezultati su garantovani.
Odgovorno tvrdim da zene koje rade kancelarijske poslove, dakle one koji po difoltu znace uzasno puno sedenja, veoma, veoma tesko mogu da se u potpunosti a narocito trajno rese celulita. Odes na more, skijanje, dve nedelje, vratis se bez celulita (ili se barem ne vidi). Za 2 nedelje kancelarije, opet sve isto. Prema mom iskustvu zaista najbolja anti-celulit krema jeste Venus sa morskim algama i termalnim efektom. Medjutim i tu moras malo da se pomucis - ona se nanosi uvece, blagom masazom odozdo prema gore, a da bi imala maximalni ucinak, koji je provereno i zaista vidljiv, treba da obavijes butine onom plasticnom folijom koja se kupuje po radnjama, ona za pakovanje sendvica (upakujes si batake k'o sendvice:lol:). I da tako prenocis. Posle 2 nedelje celulit se vidljivo smanjuje. Probala ja.
 
za anticelulit kreme ne znam,ali j kod kuce imam nesto kao djakuzi na fiksiranje.......izgleda kao nenaduvani dusek za plivanje.reklamirao se na top sopu........i stvarno jako dobra stvar........mada,ja jos nemam ni 17 godina,i celulita skoro i da nemam,ali osecam kako deluje,kao jako intezivna masaza.......pa mozda ce to pomoci,kombinovano sa anticellit kremama............
 
Probajte VICHY Cellu-metric,serum.Odlican je.Koristi se 14 dana i nanosi se ujutru i uvece jer u pakovanju vec dobijete koja kesica se kad koristi.Odlican je kao preventiva i koza je posle njega zaista zategnuta i nezna.Verujem da pomaze i kod uklanjanja celulita.Koristim ga jednom u dva meseca.Cena je oko 3600din,ali vredi.
 
Probajte VICHY Cellu-metric,serum.Odlican je.Koristi se 14 dana i nanosi se ujutru i uvece jer u pakovanju vec dobijete koja kesica se kad koristi.Odlican je kao preventiva i koza je posle njega zaista zategnuta i nezna.Verujem da pomaze i kod uklanjanja celulita.Koristim ga jednom u dva meseca.Cena je oko 3600din,ali vredi.

Luna,
jesi ti imala celulit pa ti je Vichy pomogao ili koristis samo preventivno? :think:
 
Luna,
jesi ti imala celulit pa ti je Vichy pomogao ili koristis samo preventivno? :think:

Imala sam ga vrlo malo na butinama ali vezbanjem i dovoljnom kolicinom vode sam uspela da to sredim u meri da nije vidljiv.Sad ovaj preparat,posto je relativno nov,koristim preventivno ali mi se cini da zaista deluje jer jako poboljsa teksturu koze.Oseti se dodirom da je zategnitija i blistavija.Neke moje drugarice kombinuju masazu,Evelin(neka crvena tuba)kremu koja ima efekat zagrevanja i kazu da su zadovoljne.Za nju ne znam nisam probala.Generalno,celulit je problem skoro svake zene ali cini mi se, sa promenom ishrane moze puno toga da se uradi.
 
Da, i ja sam cula za crvenu Eveline da je ok..
to je ova -
thermo.jpg


Hvala Luna :)
 
Test za utvrđivanje “celulit rizika”

Odredite svoju sklonost prema celulitu odgovorima na sledeća pitanja.

1. Da li imate vidljivog celulita bez stiskanja?
Da Ne

2. Da li je vaš celulit bolan kada uštinete kožu?

Da Ne

3. Da li imate celulita u više oblsti tela?

Da Ne

4. Da li ste primetili pojavu celulita pre 25 godine žvota?

Da No

5. Da li imate izraženi PMS(premenstrualne probleme)?

Da Ne

6. Da li imate zadržavanje vode u telu?

Da Ne

7. Da li iamte hronični zatvor?

Da Ne

8. Da li vam je u poslednje tri godine telesna težina varirala više od 5% ?

Da Ne

9. Da li uzimate bilo kakvu hormonalnu terapiju ili pilule?

Da Ne

10. Da li dnevno pijete veće količine kafe, čaja ili alkoholnih pića?

Da Ne

11. Da li pušite?

Da Ne

12. Da li pijete manje od 8 čaša(2 l ) vode dnevno?

Da Ne

13. Da li je vaša ishrana bogata sa zasićenim mastima(meso, mlečni proizvodi) i/ili
visokoenergetskim ugljenim hidratima(testenine, pirinač, hleb, slatkiši i sl.)’?

Da Ne

14. Da li jedete slanu hranu?

Da Ne

15. Da li vam prodje više od 3 meseca bez redovnog vežbanja?

Da Ne

Svako pitanje sa odgovorom pod DA donosi vam po 1 poen. Napravite zbir. Ako je vaš rezultat preko 8, neophodne su hitne promene životnog stila kako se celulit ne bi širio i pogoršavao.
 

Back
Top