NADRNDANI Beogradjani

?

:(

Gost
ima li neko ideju zbog cega ljudi u Beogradu iz godine u godinu postaju sve vise bahati,arogantni i namrogodjeni i NADRNDANI(naravno cast izuzecima)?????????.........ja sam rodjen u Bgu,zivim ovde i sve to,ali mo tako te stvari nikada nisu bile jasne....
...imam vise prijatelja u par gradova sirom Vojvodine,i iako ni tamo nije savrseno,ljudi su IPAK opusteniji i neka generalna atmosfera za neko druzenje,zezanje je tamo ipak mnogo bolja....a ovde u Bgu ljudi hodaju ulicom(vecina) namrgodjeni kao da idu u neku arenu u borbu na zivot i smrt......jeste da je tesko vreme i UZASNO u kojem zivimo,ali to ipak nije razlog da se jedni prema drugima ponasamo kao neka "cudovista"........
 
Mislim da je odgovor vrlo prost.
-Ovde svi žive mnogo bržim tempom nego u Vojvodini npr.
-Uglavnom ljudi nemaju zaleđinu u lovi pa rade više poslova i pri tom menjaju gomilu prevoza(ja to iz iskustva-dešavalo mi se da se onesvestim od smrada u prevozu)
-a najvažnija varijanta je mentalitet!!!!! :D
 
Meni se licno vise svidja beogradski mentalitet.Ja sam iz Ns-a i uopste ne gotivim ljude i karakter...svi su apsolutno usporeni,nezainteresovani za svet oko sebe..a da usprkos opste prihvacenom misljenju da su lale domacini,atmosfera je samo prividno lepa....licemerje na sve strane.
 
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
 
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
I


JJJJAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,ovo je NAJVECI BISSSSEEEEEEEEEEERRRRR!!!! :D :D :D
Ajde posto si ti pametan,a mi svi oko tebe smo kreteni, reci nam molim te koje su to grupe!!!!????????
Vervatno si sasvim slucajno cuo za grupu "ZAKLANA CELJAD",pa si sad nesto umislio... Postoji kvalitetna muzika i kic!!!!
IMAM OSECAJ DA SI TI NEKI JADNI I OKORELI FOLKER!!!
Btw,ovo je tema "NADRNDANI BEOGRADJANI"!!!



Nadrndani Bg-ovci: hmmmm,pa ja sam iz Bg-a... I ne bih rekla da smo stalno nadrndani,SEM KAD MORAMO!!! Evo,mene je ovaj kreten sad i iznervirao i nasmejao i rasplakao!!!
MA IMA NAS SVAKAKVIH!!!
 
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Ja mislim da si ti jedan prilicno plitak i zatucan tip...kao i manje vishe sve te devojke koje si naveo kao fensi...bash ste par!JA SLUSAM ROCK...i bole me uvo...radije cu slusati to nego onu glupost od muzike koju slusas ti i tebi slicni.Muka mi je od vas fensera,toliko ste uplaseni i toliko vam je vazno sta ce drugi reci o vama da je to smesno.Ako je rock svinjsko kricanje sta su onda narodnjaci..opste zaglupljivanje naroda.Uostalom zasto se ja ovde nerviram,a i ti Kelly sestro....nas ne zanimaju likovi kao on...nije mi ni vazno sta misle gluplji od mene.Ne obaziri se sta ti se kaze vec KO ti kaze.Iz tvog odgovora i nacina na koji rezonujes vidim da ne treba trositi vreme na tebe....vrati se u rupu iz koje si dopuzao.
 
wild_child:
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Ja mislim da si ti jedan prilicno plitak i zatucan tip...kao i manje vishe sve te devojke koje si naveo kao fensi...bash ste par!JA SLUSAM ROCK...i bole me uvo...radije cu slusati to nego onu glupost od muzike koju slusas ti i tebi slicni.Muka mi je od vas fensera,toliko ste uplaseni i toliko vam je vazno sta ce drugi reci o vama da je to smesno.Ako je rock svinjsko kricanje sta su onda narodnjaci..opste zaglupljivanje naroda.Uostalom zasto se ja ovde nerviram,a i ti Kelly sestro....nas ne zanimaju likovi kao on...nije mi ni vazno sta misle gluplji od mene.Ne obaziri se sta ti se kaze vec KO ti kaze.Iz tvog odgovora i nacina na koji rezonujes vidim da ne treba trositi vreme na tebe....vrati se u rupu iz koje si dopuzao.
To se i ja pitam.Da,stvarno, sta su onda ti turbo-tehno-dens-pop-narodnjaci!!!
Samo mi nemoj reci da je to umetnost,jer cu otici 10 m ,ispod zemlje!!!!Ja takodje slusam Rock,necu da nabrajam sta, jer to ionako neces razumeti... I ovo je veliki napor za tvoj "mozak'!!!!
Wild Child,ne brini se!!! ja se ne nerviram,volim da ih malo zekim... Mada,u pravu je moj drug:"OVAKVE OSOBE,NIKAKO NE TREBA ZEZATI,VEC TREBA SAZALITI SE NAD NJIMA"!!!!
Nadam se,da posle ovoga nisi istaumiran... Ne bih volela da imam posla sa tvojom mamom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
wild_child:
ahahhhahaha dobar dan...mama na telefonu,zasto ste se navrzli na mog malishu?
Jao,nemojte, molim vas...I-i-i-i-i-z-z-v-i-i-t-t-e-e-e-e-e-eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Uhvatio me za suknjicu,pa ja ovako slatka,morala ga stiklicom... (PRAVO U CENTAR :shock: :shock: :shock: )
:D :D :D :D :D :D :D :D
 
wild_child:
Ali moj maliha je tako jedno nezno bice,on kad cuje vas narkomane on se prosto upishki...pa josh kad vidi devojku u crnom sa pivom...pa ajte molim vas on ne pava tri dana!!
ZDROBICU TI KICMU,ZDRRROOOOOOOOOOOOOOOBICUUU TI KICMMUUUUUUUUUUU, JAAAAAAAAA!!!! :shock: :shock:

Eh,sta bi smo mi bez "Zaklane celjadi"???? :idea: :idea: :idea:
 
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Ma pali brate, narodnjaci su zakon!

offtopic1:
Reci mi te tvoje nazovi pi*ke ujutu kad se probudis pored njih a one nemaju vishe sminke na licu, jesu li i dalje pi*ke?

offtopic2:
Ja sam srecan sto se moja devojka retko sminka, sto slusa rock i sl. Sto cita knjige, imam o cemu da pricam s'njom...
 
introitus:
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Ma pali brate, narodnjaci su zakon!

offtopic1:
Reci mi te tvoje nazovi pi*ke ujutu kad se probudis pored njih a one nemaju vishe sminke na licu, jesu li i dalje pi*ke?

offtopic2:
Ja sam srecan sto se moja devojka retko sminka, sto slusa rock i sl. Sto cita knjige, imam o cemu da pricam s'njom...

Pa,normalno... Najvise mrzim kad mi moj kum (INACE,SELJAK U DUSI),kaze:"ROCKERKE NISU NIMALO ZENSTVENE..." :shock: :shock: :lol: )
IDIOT!!
 

Back
Top