on 12, ona 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite sta je teze, guliti vojsku 12 meseci ili biti trudan 9 meseci?


Ovo je samo pitanje pa me zanimaju odgovori ako je trudnoca teza, zasto je teza, ako je vojska teza zasto je teza i tako.
 
Trudnici, ti u vojsci ne dobijes strije, niti gasove, niti se ugojis 20kg, niti moras da pazis da li pusis pijes i ne drogiras se, mozes da imas normalan sex, ne moras posle porodjaja da cekas jos 60dana da ti vagina normalno funkcionise, ne otrombolje ti se sise, te moras do bolesti da pazis da se ne sapletes, da te neko ne gurne u basu, mozes da spavas na stomaku, ne sutira te nista iznutra... Mogu do sutra, ali me mrzi
 
Trudnici, ti u vojsci ne dobijes strije, niti gasove, niti se ugojis 20kg, niti moras da pazis da li pusis pijes i ne drogiras se, mozes da imas normalan sex, ne moras posle porodjaja da cekas jos 60dana da ti vagina normalno funkcionise, ne otrombolje ti se sise, te moras do bolesti da pazis da se ne sapletes, da te neko ne gurne u basu, mozes da spavas na stomaku, ne sutira te nista iznutra... Mogu do sutra, ali me mrzi

Pridruzujem se...i dodala bih da se nikada ne zna da li ce na kraju sve proci kako treba...i mama i beba...
 
Sta mislite sta je teze, guliti vojsku 12 meseci ili biti trudan 9 meseci?


Ovo je samo pitanje pa me zanimaju odgovori ako je trudnoca teza, zasto je teza, ako je vojska teza zasto je teza i tako.

Biti trudan devet meseci...

Ima nekih trudnoća koje su visokorizične, pa se o svakoj €benoj sitnici mora voditi računa...:confused:
Ležanje devet meseci, a da ne smeš ni da kineš ko čovek...:neutral:
A da ne pričam, o razmišljanju da li će sve biti na broju i uredu i tako čitavih devet meseci...:roll:
Veliki rizik, a šanse 50/50%...:lol:


:aha:

 
Sta mislite sta je teze, guliti vojsku 12 meseci ili biti trudan 9 meseci?


Ovo je samo pitanje pa me zanimaju odgovori ako je trudnoca teza, zasto je teza, ako je vojska teza zasto je teza i tako.

bio sam na jebenom Kosovu služeći vojsku i da ti kažem, bilo je jebeno...usrana zemlja i jedva sam dočekao da se vratim u moj kultivisani Banat ( srećom pa sam vatao krivine po bolnicama, dok sam bio u armiji - artiljerija, VBR )
a za trudnoću...sigurno je teško, ne znam ali znam da ću biti najsrećniji kad moja buduća zatrudni
 
Trudnici, ti u vojsci ne dobijes strije, niti gasove, niti se ugojis 20kg, niti moras da pazis da li pusis pijes i ne drogiras se, mozes da imas normalan sex, ne moras posle porodjaja da cekas jos 60dana da ti vagina normalno funkcionise, ne otrombolje ti se sise, te moras do bolesti da pazis da se ne sapletes, da te neko ne gurne u basu, mozes da spavas na stomaku, ne sutira te nista iznutra... Mogu do sutra, ali me mrzi


Nemam pojma, tripujem da nije bas toliko strasno. :neutral:
 
Trudnici, ti u vojsci ne dobijes strije, niti gasove, niti se ugojis 20kg, niti moras da pazis da li pusis pijes i ne drogiras se, mozes da imas normalan sex, ne moras posle porodjaja da cekas jos 60dana da ti vagina normalno funkcionise, ne otrombolje ti se sise, te moras do bolesti da pazis da se ne sapletes, da te neko ne gurne u basu, mozes da spavas na stomaku, ne sutira te nista iznutra... Mogu do sutra, ali me mrzi


Dobijes gasove i sta, pustis ih i oni odu. 20 kg se ugojis jer jedes sto ti se jede, jer se ne znas kontrolisati. Trudnicama je zabranjeno da budu gice jer to lose utice na dete. Naravno da se ne smes drogirati. Zena koja ima duzi staz konzumacije droge ne bi ni trebala imati dete, jer radja dete koje ima slab imunitet ( u najboljem slucaju ).

E sad bas sex u vojsci nema niko osim ako se dvojica ne dogovore da se torbaju, ali to je vec homoseksualizam....
 
Nemam pojma, tripujem da nije bas toliko strasno. :neutral:

Ma znas kad neka cura ceo zivot nista ne radi, ne opere si do 30te ni gace i onda naravno da nesto sto nije bas lako ispada katastrofalno tesko.

Meni je jedna zena koja ima blizu 40 nedavno priznala kako je upravo takva kako gore pise, a vidis sebi jako zadaje za pravo drugima soliti pamet.:)

Logicno je da je takvoj tesko doneti kesu sa pijace kad su joj radne navike na minimumu.
 
Dobijes gasove i sta, pustis ih i oni odu. 20 kg se ugojis jer jedes sto ti se jede, jer se ne znas kontrolisati. Trudnicama je zabranjeno da budu gice jer to lose utice na dete. Naravno da se ne smes drogirati. Zena koja ima duzi staz konzumacije droge ne bi ni trebala imati dete, jer radja dete koje ima slab imunitet ( u najboljem slucaju ).

E sad bas sex u vojsci nema niko osim ako se dvojica ne dogovore da se torbaju, ali to je vec homoseksualizam....

Nisi pobio sve argumente, ostali su strije, raspad vagine i par njih. A danas mozes da biras hoces li u vojsku, a trudnice ne mogu da biraju oce li propratne efekte
 
bio sam na jebenom Kosovu služeći vojsku i da ti kažem, bilo je jebeno...usrana zemlja i jedva sam dočekao da se vratim u moj kultivisani Banat ( srećom pa sam vatao krivine po bolnicama, dok sam bio u armiji - artiljerija, VBR )
a za trudnoću...sigurno je teško, ne znam ali znam da ću biti najsrećniji kad moja buduća zatrudni


Eto vidis. Bilo ti je tesko i nikad nikom nisi plakao i kukao kako ti je tesko.:)
 
Sta mislite sta je teze, guliti vojsku 12 meseci ili biti trudan 9 meseci?


Ovo je samo pitanje pa me zanimaju odgovori ako je trudnoca teza, zasto je teza, ako je vojska teza zasto je teza i tako.

Kako to tesko guliti vojsku 12 mes.? Pa ja sam mislila da sve vojncke price pocinju sa: Svima je bilo grozno,ali sto smo se ja i moj najbolji drug dobro snasli...:whistling:
 

Jesi videla nekad majku nakon porodjaja? Jel srecna? Jeste.
Da li si videla muskarca nakon vosjke? On ni ne zna sta je sreca :D

Mogu i ja malo da se salim, zar ne? ;)

Naravno da nema tezih muka od porodjajnih, a i od onih koje prethode porodjaju. Treba biti ko avion 9 meseci...i nositi to.
U vojsci ti u najgorem slucaju moze da ispadne sapun dok se tusirate... :D
 
Kako to tesko guliti vojsku 12 mes.? Pa ja sam mislila da sve vojncke price pocinju sa: Svima je bilo grozno,ali sto smo se ja i moj najbolji drug dobro snasli...:whistling:

To ti je sve relativno. Ja sam recimo promenio 4 kasarne i u trecoj mi je bilo odlicno dok u prvoj uzas. Samo sto ja nisam labilan lik i izuzetno sam psihicki jak, pa mi nista nije problem.
 
Jesi videla nekad majku nakon porodjaja? Jel srecna? Jeste.
Da li si videla muskarca nakon vosjke? On ni ne zna sta je sreca :D

Mogu i ja malo da se salim, zar ne? ;)

Naravno da nema tezih muka od porodjajnih, a i od onih koje prethode porodjaju. Treba biti ko avion 9 meseci...i nositi to.
U vojsci ti u najgorem slucaju moze da ispadne sapun dok se tusirate... :D

A zamisli onog ko ceo vojni rok nosi cev od topa koja ima 20 kila.

Pa tome je tesko kao 5 trudnica sa detetom debelim od 4 kile.
 
Sta mislite sta je teze, guliti vojsku 12 meseci ili biti trudan 9 meseci?


Ovo je samo pitanje pa me zanimaju odgovori ako je trudnoca teza, zasto je teza, ako je vojska teza zasto je teza i tako.
Како то може било ко да оцени?
Да сам била и у војсци па да ти кажем, овако...
Него чула сам да је војска сад 6 месеци.
Мора да је много тешко чим су смањили за пола. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top