Problem oko HD kako da sacuvaam podatke?

Hogar_Strasni

Obećava
Poruka
53
Imam Hd od 160gb maxtor i sve je radio kako treba i onda mi je pao sistem i kada sam instalirao ne mogu da otvorim particiju D: kaze da moram da je formatiram, ali problem je u tome sto ja imam neke vazne podatke koje bih sacuvao pa molim za pomoc kako ja da sikem podatke sa te particije ukoliko je moguce. Uzgred i u startup-u mi pise kao unknown partision a kad kliknem na d: "The disk in drive D is not fotmatted". Da li neko zna kako da presnimim nesto sa te particije?
Unapred Hvala!
 
Imam Hd od 160gb maxtor i sve je radio kako treba i onda mi je pao sistem i kada sam instalirao ne mogu da otvorim particiju D: kaze da moram da je formatiram, ali problem je u tome sto ja imam neke vazne podatke koje bih sacuvao pa molim za pomoc kako ja da sikem podatke sa te particije ukoliko je moguce. Uzgred i u startup-u mi pise kao unknown partision a kad kliknem na d: "The disk in drive D is not fotmatted". Da li neko zna kako da presnimim nesto sa te particije?
Unapred Hvala!

idi desni klik na tu particiju - propertis-tools pa idi na error checing i stikliraj scan for and attempt recovery of bad sectors (a mozes i ono drugo, oba u isto vreme) tako sam ja sacuvo potatke
 
Hvala vam ljudi sto mi pomazete! Ali samo jos jedno pitanje, skinuo sam GET DATA BACK i skenirao particiju D: i bas sve failove mogu da ocitam, slike, klipove, textove bas sve... Ali kad hocu da ih snimim negde( na drugu particiju, hard ili flash) ono nece. Da li negde gresim ili preskacem neki korak?
Hvala vam unapred!
 

Back
Top