Stomacic...

Licno iskustvo - imam verovatno duplo vise godina od prosecnog clana-ice ovog foruma (klub 40+ ali nije veliki taj plus ;)) i metabolizam nije kao sto je nekad bio, a jos i prestanak aktivnog bavljenja sportom je ucinio svoje ipojavio se stomak. Ne nesto extra veliki ali tu je.
I ni jednoj do sada nije smetao - uz jos jednu konstataciju - da sam se "druzio" vise sa manjim i sitnijim damama. Cak su mi naglasavale da vole 90+kg ;);)
Valjda razlika ali... to je vec za neku drugu temu..

Pitanje:
Koja je razlika izmedju zene i ljubavnice???



Bar 20 kg !!! :p:p
 
jeste kad naguras preko 90 onda odjednom sve vole masivne muskarce,a dok si mlad i zategnut sportista,onda su im drazi ti mrsavi :neutral:

nego obzirom da se muskarcima manje talozi salo i da imaju vecu misicnu masu,imaju bar toliko razloga vise u odnosu na zene da ne drve o stomacima i zenskoj ljubavi prema istim nego da se bace na dasku i pocnu da vezbaju :neutral:
 
Licno iskustvo - imam verovatno duplo vise godina od prosecnog clana-ice ovog foruma (klub 40+ ali nije veliki taj plus ;)) i metabolizam nije kao sto je nekad bio, a jos i prestanak aktivnog bavljenja sportom je ucinio svoje ipojavio se stomak. Ne nesto extra veliki ali tu je.
I ni jednoj do sada nije smetao - uz jos jednu konstataciju - da sam se "druzio" vise sa manjim i sitnijim damama. Cak su mi naglasavale da vole 90+kg ;);)
Valjda razlika ali... to je vec za neku drugu temu..

Pitanje:
Koja je razlika izmedju zene i ljubavnice???



Bar 20 kg !!! :p:p
Mogla bi razlika da bude i izmedju muza i ljubavnika isto tolika......
 
ja imam solidan stomačić.
toliko solidan da više ne mogu da ga nazivam "stomačić",
ali nisam primetila da je iko još zbog njega pobegao.
ako će neko da me uslovljava kilogramima,
tj. ako će da mu bude bitno da l' imam 60 ili 55,
može slobodno da putuje.
:)
 
Vec sam rekla da sam videla jednog decka, koji je bio super obucen, ali mu se video stomacic.
Sta mislite o stomacicu? (Iz za muskarce i za zene je pitanje).

Ne mislim stomacinu, nego onako malo, okruglo. To mi je slatko.

ne dopada mi se veliki stomak kod muskaraca, ali ako bi mi se decko dopao i stomacic bilo jedino sto mi se ne svidja na njemu, voljela bih ga kao da ima sve izdefinisane plocice
 
Vec sam rekla da sam videla jednog decka, koji je bio super obucen, ali mu se video stomacic.
Sta mislite o stomacicu? (Iz za muskarce i za zene je pitanje).

Ne mislim stomacinu, nego onako malo, okruglo. To mi je slatko.
Na ženama ga ne volem uopšte, na muškarcima mi je svejedno. Dok je neke, naravno, prihvatljive veličine. Tarlahave mešine su ipak previše :kafa:

Al to je valjda zato što je kod žena gadnije pozicioniran.
 
Kad ti je trbuh tako vel'ki, mora da ti je ona stvar jako mala, -zadirkuju Lalu.
-A di ste vid'li veliko bure, a na njemu malu slavinu? - pita ih Lala.

Nemam stomacinu...al opet...ebesh coveka kog nemas za sta uvatiti ;)
 
pa mozes da ga uhvatis za trbusnu keramiku i ostale mocne misice koji se osecaju nesputani brojnim masnim naslagama
5lp5oz.jpg
:heart:
 

Back
Top