kupacice-gacice

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
vidim da prichate o svom izgledu na plazi pa me interesuje da li su vam ruzni mushkarci u kupacim gacama....bash toliko :?
ja sam plivach...bivshi...i nikada na plazi nisam nosio shorc i sl.....a chuo sam da se devojkama gace...bez obzira shto su odlichne (ne one duze) ne dopadaju.....
shorc ne volim ali bi pristao da nosim shark-skin :lol: :lol: :lol: za vashu ljubav :lol:
 
Ja sam videla jednog tipa na Adi, imao je zute kupace gacice, a pozadi, dakle na dupetu je bio nacrtan smile...i to je bilo tako cool, lik me je skroz odusevio...doduse sav je bio spicen, imao je neku polu-dugu kosicu, i lokne...gotivan skroz.

Inace ne dopadaju mi se te gacice, nekako mi lepse izgleda frajer u sorcu, ali ne nekom predugackom, do kolena, nego onako kao boxerice, mislim ta duzina, a materijal naravno onaj sto se brzo susi, kao sorcevi za fizicko, samo neki veseli dizajn.

Mada, ako si trenirao plivanje, sigurno ti cool stoje i gacice, ali bolje nemoj...jer i u sorcu ce jasno biti izrazene sve tvoje kvalitete, ali ne napadno.
Smack
 
Ja bas naprotiv ne volim muskarce u sorcevima, ako je musko taman moze i da se vidi! Te sorceve su i ovako nametnuli iskompleksirani i debeli muskarci koje je blam da se skinu jer tako salce dominira.
Naravno nisam za varijante, muske kg sa cveticima i te fore! Ali totalno mi je ok ako su normalne
 
goodday:
:lol: :lol: pa da sam hteo da izgledam napadno otishao bi na nudistichku :lol:
u pitanju je samo komfor....a i shorc usporava..osecam se kao da vuchem neshto za sobom dok plivam

Pa na nudistickoj plazi, ne bi bio napadan ako si go, jer su tamo svi goli, i odlicno bi se uklopio.

Dobro, ti onda nosi gacice, ako ti sorc smeta...ali ja kad pricam sa tipovima koji nose te gacice...nekako mi pogled luta, i tesko se koncentrisem na razgovor :lol: :lol: :lol:



U Grckoj svi italijani nose te uske, ali ne gacice, nego kao male biciklisticke...bio je jedan u ciklama rozim...ma ludnica
A otisli su i korak dalje, pa uvezu maramu oko struka, izgledaju kao da nose suknje...he he
I jos stave neke sesire sa kojih vise pramenovi kose, ma mislim sve je dozvoljeno, obuci sta hoces...i nemaj brige :)
 
Muskarci nose te dugacke gace jer im fali mesa... sto napred, a sto nazad :wink:
ako imas sta da pokazes, niko se nece buniti kada te vidi u gacicama :)
ma kako da obicno izgledaju... gace ne cine coveka :lol:
 
Ma, slobodno nosi ono sto hoces. Ako ne volis bokserice i sortseve, nosi kupaci. Ne vidim nista lose u tome i ne bi trebalo da slusas sta ko misli. To je individualno, i bitno je sta TI mislis o tome. To je isto kao kad bi pitao nepoznate ljude sta da obuces i da li oni vise vole muskarce u farmericama ili odelu. Opusti se, i pokazi to zanosno plivacko telo :lol: :lol: Naravno, javi kad ides na Adu, da se ''slucajno'' i mi pojavimo. Onda bi mogli da ti damo pravi odgovor na temu :wink:
 
Ma, slobodno nosi ono sto hoces. Ako ne volis bokserice i sortseve, nosi kupaci. Ne vidim nista lose u tome i ne bi trebalo da slusas sta ko misli. To je individualno, i bitno je sta TI mislis o tome. To je isto kao kad bi pitao nepoznate ljude sta da obuces i da li oni vise vole muskarce u farmericama ili odelu. Opusti se, i pokazi to zanosno plivacko telo :lol: :lol: Naravno, javi kad ides na Adu, da se ''slucajno'' i mi pojavimo. Onda bi mogli da ti damo pravi odgovor na temu :wink:
Ups, ne ulogovah se prethodno...
 
Ja licno ne vidim nista lose u kupacim gacicama i koliko sam primetila obicno ih nose sportski tipovi iz prakticnih razloga...

Mada, da dodam jos da je estetski privlacnije (prihvatnjivije), ako nisu slucajno providne i okolo je hair-free!
 
ndevojka:
jagodica:
ma znahs sta...dzaba ti i shorc ako si dlakav..a ako nemash plocice...maa bolje ni ne izlazi :twisted:
ima noge?
Jos si ti mala, pa muskarci ne moraju da imaju dobre noge, ih dete svasta od tebe, oni mogu da "imaju" i gore od Sekspira ako hoce ,ono medju nogama ti je najbitnije, da se vidi na prvi pogled da je nabudzeno, da ima dosta toga unutra, da tako kazem, da nije prazno, pusto, siromasno, valjda razumesh sad jel' treba josh da opisujem?
 
nzena:
ndevojka:
jagodica:
ma znahs sta...dzaba ti i shorc ako si dlakav..a ako nemash plocice...maa bolje ni ne izlazi :twisted:
ima noge?
Jos si ti mala, pa muskarci ne moraju da imaju dobre noge, ih dete svasta od tebe, oni mogu da "imaju" i gore od Sekspira ako hoce ,ono medju nogama ti je najbitnije, da se vidi na prvi pogled da je nabudzeno, da ima dosta toga unutra, da tako kazem, da nije prazno, pusto, siromasno, valjda razumesh sad jel' treba josh da opisujem?
Ne ne :oops: :oops: hvala odmah sam shvatila.
 
A što jednostavno ne dođeš na Adu (deo koji nije nudistička plaža) i ne dvoumiš se, nego se lepo skineš pa buć u vodu ili na peškir! Eeeeee, tek ćeš da shvatiš da je to najbolje :lol: :lol: :lol:
 
:lol: ma gachice, definitivno :!:
ja sam se prosle godine na strandu zabavljala prebrojavajuci 'frajere' koji 'imaju muda' da obuku kupaci, obicno bi se brojka svela na oko 2,5 komada, prosek godina oko 65-70, ako ne rachunam populaciju mladju od 10 godina :lol:
ribe se sve vise skidaju, a tipovi otprilike dolaze u ronilichkim odelima na plazu, u chemu je vic , ja ne razumem ! :lol: a ti shorcevi sto tako sve vise, ili igledaju kao suknjica dok tip ulazi u vodu to mi je skroz bez veze , a da ne spominjem koliko debilno tek izgleda kada se taj neko skine, pa umesto slatkog malog neosunchanog full moona, imash bljesak maljavih neosunchanih nogu do kolena... uzas!
nego guzu na videlo :!: :lol: (ko ima dobru blago njemu, ko nema nije ni bitno, shorc mu sigurno nece mnogo pomoci :wink: )
 
Moj muz je nosio te sorceve pa kad udje u vodu ono se naduva kao balon a posle se cedi do besvesti.A onda sam ga nagovorila ( citaj : otisla i kupila mu :wink: )da obuce kupaci koji je kao kratke biciklisticke, e a kad je probao nikad vise nije nosio te sorceve.
I kao sto neko vec rece, mnogo je prakticnije za plivanje i uopste kretanje, suncanje itd.

Moram samo da dodam da, po meni, ajd da ne budem gruba, nije bas lep prizor kad mrsavi muskarci nose sorceve tri broja vece pa onako landaraju oko butina.

U krajnjoj liniji, nek se bre svako kupa u onome u cemu se oseca prijatno! :wink:
Sa kupacim ili bez njega ,zivelo brckanje! :lol: :lol:
 

Back
Top