Koliko su zene pokvarene...

o apa dobro jutro decki ;)
vidim fino ste se raskokodakali na omiljenu vam temu ;)
eh te zene...
jos da vam poverujemo da ste stvarno zenomrsci, treba malo vise...
e a znate ovo????
"Sta muskarac i spermatozoid imaju zajednicko?
Oba imaju sansu od 1 : 1 000 000 da postanu ljudska bica...." :)

ajd pozdrav dobro jutro i fin dan...
 
:arrow: Da, evo i ja citam i ne verujem da su ovo pravi zenomrsci... oni ovako pokusavaju samo da olaksaju svoj muski ego i sujetu koju im je povredila jedna zena...he,he,he...ali momci, zene se tako ponasaju samo kad zasluzite... :D :wink:
 
Zak:
just a girl:
Zle zene,sto da ne. Zvuci suvise dobro ali nije istinito.Malo je nazalost zlih zena,osvetnica,koje vracaju istom merom.Ja nisam jedna od njih jer nemam kome da se svetim,vec se drugi svete meni,sto kazem ono sto oni ne zele da cuju.Ali * ga, i najgora zena je bolja od najboljeg muskarca.I nemoj da trazis u zenama i izazivas ono najgore,nego ih samo pusti da ti rade sta hoce i voli ih. :P :P :P
Jao mala sta ti radis sebi...

C, c, c, c....Feminizam su najvise i kompromitovale takve zene, kao sto si ti, just a girl.
Pitam se sto stalno mora da se vodi bitka MI PROTIV NJIH (VAS). Ljudi, sklopite mir medjusobno. A to sto ti se svete je sto si neodmerena u izjavama. Koliko ti stvarno mislis to sto kazes, da mi je znati....
Jednom recju: PRETERANO!
sta cu sve ovde jos videti.....
 
just a girl
Zle zene,sto da ne. Zvuci suvise dobro ali nije istinito.Malo je nazalost zlih zena,osvetnica,koje vracaju istom merom.Ja nisam jedna od njih jer nemam kome da se svetim,vec se drugi svete meni,sto kazem ono sto oni ne zele da cuju.Ali * ga, i najgora zena je bolja od najboljeg muskarca [color=red NEKAKO SLICNO JE HITLER RAZMISLJAO VEZANO ZA OSTATAK SVETA I NEMCE. RADIKALNE IZJAVE OVOG TIPA NE PROLAZE , JER CE TI SAMO POVREDJENE ZENE POVEROVATI DA JE TO ISTINA I SLOZITI SE SA TOBOM, ALI OSTATAK CE TE SMATRATI LUDOM I FEMINIZIRANOM DO KRAJA.
PROTIV FEMINIZMA NEMAM BAS NISTA PROTIV ALI ,RAVNOPRAVNE U SVEMU , STO PODRAZUMEVA TESKE FIZICKE POSLOVE NE SAMO ONE LAKE KOJE VAM DONOSE OLAKSANJE U JEDNAKOSTI,
NAJGLUPLJE IZGLEDA ZENA KOJA SE BUSA U GRUDI I VICE : JA ZENA [/color]!(prim SL)
.
I nemoj da trazis u zenama i izazivas ono najgore,nego ih samo pusti da ti rade sta hoce i voli ih. :P :P :P

Evo ja se do sada nisam ukljucivao i i preterano razmisljao o tome sta ti pises na ovom forumu.Ali postoje neke stvari o kojma bih zeleo sa tobom da popricam.
Slusaj , postoje ljudi koji vrlo lako putuju kroz ovo sto zovemo zivot , ali postoji takvi kao ti koji zaista imaju problema sa sredinom.Licno ja mislim da se mnogo vise inatis svojim negativnim stavom , i na taj nacin privlacis paznju ljudi na forumu.Problem je takve prirode da kada te covek posmatra sa strane vidi nekoga ko je u sustini svog bica jako nesretan ili duboko povredjen ili iskompleksiran(nazalost sve tri stvari su podjednako zastupljene)
procitao sam na nekim tvojim post-ovima da ti samo izrazavas svoje misljenje i da kazes kako se osecas ugrozeno jer ti ne daju da kazes sta mislis.a zasto si ti toliko negativna prema svemu je pravo pitanje ? zasto zelis da se razlikujes u odgovorima , kada na mnoga od njih bi mozda dala i pozitivan odgovor i slozila se sa vecinom.Ne mozes da me ubedis da ti prija negativan stav ljudi prema tebi .Ili se poigravas sa ljudima ovde i prosto uzivas da ih nerviras.
Meni si licno simpaticna u tom svom buntovnickom i antiprotivnom stavu , ali bih ti preporucio da se malo opustis jer kao sto si primetila , mnogi ovde te cak i pozivaju na druzenje , bez obzira na "otrovne " izjave.
PRAVO PITANJE(ako uopste zelis da odgovoris na njega ) JE :
ZASTO SI TAKO SAMA NA OVOM SVETU?To sto "mozda" razmisljas drugacije na neke teme nije razlog da budes bas toliko sama .Jer ako si stvarno takva , onda si sama, ili ti samoca negine.
Poslusaj me pokusaj bar malo da se opustis i videces koliko ljudi ovde je spremno da ti ponudi prijateljstvo.
Pozdrav
 
Stari Lisac:
just a girl
Zle zene,sto da ne. Zvuci suvise dobro ali nije istinito.Malo je nazalost zlih zena,osvetnica,koje vracaju istom merom.Ja nisam jedna od njih jer nemam kome da se svetim,vec se drugi svete meni,sto kazem ono sto oni ne zele da cuju.Ali * ga, i najgora zena je bolja od najboljeg muskarca NEKAKO SLICNO JE HITLER RAZMISLJAO VEZANO ZA OSTATAK SVETA I NEMCE. RADIKALNE IZJAVE OVOG TIPA NE PROLAZE , JER CE TI SAMO POVREDJENE ZENE POVEROVATI DA JE TO ISTINA I SLOZITI SE SA TOBOM, ALI OSTATAK CE TE SMATRATI LUDOM I FEMINIZIRANOM DO KRAJA.
PROTIV FEMINIZMA NEMAM BAS NISTA PROTIV ALI ,RAVNOPRAVNE U SVEMU , STO PODRAZUMEVA TESKE FIZICKE POSLOVE NE SAMO ONE LAKE KOJE VAM DONOSE OLAKSANJE U JEDNAKOSTI,
NAJGLUPLJE IZGLEDA ZENA KOJA SE BUSA U GRUDI I VICE : JA ZENA
!(prim SL)
.
I nemoj da trazis u zenama i izazivas ono najgore,nego ih samo pusti da ti rade sta hoce i voli ih. :P :P :P

Evo ja se do sada nisam ukljucivao i i preterano razmisljao o tome sta ti pises na ovom forumu.Ali postoje neke stvari o kojma bih zeleo sa tobom da popricam.
Slusaj , postoje ljudi koji vrlo lako putuju kroz ovo sto zovemo zivot , ali postoji takvi kao ti koji zaista imaju problema sa sredinom.Licno ja mislim da se mnogo vise inatis svojim negativnim stavom , i na taj nacin privlacis paznju ljudi na forumu.Problem je takve prirode da kada te covek posmatra sa strane vidi nekoga ko je u sustini svog bica jako nesretan ili duboko povredjen ili iskompleksiran(nazalost sve tri stvari su podjednako zastupljene)
procitao sam na nekim tvojim post-ovima da ti samo izrazavas svoje misljenje i da kazes kako se osecas ugrozeno jer ti ne daju da kazes sta mislis.a zasto si ti toliko negativna prema svemu je pravo pitanje ? zasto zelis da se razlikujes u odgovorima , kada na mnoga od njih bi mozda dala i pozitivan odgovor i slozila se sa vecinom.Ne mozes da me ubedis da ti prija negativan stav ljudi prema tebi .Ili se poigravas sa ljudima ovde i prosto uzivas da ih nerviras.
Meni si licno simpaticna u tom svom buntovnickom i antiprotivnom stavu , ali bih ti preporucio da se malo opustis jer kao sto si primetila , mnogi ovde te cak i pozivaju na druzenje , bez obzira na "otrovne " izjave.
PRAVO PITANJE(ako uopste zelis da odgovoris na njega ) JE :
ZASTO SI TAKO SAMA NA OVOM SVETU?To sto "mozda" razmisljas drugacije na neke teme nije razlog da budes bas toliko sama .Jer ako si stvarno takva , onda si sama, ili ti samoca negine.
Poslusaj me pokusaj bar malo da se opustis i videces koliko ljudi ovde je spremno da ti ponudi prijateljstvo.
Pozdrav

nema velike veze sa just a girl, ali ima jake veze sa doticnom temom, zanimljivo je da BAS TI govoris o poigravanju ljudima. malo imas suvise godina da bi se krio iza ovakvih konverzacija kao sredstvom da povredis druge. nakon svega, morala sam skoro protiv svoje volje da procitam neke tvoje teme tipa "da li ste spremne da budete sa neznim i pazljivim muskarcem, a da nikad to ne iskoristite na pogresan nacin", pa "kolaps i musko zenskim odnosima" itd., itd... suvise je strasno da se poveruje.... Jer, jednostavno necu i ne zelim da verujem da postoji osoba koja radi takve stvari. da li ista sto si nam/mi ikada napisao ima ikakve veze sa istinom? sto je najgore, izgledalo je da si mozda JEDINA osoba ovde za koju bih se zaklela da se na bavi takvim stvarima....ali vidis kako se covek/zena lako prevari...samo mi jedno nije jasno, zasto to radis? da li te to cini srecnim? ili si, da se posluzim tvojim recima "jako nesretan, duboko povredjen ili iskompleksiran"?
 
iskreno mislila sam da su zene te koje su podlije i 'bolje' u tome, ali ove godine sam dozivela toliko podmuklu stvar od jednog 'muskarca' ( nazovi ) da sam se uverila da kad im se povredi sujeta ili sta vec zene su male mace za njih, narocito ako je rec o inteligentnoj muskoj osobi. nacin na koji me je uvredio nijedan zenski mozak u mojo okolini nije u stanju da shvati niti smisli , valjda nismo bolesne u glavu kao dotocni.
odgovor na tvoje pitanje: zavisi od osobe do osobe , mogu biti zene a i ne moraju.
mada u biti svega toga lezi selfrespect 8)
 
Pa ne mogu da verujem da ima ovoliko zenomrzaca koji samo izgleda prete, a kad izadju jure za svakom suknjom. Pa kakav bi bio svet da nije zena sa njihovim dobrim i losim karakteristikama, pa ko bi ga ulepsavao mi muskarci???
Dajte ljudi budite ozbiljni.
 
bane-25:
Pa ne mogu da verujem da ima ovoliko zenomrzaca koji samo izgleda prete, a kad izadju jure za svakom suknjom. Pa kakav bi bio svet da nije zena sa njihovim dobrim i losim karakteristikama, pa ko bi ga ulepsavao mi muskarci???
Dajte ljudi budite ozbiljni.
ja sam ozbiljan veoma a ti mojne da se slihtas-mlad si,slikicu si stavio,icq,mail-naci ce se valjda neka za tebe i bez slihtanja..... samo dobro pazi na sta ces naici-srecno :!:
 

Back
Top