DLAKAVI ILI COSAVI MUSKARCI?

BodoniuS

Primećen član
Poruka
636
Po mojim licnim istrazivanjima devojke se sve vise pale na cosave, cak im je O.K. da se muskarci depiliraju, sto je meni paradoksalno, posto je maljavost sekundarna polna karakteristika muskarca.
Opet ima devojaka kome su cosavi moci gadni, kazu izgledaju kao devojcice.
DAKLE, MUSKARCINE ILI DECACICI :?:
 
Bitno je jer time impliciras neke kategorizacije i zakljucke...
Ali, ako zanemarimo to, odgovor je da ne volim previse dlakave muskarce... Sto manje dlaka, meni bolje, ali naravno ne bas da izgleda kao beba...
I naravno, muskarceva (ne)dlakavost ne igra nikakvu ulogu u mojoj odluci da li cu biti s njim ili ne...
Ali, da volim da me moj muskarac obraduje nekom frizuricom - volim... 8)
 
I OĆELAVEĆETE od ovih priča o dlakama! :shock:
Kako posle (a izdepilirane) da vas razlikujemo od ĆELAVIH PEVAČICA? :D
Sve je samo šala-komika!
BodoniuS, tema ti je... do_jaja 8)
Posebno u tom delu... BEZ DEPILACIJE molim!
Dajem glas ZA za NE_izdepilirane :wink:
 
Neznam zasto bi se neko osecao kao devojcica ako je izdepiliran.Ja svoju muskost prvenstveno nosim u glavi.I cak da me kastriraju osecao bih se kao muskarac.Jer sam kao takav rodjen.
Smatram da je stvar licnog ukusa.Dali ce neko izdepilirati neki deo tela ili ne.
U teretani u kojoj ja redovno treiram devedeset posto muskaraca je izdepilirano.Ipak ja nisam.Sve dlacice se redovno trimuju.Ali ne i depiliraju.Volim sebe prirodnog ali ne i zapustenog ogrezlog u dlacetine.Znaci manja operacija uklanjanja suvisnih dlaka je ok.Ipak potpuno uklanjanje je nesto sto mi se nedopada.
 
golišavo ruleZZZZ 8)

mada mislim da sam 'zavolela' golišave frajere silom prilike... naime kad se setim onih (fuj, bljak) frajerčina koji u zelenoj ili žutoj fluroscentnoj drečavoj majici bez rukava sa crnim napisom onako puni sebe stoje na ulici i viču 'kss ksss... mac, mac' a od šume dlaka ne vidi se piše da mu piše BOSS :lol:

e sad teško je kod takog prizora steči utisak da je muškarac negovan a kamoli da tu ima ičeg lepog i privlačnog ili sexy :roll:
 
Zlatna sredina :D
Dovoljno dlakav da lici na musko, ali ne previse da podseca na zivotinju.
Malje na grudima, rukama, nogama a posebno deo od pupka na dole :) je jako privlacan ako je dlakav, ali ponavljam NE PRIVISE jer tad prelazi u gadno.
One skroz bez dlaka (bilo da je prirodno ili depilacija) ne gotivim, to mi je nekako vise vuce na homo :D
 
Glasam za umereno dlakave. Ili, vise cosave. Ali, najbollje ako je prirodno tako, zaista bi mi bila neobicna ideja da i on ide u kozmeticki salon.. Interesantno:) . Najvise na svetu mrzim kad muskarcu vire sitne kovrdzice iz kosulje. Ili, jednom sam videla na stanici mladica i devojku – na njegovom vratu se tacno vidi linija do koje se brije – otprilike na polovini vrata pocinje zbun.. :x
Sta da kazem... Jadni su ti ljudi koje je priroda nacinila takvima..
 
Venera_78:
Zlatna sredina :D
Dovoljno dlakav da lici na musko, ali ne previse da podseca na zivotinju.
Malje na grudima, rukama, nogama a posebno deo od pupka na dole :) je jako privlacan ako je dlakav, ali ponavljam NE PRIVISE jer tad prelazi u gadno.
One skroz bez dlaka (bilo da je prirodno ili depilacija) ne gotivim, to mi je nekako vise vuce na homo :D
E, ovde se potpuno slazem sa tobom, s tim sto, po mom ukusu, dlake na grudima.. Pa i nisu bas nesto! Dozvoljene u malim kolicinama. :) Dakle, samo ruke, noge i ispod pupka. :oops:
 
mnogi muskarci(i ako nece da priznaju) provedu vise vremena dok se spreme nego neke devojke shto je u redu 8) ali depiliranje je vec malo preterano za mushkarca, ko zna mozda je "by". i slazem se da su to sve americki fazoni! pa bre kod njih se dosta mushkaraca brije po celom telu i izgleda jako odvratno(josh pogotovo kad ih vidish kako se briju). :shock: mislim stvarno zashto si mushkarac nego da imash svu tu slobodu i zashto bi se brijao kad odgovara svakako! :lol: :oops:
 

Back
Top