avijoni pevaju

Uh,desava se:roll:
Tada uglavnom nevoljno ustajem iz kreveta.
Budim dete za skolu,i ono odmah ustaje jer moje varnice se vise na km.
Onda se cutke spremam ,kafu ispijem na pola:(
Ne mogu lepo da se spremim,kada sam nervozna ne mogu ni da s fino nasminkam,ni obucem:roll:
U tisini se odvezem na posao....I tamo moram da se posvetim radu:confused:To malo vadi stvar,jer sam do podneva vec bolje;)
Mrzim takve dane.
Ustvari,ja ili imam takav period ili mi je sve super.
 
Nemam neke posebne neuroze. Jedino kad se razvlačim sa obavljanjem nečega, i onda odjednom ukapiram da vremena više nema:shock: Ili kad se probudim sa osećajem da sam nešto važno previdela, zaboravila da uradim. Tad kreće frka, strka, panika koju mrzim:sad: Volim da sve ide lepo, lagano, po planu :) A buđenje, pa zavisi od toga kakav me dan čeka. I da li sam se ispavala naravno :namigivanje:
 
legla sam kad je svanulo...a sad su mi trubaci pred vratima!:evil:

ma ne prestaju vec pola sata

udaje se komsinica od prekoputa izgleda...

koji uzas!

cela zgrada jeci!

bem ti svadbu koja smeta narodu!

uh, i kod mene u komsiluku, ali evo izgleda da krecu polako
a pocela im i kisa :mrgreen:

izludjuju me krupne kapi vode kojom komsinica iznad, zaliva cvece
bucno padaju na moj sims (plus mi prljaju prozore), a u stanu tisina i borim se za jos koji trenutak sna
zivim u mirnom kraju i svaki zvuk je udar na bubne opne i nervni sistem u pokusaju padanja u san

avioni se danas smeju
 
retko sam neurozna....nemam vremena...moj nacin nosenja sa sopstvenim duhovima je da se okupiram raznim aktivnostima....ne dam im da disu od akcije....da li je to citanje, bavljenje detetom, psom, stanom, prijateljima,sexom....nema veze....samo nek je akcija.....
 
e, jel se desi vama da se probudite ujutru i da vas odmah sačeka neka neuroza, al onako na random, što bi rekli mladi?
probudim se ja tako jutros.
promrdam.
vidim još je rano, a ja budna. svaka mi čast.
onda odem do kupatila i shvatim da mi koža lica izgleda strava.
onda se presvučem pa zaključim da mi je celulit pod kontrolom.
čudno mi bre.
onda odem do ogledala i vidim - stomak ravan.
i onda
....
mislim, ne znam šta je, kosmička ravnoteža verovatno =I
odjednom mi se javi da mi je karlica preduboka.
nije bitno što ja uopšte ne znam ni šta to znači, ni kolika bi dužina između pupka i khm trebalo da bude. bitno da se ja sad nerviram oko karlice =))))

jel imate vi tako neke momente? ili mi je bilo bolje da napišem blogić koji niko ne čita?

imam momente kad mi je sve potaman, mislim sve na meni je bas kako treba da bude, i momente kad nista nije kako valja, ono izmedju nemam...mislim, ako je to bila tema....
p.s. blogovi su ti ne samo citani, vec i odlicni
 
e, jel se desi vama da se probudite ujutru i da vas odmah sačeka neka neuroza, al onako na random, što bi rekli mladi?
probudim se ja tako jutros.
promrdam.
vidim još je rano, a ja budna. svaka mi čast.
onda odem do kupatila i shvatim da mi koža lica izgleda strava.
onda se presvučem pa zaključim da mi je celulit pod kontrolom.
čudno mi bre.
onda odem do ogledala i vidim - stomak ravan.
i onda
....
mislim, ne znam šta je, kosmička ravnoteža verovatno =I
odjednom mi se javi da mi je karlica preduboka.
nije bitno što ja uopšte ne znam ni šta to znači, ni kolika bi dužina između pupka i khm trebalo da bude. bitno da se ja sad nerviram oko karlice =))))

jel imate vi tako neke momente? ili mi je bilo bolje da napišem blogić koji niko ne čita?

imam neurozice svakodnevno, kratko traju, prolete mislima, pa se onda pojavljuju nove, posebno ako mi je u tom trenutku nesto dosadno....samo izviru :)

inace sam neurotik, smaram sebe cesto ali mi je cesto i sa samom sobom zanimljivo.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top