Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Istina najlakše je roditeljima da se kriju iza crtaći su nasilni, igrice su nasilne, televizija je nasilna... i naravno sad njihova deca su nasilna... jer nisu izdvojili koji trenutak da im objasne da ne treba tako da se ponašaju... da obrate pažnju na to... šta njihova deca zapravo gledaju....
South Park i Simpsonovi nisu za decu... Happy Tree Friends nije ni za odrasle kakva je morbidarija...
neko je skoro pomenuo Kremenka i tačno stvarno ljudi ne prihvataju da se nekad tako živelo... Mada ipak ko je tu glavni... Nije ni Vilma uvek... da frede... da da da... nego i ona kad mu trupne... njen glas se čuje...
Skoro je u Piramidi bilo kako je neka majka videla deo knjige koju njena ćerka čita Autobiografija od Nušića... u njoj piše kako je učitelj deci objašnjavao brojeve npr... desetice... ja sam 1 a moja žena šta je ona bila bez mene? pa nula... ali zato kad smo zajedno mi smo veliki broj 10... e i sad ta žena digne frku ju ju ju čime nas to uče decu... iste takve stvari se rade i crtaćima... zaludni ljudi koji nemaju pojma šta pričaju...
mislim recimo da je ona u 30im... pa zar se tek tad čita Autobiografija od Nušića?
zar ne zna da se u vreme kad je ta knjiga pisana drugačije živelo?
ne lakše je okriviti pisca da je muški šovinista...
isto je za crtane filmove... s tim što ih sad okrive ako ubace recimo samo jednog crnog lika... kao čisto da bi bio rasno jednak...
 
Prilikom bombardovanja RTS-a 1999. je kompletna arhiva crtanih filmova uništena. To nikad nije nadoknađeno jer bi bilo preskupo u odnosu na ove gluposti koje sada deca gledaju. Njihovim (jeftinijim) putem su nastavile i privatne TV stanice. Zato više nema Brzog Gonzalesa, Patka Dače, Duška Dugouška i svih ostalih NORMALNIH likova uz koje smo svi odrastali...
Ali su zato sada tu Jugio, Pikaču i ostala kineska žgadija. JEAAAAAA!!!!!
 
Znate li koji su najbolji i najlepsi i najneviniji crtaci? Pokahontas i Lion King!!! To su moji crtaci koje i sad po hiljaditi put mogu da gledam, i opet da placem, i opet da stavim kasetu u video i opet da gledam. Nikad dosta.....
 
Prilikom bombardovanja RTS-a 1999. je kompletna arhiva crtanih filmova uništena. To nikad nije nadoknađeno jer bi bilo preskupo u odnosu na ove gluposti koje sada deca gledaju. Njihovim (jeftinijim) putem su nastavile i privatne TV stanice. Zato više nema Brzog Gonzalesa, Patka Dače, Duška Dugouška i svih ostalih NORMALNIH likova uz koje smo svi odrastali...
Ali su zato sada tu Jugio, Pikaču i ostala kineska žgadija. JEAAAAAA!!!!!

To nisu kineski nego japanski crtaci tj. anime!!!Posebno volim Beyblade i Tokio MewMew! Meni su ti crtani bas super jer Duska Dugouska,Patka Dacu itd. nisam nikad bas nesto preterano volela. Mozda je malo debilno i smesno posto imam 14 godina ali ja volim da gledam crtane filmove.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top