Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Banshee:
jes' ....taj je.:D
Znam onaj ruzicasti...najruznije kuce na svetu. :lol:
A onaj deda ga ne trpi. :lol:
Meni su OK i one tri male Powerpuff girls.....da odmoris mozak,posebno zbog onog majmuna negativca-Mojo Jojo :lol:
Naravno Dexter je car i njegova genijalna sestra(koja me podesaca na nekoga ko nije plavusa :rolleyes: )

Mada su sad stvarno crtaci vise za odrasle nego za decu...i nema vise brutalnog nasilja ko u dobra stara vremena...eeee kuda ide ovaj svet.....
 
Tebe nerviraju kucici, a mene ptice, a najvise ovaj akrep...

roadrunner.gif
 
popaj nije za malu decu
u svakoj epizodi zli badza hoce da siluje olivu
e sad istina je da njega roreche ( POPEYE) svaki put ispresavija
ali kako taj zlikovac nikada ne zavrsi u zatvoru
dobije malo batina i to bi bilo to
stekao se utisak da zlocin moze proci nekaznjeno
 
banegad2004:
popaj nije za malu decu
u svakoj epizodi zli badza hoce da siluje olivu
e sad istina je da njega roreche ( POPEYE) svaki put ispresavija
ali kako taj zlikovac nikada ne zavrsi u zatvoru
dobije malo batina i to bi bilo to
stekao se utisak da zlocin moze proci nekaznjeno

ja sam uvek mislio da badza zeli da uveri olivu kako je on sasvim tip na mestu, pored brade i svih tih masnih naslaga na pogresnim mestima,
A to ne moze uraditi pored zivog popaja.
Kako je badza fin srednjevecni ljadza, on umesto da kokne popaja u drive-by-u, otme olivu i pokusa da pobegne od losheg popajevog uticaja i dobije makar pet minuta sa olivom nasamo...
 
alex_cool:
Yugi-oh je zanimljiv iz psiholoshke perspektive zato sto je glavni lik podeljena licnost.
Inace, ja se lako palim na crtace tipa 'srce u kartama' i 'najbolji prijatelji stavljeni na nevidjena iskusenja sa hepiendom koji je mogao biti sorrowend da se tim nije drzao na okupu, i da heroj nije izdrzao celu stvar na svojim plecima'
(aktivira svoju bozansku kartu)

jugi ima zaplet bre...redovno pratim, i to nam je difinitivno omiljeni crtic:D
 
frozen1982.:
Mene nervira ona Ptica Trkacica.....zasto ne naprave jedan crtac u kome Kojot KONACNO stigne preparira i pojede dosadnu pticurinu!

Pa jesu napravili, za majkija dzeksija (majkl dzekson).
Samo za njega, unikatan crtac, samo za njegove okice. Valjda ispljunuo ogromnu kintu za to, a oni napravili da je kao trkachica snela jaje pre nego shto je genije smazo....
Glupi majki dzeksi, trebao je znati da ce ga acme zeznuti.

Zbog tog crtaca sam odrastao misleci da neces da poginesh ako skochish sa kamena koji pada, na metar od zemlje samo...
 
Ne pamtim kad sam poslednji put gledala crtani...Ali dobri su nekad bili... Dusko Dugousko,Tom i Dzeri,Pink Panter,Gustav,Brzi Gonzales...pa kako ono bjese ona zmija...,a da...Eustahije Brzic...pa onaj sa aligatorom...uuu...kako je to bilo davno...
 
Izađe ti moj sin uveče sa devojkom, vrati se u zlo doba i onda kaže majci: "Obavezno me probudi u 7.00, moram da gledam "Zmajevu kuglu"!
Mi smo deca u duši još dugo posle "sazrevanja". Zato i volimo crtane i zato crtani za odrasle dobro prolaze.
Ja volim Rena i Stimpija. Definitivno nije za decu.
Dobar je i onaj o bratu piletu i sestri kravi. Ne znam kako se zove.
 
Da, i mene nerviraju i trkacica, i Jerry, a narocito Tweety! A posebno one glupe fore kada Tom uhvati Dzerija, ili Silvester Tviti, pa se onda kao pola sata oblizuje i gleda svoj "zalogaj"... Da poludis!!!
Inace, Simpsonovi zakon! I... Da li je neko cuo za Family guy? Takodje zakon.
 
Ne znam da li ste videli karte yugiog-čista masonska simbolika.Likovi na kartama su mračni i satanistički,ali šta da se radi,marketing je jači od svega.Ja lično glasam za stare dobre Simpsonove,nema crtanog u kom su ljudi realnije prikazani.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top