Утисак недеље

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Ево мени се дигао притисак због безобразлука једног предлога за утисак недеље.

То ђубре од телевизије даје предлог под ироничним именом ''казамат'', а тиче се Шешељеве гојазности... У фазону лекари Хага му препоручили да иде на дијету због тога што се угојио у затвору, а из ироничног наслова следи да му је у Хагу до јаја.

Не памтим предлог који се бавио небулазама које је Војислав Војвода Шешељ, чији нисам симпатизер, извукао из лажних сведока и глупих тужилаца. Иначе он се због вербалног деликта налази већ 6 година у затвору, а суђење је прекинуто до даљњег вероватно док још један Србин не цркне у ћелији, без да улазимо у то да ли је манипулатор, херој или издајник.
 
А ако умре у ћелији?

Онда ће локални пљувачи да схвате да је невин...

А ако не умре, онда је гарантовано српски издајник.

Инквизициона логика:

Ако баците вештицу у воду и она преживи, силе зла су је извукле, гарантовано је вештица.

Ако вештицу баците у воду, и она се удави, покој јој души, била је невина.


Успут, шта очекујеш од бле92?
 
Pa jel se ugojio ili nije?

Јесте набацио је двадесет кила и обзором на висину и ширину могу да му се сагну сви они јадни и закржљали тужиоци и судије у секташким оделима и са секташким прстеновима све у пакету са Ољом Бећковићем и Вераном Матићем што би рекао колега Веља :super: :super:

Задивљујуће је то што је нашем ''бастиону слободе'' и вама пацијентима смешно што некоме страни суд суди, а да је одлука унапред донета, и да се сладе туђом муком, док деца тог човека', ма какав да је, живе у овом граду и можда гледају управо овај жалсони и умоболни програм.

Биће њима што би Здравко запевао ''Гори ватра'' :super: :super:

 
А ако умре у ћелији?

Онда ће локални пљувачи да схвате да је невин...

А ако не умре, онда је гарантовано српски издајник.

Инквизициона логика:

Ако баците вештицу у воду и она преживи, силе зла су је извукле, гарантовано је вештица.

Ако вештицу баците у воду, и она се удави, покој јој души, била је невина.


Успут, шта очекујеш од бле92?

Не очекујем ништа од њих, али ми је ово испод сваког могућег укуса. После само нека неко каже да просечан човек који гласа за Шешеља, а има пуно право тако да гласа, не пожели да упали ово ђубре америчко.
 
Па Оља Бећковић и јесте задужена да пљује по свему што је српско...

i placena je zato...ako je neko slushao na radiu b92 emisiju koju vodi urosh djuric zna na shta mislim...u principu: "karadjordje je nebitan, nadam se da moja deca nece brinuti o karadjordju, kako su nam odvratni grb i zastava, srbi se pozivaju na teslu i pupina- a oni nisu ni bili srbi nego- austrougari (ovo je rekla neka zhena koja se ukljuchila u emisiju)..." zhao mi je shto nisam imao broj da se javim u emisiju...
 
Čovek je od dosade počeo da se goji...oće da se ubije salom-od 93 kg.do 133kg.-baš mnogo"minulog" rada.Ili možda kradikali misle da ga kljukaju-ko onu pernatu živinu.
Ali ovi ga muče-prepisaše mu dijetu-strašno-ne daju mu da se samoubije.
 
Јесте набацио је двадесет кила и обзором на висину и ширину могу да му се сагну сви они јадни и закржљали тужиоци и судије у секташким оделима и са секташким прстеновима све у пакету са Ољом Бећковићем и Вераном Матићем што би рекао колега Веља :super: :super:
Dijagnoza koju su specijalisti postavili glasi: "Preterana telesna težina uz masnu jetru i visok krvni pritisak...Što znači da je visok krvni pritisak u kombinaciji za znatno povećanom težinom u ovom trenutku bolest koju valja lečiti".

Precizirajući da je Šešeljeva telesna težina porasla sa 93 kilograma u novembru prošle godine na sadašnjih 133 kilograma, holandski lekari su kao terapiju preporučili "promenu životnog stila, uz primenu dijete i fizičke aktivnosti".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=11&nav_id=360027&nav_category=64
 

Шта бре сад ти хоћеш да кажеш... Да је нормално да се зајебавају са човековом гојазношћу који има право да један сат дневно прошета по дворишту. А уз то је Србин и да нигде није на тој усраној телевизији споменуто како је растурио овог или оног сведока или тужиоца :thumbdown: Бежи бре кад се ти укључиш да неког браниш све ми је јасно
 
Kako ti ne dosadi prostakluk?promeni ploču,videćeš-prijaće i tebi i tvojoj okolini:super:
О чему причаш бре ти..............где си видела простаклук у питању
Је ли истина да је она................. ДрОља Бећковић!?:think::think::think:

Ако знаш одговори ми.............ако не знаш...........заобиђи ме!!!
 
Pa jel se ugojio ili nije? Ko to laze da je u Hag otisao sa 93 kg a da sada ima 130 ?
A ako je sve to istina onda znaci da neko ozbiljno brine o Seseljevom zdravlju u tom
kazamatu sto je vrlo pohvalno, a i sta je ocekivao kad se ''predao'' i kidnuo iz Srbije?
On odlicno zna kako po Srbiji lete glave i to narocito ''od svojih''... pa zar nije u Hagu
na sigurnom gde ga cuvaju, maze i paze?
 
Не, она је ........ Бећковић ДрОља. :lol:
Ево видиш како ко зна ................лепо одговори!!!

А када већ знаш..............откуд ондаК............и да је .............."глумица"..............па још и некаква "новинарка" !? :think::think::think:

Да није ..............МУЛТИПРАКТИК!? :think::think::think::worth::worth::worth:
 
i placena je zato...ako je neko slushao na radiu b92 emisiju koju vodi urosh djuric zna na shta mislim...u principu: "karadjordje je nebitan, nadam se da moja deca nece brinuti o karadjordju, kako su nam odvratni grb i zastava, srbi se pozivaju na teslu i pupina- a oni nisu ni bili srbi nego- austrougari (ovo je rekla neka zhena koja se ukljuchila u emisiju)..." zhao mi je shto nisam imao broj da se javim u emisiju...
:eek:Стварно, да им се запали сваки део телевизије, каблови, са све њима унутра...невероватно како покушавају на све могуће начине да гуше национално....а тек те тупаџије које пристају да то прзентују...који ли је то поремећај идентитета да ми је знати...
 
:eek:Стварно, да им се запали сваки део телевизије, каблови, са све њима унутра...невероватно како покушавају на све могуће начине да гуше национално....а тек те тупаџије које пристају да то прзентују...који ли је то поремећај идентитета да ми је знати...

А тек ови што се на све то примају................типа ...............ова...... одмах изнад твог поста!!! :think::think::think:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top