Koji bi bili legitimni razlozi za vanzemaljski napad na zemljane ?

Pitanje je koji su legitimni razlozi za svinjokolj 29 novembra?
Misimmm...
Koji bi bili legitimni razlozi za prskanje komaraca?
Koji bi bili legitimni razlozi za vrcanje meda iz kosnice?
Koji bi bili legitimni razlozi za upotrebu antibiotika(unistenje mikrokosmosa bakterija nesvesnih svog i naseg postojanja)

Sve ti je to idimi dodjimi
Legitimno iz cijeg ugla?

Mala diskutabilnost oko reci legitimitet .

Mislim legitimni razlog bi bilo nesto sto je ustvari razlog . Dakle bolje da sam se koristio razlogom bez tog prideva legitiman , ne legitiman . Ali sam istovremeno hteo da nadjem rec koja bi iskljucivale razloge tipa , dosli su bez razloga da nas pobiju ...

Legitiman u ovom kontekstu za prskanje komaraca bi bio taj da su nam komarci otezavali zivot - ponekad u veoma drasticnim merama . Dakle ako bi mi nekim delovanjem ugrozavali vanzemaljce , mogli bi da dodjemo u sukob sa njima .

Med se vadi jer covek ima korist od meda . Dakle resurs . Ako bi vanzemaljci zeleli neki resurs sa zemlje , mogli bi imati sukob sa nama .

Covek koristi antibiotik ili vecinu drugih lekova da bi se odbaranio od bolesti . Dakle ako bi covek bioneka bolest za vanzemaljca mogli bi biti u sukobu sa njima - slicno prvom odgovoru .
 
Koji bi bili legitimni razlozi za vanzemaljski napad na zemljane ?

Paaa, npr, čitali su na netu turističke ponude o Keniji, safari-lov ,
i koliko se ljudi oduševljaju sa tim,
paaa dopalo im se ,
i onda je njihova najpopularnija turistička organizacija '' KosmosTiki travel '' organizovala ture na Zemlju, kao svoju turističku destinaciju za safari, lov i istrebljenje... :D
 

Back
Top