Zivot je cudo

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Neznam zasto ali ovo moram da napisem.
Ona mi prilazi kao i mnogo puta do tada.Blagi poljubac.Blaga vrtoglavica.I ako je jos uvek zelim.Ipak polako osecam neko zasicenje.Ona takodje oseca to ali neodustaje.Ona je kao davljenik.Hvata se na slamku.
Pokusava da ucenama iz mene izvuce jos malo vremena.Ja joj govorim.Zao mi je.Ali nemogu vise.Lazem sebe.Trudim se da nastavim ali nemogu.Ona insistira.Zeli i dalje da je volim.Place i govori da je ako mene izgubi za nju sve nevazno.Tesko mi je.Ipak vreme je provedeno proslo iza nas.Mnogo ljubavi.Puno sexa.Lepog provoda.Ali ja zelim slobodu.Samo slobodu.Zelim da kada nekog pozelim.Da ga imam bez grize savesti.
Pokusavam lazima da je ubedim u svoje razloge.Trazi istinu.
Pocinje da vredja.Govori stvari koje nikada nebi rekla.Svestan sam njenog bola.Svestan sam gorcine.
Sedim slusam je ona besni.
I nakraju prazna pita me.Sta je razlog?

Minut razmisljam.
Razloga ima i previse.Ali nijedan nije dovoljno vredan njenih suza.
Gledam je onako slomljenu.I odlucujem.
Da je dokrajcim.
Unisticu i poslednju mrvu njene ljubavi.Samo ako me bude mrzela preboleceme,brzo,tesko(ali lakse)i cenice moju istinu.
Pocinjem.
Gledam je ona iscekuje.
Zelim slobodu.
Gusi me svaki put saznanje da si vezana za mene.Plasi me cinjenica da mogu ostariti sa tobom.I propustiti sve ono sto mi se pruza.Rano je suvise rano.Da ti zauzmes centralno mesto u mom zivotu.Rob tvojih prohteva tvojih hirova nezelim biti.Robujem samo sebi i nikom drugom.Sem toga najveca istina koju ti moram reci.Sex mi je postao odvratan.Nezelim vise da osecam ruku uvek na istom mestu.Osecam svaki put kada imam sex sa tobom da dozivljavam dezavu( najveca laz koju sam ikada izgovorio).
Otpadamo i nepostoji sansa da izdrzim ovako vise.
I tada joj priznajem da imam vezu sa tipom vise od godinu dana.Ona zuri.Bledi i neprogovara. Sada pocinje se smeje .Imam potrebu da je zgrozim.I pricam joj sve detalje.Govorim o svojim nocima u tudjim krevetima.Govorim o raznim cicetinama koje sam guzio za lovu.
I tada smeh.Smeje se nezadrzivo.
Zabuna postaju uocljiva na mom licu.Od cele price osecam da gubim tlo .Tako sigurno tlo ispod nogu.Jer sam ja toliko nesiguran u svoja osecanja da bih mogao biti siguran u ispravnost svojih reci.
Ona pita:Volis li ti tog tipa?
Ja sada vec panicno neznam sta da odgovorim.
(neevolim ga,ali mi znaci)
Cutim.
Uz blagi osmeh.Gleda me.
I prosto prilazi i kaze znala sam sve.Sve sem razloga zasto bi me ostavio kada me volis.
Volim i ja tebe.
I iako ti nisu jasne sve te reci koje si rekao.Meni jesu.Kaze ona.
Istina je ta koju si zeleo da mi saopstis.I bez obzira na sve ja te volim.
Tada sam shvatio da je ona jedina prava.I kada sam neznam sta zelim ona zna.Zato je i toliko volim.
Uvek sam govorio nezelim decu.Deca su obaveza i ja nezelim da se vucaram po parku sa njima.
Ipak ona je znala da samo treba da upali lampicu i da volim ono sto mrzim.
Zato i spavam tom mutnom slicicom sa ultrazvuka tog malog zgepceta koje se bucka po njenom stomaku.
I neznam zasto ovo govorim.
Ali nekada mozda drugi bolje znaju od nas samih sta nam je bolje ciniti.
Ipak koliko je ona volje imala da me ostvari kao muskarca to je abnormalno.Coveka skrenutog sa svih normalnih tokova zivota.Ona je uspela da razume samu sustinu mog bica.Procitala je najskriveniju tajnu moje duse.Sve je osecala samo nije imala slike tih dogadjaja.
Neverovatno.Ali imam utisak da sudbina postiji.Ona me voli bez obzira na sve.
I tako od jednog bolnog raskida nakon samo par dana rodio se jedan brak.Pun ljubavi razumevanja.Brak u kom je sve dopusteno.
I tako ti ja draga moja Apotekarka a i dragi forumasi stalno u nekom cudu zivim.
Pokusavam da shvatim zasto je Bog toliko darezljiv.Kada mu nikada nista nisam dao sem par molitva.
Ipak hvala mu.
Zelim i dalje da je uz mene.
Na vom forumu sam stekao utisak da je zaista svojim zivotom zadovoljna apotekarka.Ako zanemarimo one krave u firmi sto je mrze a i jos po negde.Sve joj je super.
Mozda i Gazdarica.Mada ona sada kao moderator slabo nesto prica.Mogucde da je to onaj tipican sindrom direktorske funkcije.Salim se gazdinka javi se i pricaj sa tvojim Marsijem.
A vi ostali jeste li zadovoljni svojim ljubavnim gnezdom.Imaju li vasi partneri razumevanja za sve vase vrline i mane.
Otvorite se i nemorate paziti sta cete reci.
Pokusajte da ispricate sta vas muci sta vas cini srecnim.
To sve ostaje medju nama.
Ali znaci kada ispraznite ventil.
Hajde napred!
 
Bustura:
To je bilo sve pre nego sto sam se ozenio.
Jasnije!
nema to veze sa zenidbom.... prosto si se plasio obaveze i uspanicio i nisi bas razmisljao trezveno. da te ona nije tada iskulirala danas bi te mozda grizla savest ili sta znam....

jedno je kada covek dozivi nesto a drugo je kada gleda sa strane...
 
Ja sam već ispričala da sam svog muža upoznala kao devojka njegovog druga i da smo se smuvali na rođendanskoj žurci tadašnjeg a vrlo uskoro ex dečka.
Nemoralno?
Da tako je.
Neizbežno?
Da tako je.
Bez iluzija smo jedno o drugom i tako je najlakše.
Zadovoljna sam svojim brakom i ne bih ništa menjala.
 
apotekarka:
Ja sam već ispričala da sam svog muža upoznala kao devojka njegovog druga i da smo se smuvali na rođendanskoj žurci tadašnjeg a vrlo uskoro ex dečka.
Nemoralno?
Da tako je.
Neizbežno?
Da tako je.
Bez iluzija smo jedno o drugom i tako je najlakše.
Zadovoljna sam svojim brakom i ne bih ništa menjala.

znaci nisam jedina??? uuuhhh sad mi je lakse!!
 
sama spoznaja da ipak nju volis,i to malo,vase,ali u njenom stomaku,to je veliki pomak,pa to je druze najteze priznati sebi pa njoj, valjda ti je to neki ocinski istinkt,ili vec stha...,mislim da bi trebalo da volis majku svog deteta,valjda je to prirodno
...i jos dodaj da je ona potpuno bila hladna na sve to sto si joj rekao,pa tu nista osim ljbavi ne stoji kao objasnjenje...
 
Bustura:
Ipak koliko je ona volje imala da me ostvari kao muskarca to je abnormalno.Coveka skrenutog sa svih normalnih tokova zivota.Ona je uspela da razume samu sustinu mog bica.Procitala je najskriveniju tajnu moje duse.
I tako od jednog bolnog raskida nakon samo par dana rodio se jedan brak.Pun ljubavi razumevanja.Brak u kom je sve dopusteno.

Drago mi je, zaista sam dirnuta...narocito kad se pomene bebica.
Pa, eto, i bogovi ipak imaju miljenike...Nadam se da ce tako i ostati :)
 
bebidoll:
apotekarka:
Ja sam već ispričala da sam svog muža upoznala kao devojka njegovog druga i da smo se smuvali na rođendanskoj žurci tadašnjeg a vrlo uskoro ex dečka.
Nemoralno?
Da tako je.
Neizbežno?
Da tako je.
Bez iluzija smo jedno o drugom i tako je najlakše.
Zadovoljna sam svojim brakom i ne bih ništa menjala.

znaci nisam jedina??? uuuhhh sad mi je lakse!!


Nesto mi se cini da je tvoj decko smuvao tvoju najbolju drugaricu, drugacija prica bi bila (ne tako hladnokrvna)
U svakom slucaju je O D V R A T NO !!! Ne mogu da pomislim da muvam najboljem ortaku devojku iza ledja. U najgorem slucaju kad bi mi se ona svidela,(sto ne verujem da bi dopustio) ne bi nikad nista pokusavao dok je ona zauzeta.
Sad ce neko da kaze da sam konzervativan, da je to bila ljubav na prvi pogled, da se to nije moglo spreciti, da sam nerazuman.... Ali zabole me. Fuj!
Ma samo zamisli da ti se muz tuca sa najboljom drugaricom (mozda kumom), i sve ce ti biti jasno, da ne govorim da te napusti zbog nje... E, jos na RODJENDANU... Nadam se da niste imali ti i tvoj ex neku vezu, ali opet kako ste mogle zbog njih. Pa mogla si da sacekas malo.
U stvari ne znam ko je u toj prici gori, ti ili tvoj muz?
 
Meni je to ok.
Ako moj ortak smatra da ce biti srecan sa mojom ribom.Pa prepustio bih je odmah.Ko sam ja da kvarim neciju srecu.
A sem toga svaka riba ima slobodu da ostavi.I da uzme onog ko joj vise odgovara.Tako i da sam ludo zaljubljen uvek je odluka njena.A ne moja.
 

Back
Top