Orgazam?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Natalie

Početnik
Poruka
3
Da li je moguce da zena dozivi orgazam bez stimulisanja klitorisa, tj samo putem "obicnog" seksa? Da li se u tom slucaju mora pronaci G-tacka ili je dovoljan samo klasican seks?
 
Natalie:
Da li je moguce da zena dozivi orgazam bez stimulisanja klitorisa, tj samo putem "obicnog" seksa? Da li se u tom slucaju mora pronaci G-tacka ili je dovoljan samo klasican seks?

Natalija, pametnice moja, ako mi kazes sta je KLASICAN seks, javno obecavam, da cu te dovesti do orgazma TELEPATSKI !!! :lol: :lol: :lol:
 
Tratincica:
Natalie, zar nisi cula da orgazam u zene moze biti vaginalni i klitoralni. I sta je tu cudno ako djevojka pita?

Hvala na recima podrske :)

Jesam cula, ali navodno da je taj vaginalni bas taj kad se stimulise G-tacka. A mene interesuje da li postoji i neka treca solucija :)

U svakom slucaju klitoralni je odlican i dovoljan :D , G-tacku jos uvek trazim, a interesujem se i za druge varijante.
Zar ima nesto lose u tome? :?
 
Tratincica:
Natalie, zar nisi cula da orgazam u zene moze biti vaginalni i klitoralni. I sta je tu cudno ako djevojka pita?

Kako : " Sta je cudno ! " !!! Pa kakvo je to, sto rece NEOBAVESTENA, " samo na ulazenje " ??? I tu mora da se dodiruje klitoris, ili ja, sve ove godine TO radim, na pogresan nacin ?!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top