Jel vas uznemiruju...

jao :( pa unbeso nam je u ugrozenom podrucju... ajde javljaj nam se na svakih 2 sata a neko ce vec biti ovde da kontrolise simptome ( btw kako svinje grokcu na engleskom :lol:? mislim cisto da znamo)


:)

:heart:
Virus je za sada samo u dve skole i na jednom fakultetu jer su studenti putovali u Meksiko za spring break. :confused:
Ja dezinfikujem sve sto pipnem ali mislim da to ne pomaze preterano.

Ali, niko jos nije umro od ovoga, mislim da preteruju - obican grip ubije 36,000 ljudi godisnje u USA. Ovde je ta blaza varijanta i za sad nemaju pojma zasto nigde u svetu ljudi ne umiru od toga osim u Meksiku. Meni se cini da je njima zdravstveno jako lose i da nemaju lekove pa zato.
Nemam pojma ali jeste neprijatno. :neutral:


PS. The grok. :lol:
 
niko još nije dao dokaze da je put prenošenja gripa konzumiranje svinjskog mesa. u usa se savetuje da se meso obrađuje na temp. od 70 stepeni, normalna termička obrada je važna iz drugih razloga,a ne zbog gripa...kako se čuvati: izbegavati gužve, prati redovno ruke 15-20 sekundi...kad zapatite virus- bez pomoći laboratorije lekar ne može da vam kaže da je to sfinjski grip jer su simptomi isti kao i kod "regularnog". postoje samo dva leka koji su prevencija, ali vuirus brzo postaje na njih otporan.....
 
Za meso uopste je to stvar koja se podrazumeva...

Ali ja volim da jedem zivo mleveno meso...i cevape...ne volim ih pecene...i svi beze od mene na svakom rostilju kad me vide...:)...mljac, mljac...mlevenoooo
 
Za meso uopste je to stvar koja se podrazumeva...

Ali ja volim da jedem zivo mleveno meso...i cevape...ne volim ih pecene...i svi beze od mene na svakom rostilju kad me vide...:)...mljac, mljac...mlevenoooo

Ajaoj, znam jos jednu osobu koja tamani zivo mleveno meso:eek:. I uvek sam mislila da se folira da je to lepo...al sad pocinjem polako da verujem u to
 

Back
Top