Da li bi trebao da se održi protest za KIM?

Da li treba organizovati proteste?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
u pravu je Nojkic ima valjda i na Kosovu radnji sa patikama , a i nek Tachijeva vlada malo placa stetu posle mitingovanja ,a ne da nama uzimaju iz dzepa

Ovo nije za sprdnju!
Srbi sa KIMA u poslednjih par dana prezivljavaju pravi pakao(ne racunajmo godine koje su proveli boreci se protiv onog copora).....a sta je bilo ko od nas uradio za njih?
Saljem one smsove za pomoc ali verujem da to pomaze dzepu politicara.....
Koja vlada svega ti?:)
Svi znamo ko je tamo baja koji se nesto pita!
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da bi sada imalo nekog efekta. Prvo treba da se razbuca ova vlada, pa da se proberu iz svake stranke oni retki i ugorzeni koji imaju mozga i zatim da se postave na celo drzave. Na Kosmet se treba vratiti kada vreme dodje samo tenkovima, sa jednim zadatkom, proterati teroriste i kriminace preko Prokletija.
 
A brate koliko imaš godina? DO KiM ima preko 6 sati vožnje iz npr Beograda, nema šanse da iko dodje. Kakvi protesti, svaki dan na Trgu republike ima anti NATO protest pa nikad nema više od 20 ljudi... U ovolikom BGD

Ја сам из Београда ... Исто тако врло добро знам колико је КиМ од Београда. Међутим, докле год се тако буде гледало колико је удаљено сати вожње, колико ово или колико оно, до тада нећемо ништа постићи. Мени КиМ никада није било далеко. Био сам тамо пар пута у последње време.
 
Pa da ga reklamiraju narod bi potrcao......sta ces stoku jedino reklamama mozes dozvati!:roll::dash:

Е овде грешиш. Већина размишља као он ... Далеко је то Косово... Мислим ... Јадно, али истинито. ... А с друге стране, људи су се уморили ... Ево ја први сам се уморио од пендречења и бежања испред хорди кукавичке полиције, где 15 корњача се сјури на нас тројицу ... Овако када нису у оклопу, када носе само ону капу на глави (прим. аутора) мањи су од маковог зрна ...
 
Е овде грешиш. Већина размишља као он ... Далеко је то Косово... Мислим ... Јадно, али истинито. ... А с друге стране, људи су се уморили ... Ево ја први сам се уморио од пендречења и бежања испред хорди кукавичке полиције, где 15 корњача се сјури на нас тројицу ... Овако када нису у оклопу, када носе само ону капу на глави (прим. аутора) мањи су од маковог зрна ...

Ja sam ti vec rekao....slazem se s time...jer bi se izmedju ostalog pokazalo ko stvarno misli ovo sto pise,a ko je PatriJota!

Cek a ti to zoves murijom...hahaha brate oci si mi otvorio.ako je to murija ja sam Barisnjikov!
;)
 
Ja sam ti vec rekao....slazem se s time...jer bi se izmedju ostalog pokazalo ko stvarno misli ovo sto pise,a ko je PatriJota!

Cek a ti to zoves murijom...hahaha brate oci si mi otvorio.ako je to murija ja sam Barisnjikov!
;)

Ја то зовем онако како морам, а своје мишљење о њима имам. Него што се тиче протеста, мислим да си у праву да би се показало ко је истински патриота, а ко није. Интернет је чудо. Од многих ствара и оно што нису. Па тако ћеш често видети Нинџе на интернету који су много јаки на речима, али на делима не. Што се тиче праћења порука ... па пратим ја поруке
 

Back
Top