trazim fiat coupe 1.8

Fiat Cupe je u Italiji od početka proizvodnje nosio naziv "Mali Ferari".

Inače,dizajnirao ga je Pininfarina.

Ukratko,da ne davim,ako se odlučiš za kupovinu,obavezno obrati pažnju na sledeće stvari,jer su one problematične kod Coupe-a.
Dakle :

1.Zupčasti kaiš (koji se prebrzo haba)
2.Kaiševe za klimu
3.Pumpu za vodu
4.Ogibljenje (ono je vrlo problematično kod Coupe-a .. Stoga,na njega obrati veliku pažnju).


Generalno,voziti Coupe-a je pravo uživanje,pod uslovom da se pravilno i redovno održava.
Definitivno,ne postoji (fabrički) automobil u toj cenovnoj kategoriji da bolje ide od Coupe-a.
 
mislim da u srbiji neces naci kalibru da je dobra, sve su raskantane
ima jedna ispred moje zgrade, na bg table je jos uvek i lik je prodaje
brate, kad to upali ujutru to je katastrofa... pa dzabe da mi je daje ne bi je uzeo.
 
zavisi koji motor unuta... c20ne .. c20xe itd.. :) ima calibra sa c24ne :) ludilo zezanje :)
ne znam da li je fabrichki dolazila :) ... ali ima jedna .. i ide ko munja :) ... elem.imashi 3.0 calibri ..
osim sto ima klimu ... uvek bi pre uzeo kadet GSi 8v ili 16v ... nego kaljibru .. ali sad stvar ukusa :)
ima ih dosta u oglasima... treba bash bash bash traziti i bash bash biti spreman da se cimash oko majstora dok je srediash (vechi kochioni diskovi ako nema vetj znachi i kochioni cilindar, nosachi motora su vrisnulina gomili, hladnjaci, kaishi itd...) ali kad sredish imash trkalicu .. koja je opet .. kanta na kraju dana :) ...
 
da se nadovezem.. ima muskaraca koji voze i tigru ... :) .. mislim ... ok ...
ono ... sexualne slobode itd

( autor ove poruke ovim nije napisao da je tigra gay auto niti vozenje, posedovanje tog automobila
nekoga oznachava kao gay (*****) niti neke druge manjine ... )
 
da se nadovezem.. ima muskaraca koji voze i tigru ... :) .. mislim ... ok ...
ono ... sexualne slobode itd

( autor ove poruke ovim nije napisao da je tigra gay auto niti vozenje, posedovanje tog automobila
nekoga oznachava kao gay (*****) niti neke druge manjine ... )

Tigra i Calibra nisu isto.Razlika izmedju ta dva automobila je "kao nebo i zemlja".

Tigra je auto sa neuporedivo slabijim performansama od Calibre i namenjena je potpuno drugačijem profilu vozača.

Elem,kada je reč o Calibri,tačno je nažalost da se jako teško pronalaze dobri primerci.
Ja bih uvek pre išao na Coupe-a,koji ima i bolje performanse,a i dizajn od Calibre.
Naravno,kod Fiata je potreban još veći oprez.
 
ajde ako neko od vas bude video neki dobra primerak od ova dva automobila neka mi javi... bas sam u fazonu da ih uzmem.. problem je sto sam ogranicen sa novcanim sredstvima... svestan sam da za te pare ne mogu da ocekjem bog zna sta ali ja imam plafon 4soma...
 
Ako je verovati priči vlasnika da je auto generalno sredjen,onda bi svakako mogao da ga uzmeš u obzir.Mada,

vozio sam pomenuta tri automobila (I CRX i Calibru i Coupe).I preporučio bih ti da,ako si se zainteresovao za Coupe,isti i sačekaš,bez žurbe,jer vožnja u Coupe-u predstavlja neuporedivo veće zadovoljstvo,za razliku od pomenuta dva automobila.;)

da i ja tako mislim... sacekacu coupe-jca samo nisam siguran kakav se moze naci za 4soma , a i nema ih puno po oglasima pogotovo ovih 1.8
 
pa stekaj kesh ..i imaj ga pri ruci ... nekad mozesh da ustedish 10-20% kesha ako ne i vishe ako je nekome ko prodaje hitno .. dodjesh ponudish i kazesh ok ja mogu toliko i toliko da dam .. moja ponuda vazi do sutra ... ostavish mu da razmisli .. onda kad mu zena/deca skoche na vrat da treba kesh hitno itd... :) datje :) ili netje ...
 
Znam da si napomenuo da si ograničen na 4k evra.
Ali pogledaj svakako i ovu varijantu.Video sam ovo u oglasima,pozovi čoveka,možda ima prostora za eventualnu korekciju cene.

--------------------------------------------------------

FIAT Coupe 2.0 16V benzin/gas BRC (1995), CB, CD Kenwood, el.podizači, registrovan do avgusta 2009, 4.700 EUR.

064/160-0013

 

Back
Top