Zasto muskarci burno reaguju na start pederasha?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto moj sluchaj. Morao sam u profil da turim amajliju protivu pedera. Ne sme danas chovek 'da izgleda', das dotera, das upicani, das pokazhe, a da neki pedersen ne poku$a da pritrchi, utrchi, optrchi. Tolerantan sam prema hri$canima, jevrejima, muslimanima, paganima, chlanovima raznih politichkih partija pa i pedere ne bih mogao da $utiram u glavu samo zato $to su ******. To su nesretni ljudi. Ochajni. Poku$avaju. Neki i bez blama. Mislim da bi svi ****** trebalo da nose neke diskretne priveske ili charape odredjene marke kao znak raspoznavanja, ili da im telekom dodeli 067 broj pa kad ti ***** trazhi fon, a tebi on pochinje na 064 da te lepo iskulira zbog sopstvenog zdravlja :)
 
boli me kuras za pederastiju u startu mada i dalje ne kapiram kako ce da izgleda taj novi talas generacija vaspitanih od strane mame-pedera..i tate-pedera koji su stupili u ozakonjen brak i usvojili dete :-/ ...... ispasce nesto kao bisex dete do svoje 15 npr ...osim ako bas nema jaku genetsku gradju da se odupre silama pederastije ..... a posle ce se pretvoriti u transformersa ....mozda se stvari iskristalisu za jedno 500 godina..... neam pojma....
ps;cudno mi je kako na Krstarici nema pederskih krstaskih pohoda.... u smislu propagiranja gejstva i tome slicno....
 
boli me kuras za pederastiju u startu mada i dalje ne kapiram kako ce da izgleda taj novi talas generacija vaspitanih od strane mame-pedera..i tate-pedera koji su stupili u ozakonjen brak i usvojili dete :-/ ...... ispasce nesto kao bisex dete do svoje 15 npr ...osim ako bas nema jaku genetsku gradju da se odupre silama pederastije ..... a posle ce se pretvoriti u transformersa ....mozda se stvari iskristalisu za jedno 500 godina..... neam pojma....
ps;cudno mi je kako na Krstarici nema pederskih krstaskih pohoda.... u smislu propagiranja gejstva i tome slicno....


Jos si ti mali. PA mi smo ovde banovani i teme su nam brisane i proganjani smo zbogtoga sto smo izrazavli misljenje o toj bolesti. :lol:
 
Drugar mi prica veceras sav nadrndan kako ga je muvao derpe u nekom lokalu i da mu je ebo kevu, hteo da ga bije itd...
Ne kapiram zasto se muskarci toliko primaju na to i p.izde????
Pa nikome ne pishe na celu da li je gay ili ne...
Zamislite da vidite dobru ribu i krenete u muvanje a ona lez... i ona vas nokautira ili udari flashom u glavu?
Mene su par puta startovali i ja im lepo kazem da nisam iz te price i cao...
Ovaj moj drugar je tako besan kao da je ne znam kakva tragedija..
Kakva su vasa iskustva i stav po tom pitanju?

:dontunderstand: Mene čak ni ortopedi ne muvaju. :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top