ne volim, ali radim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dizem i spustam dasku
m0113.gif


tusiram se svaki dan
m0113.gif


jednom mesec dana secem nokti na noge da gu nebi grebo
m0113.gif
 
Poslednja izmena od moderatora:
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...

sex je zrtva sam po sebi tako da ako vec nesto popustam izvlacim ustupke za ono sto je meni bitno

ako ona hoce lizing ja hocu bez kondoma i tako to

ko je jos lud da jede kolache kroz izlog??
 
Ne volim da gledam boks... Ali radim to zbog njega...
Idem na nedeljni rucak kod njegovih...
Prestala sam da pusim (cigarete :lol: )
Jedem ono sto mi on skuva (bilo da je sirovo ili prepeceno, preslano ili bljutavo, uvek ga pohvalim)... ;)
Ima jos dosta toga... Ali uglavnom sitnice :)
 
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...

"pojam "odricanja i zrtvovanja zbog ljubavi" mi je ogavan...

... kad bi neko trazio da se necega odreknem zbog ljubavi, odrekla bih se prvo njega
momentalno."
:dontunderstand:
 
J te, nesto mislim, bas nema nicega sto ja radim, a da ne volim i zbog toga se u trenutnoj tzv. vezi bzvz najvise i svadjamo,jer ja necu npr.
*da prestanem da pusim u njegovom drustvu ( mislim, pa ja pusim vec 13 godina, a i znao je to dok me je muvao, i nema nikakvo pravo to da mi to trazi! ),
*pa onda kao "zasto moram toliko da se vidjam sa drugaricama?" bas kao da bi sad trebala pupcanom vrpcom da se vezem za njega ( a i sa svojim drugaricama imam savrsenu vezu toliki niz godina, i one ce ostati i kad on prodje u mom zivotu, a sa njim ne mogu ni godinu da skrpim kako treba! ),
*i zasto ja , zaboga, necu da mu nekad skuvam nesto ( nisam mu ni mama ni zena, i necu, i tacka! By the way, on ne zna ni kafu da napravi,retard! :dash:)
* i postoji jos gomila stvari koje ja necu da radim jer ni on se ne odrice stvari koje meni smetaju!
A ustalom, da mislim da je on vrijedan svega toga, i da planiram u zivotu da ostanem sa njim, mislim da mi to uopste ne bi predstavljalo neki problem , jer bih sigurno nasla nacina da uzivam u stvarima koje mi ne pricinjavaju neko zadovoljstvo,jer bi ih radila iz ljubavi!
( Naravno, pod uslovom da tu moja licnost nije ugrozena, i sve ono sto me cini takvom kakva jesam! )
E kad cujem ovako nesto, ne moze da mi se ne otrgne jedna skroz logicna mis'o:
A koji ces ti penis onda s njim?
 
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...

da se smaram sa gloopim odgovorima
 
Heh.. joj, mnogo toga sam radila, a da nisam volila :)
Mada, kad bolje razmislim, zapravo sve što sam radila sam želela i daleko lakše sam to radila nego npr. zbog sebe, jer sam radila za njega i sa njim.. (npr. da zajedno spremimo njegov stan, operemo prozore, da mu operem ponekad veš,..)
Ali, ono što zaista nisam volela jeste odlazak kod njegove rodbine za raznorazne praznike, razne tetke i stričevi... to me je izbezumljivalo, hehe.. kao - došla snajka u kuću... jezivo, pa te svi zagledaju, pa nutkaju, pa nedajbože da odbiješ odma' da se uvrede... smešno mi deluje sada sa distance... :D
 
Heh.. joj, mnogo toga sam radila, a da nisam volila :)
Mada, kad bolje razmislim, zapravo sve što sam radila sam želela i daleko lakše sam to radila nego npr. zbog sebe, jer sam radila za njega i sa njim.. (npr. da zajedno spremimo njegov stan, operemo prozore, da mu operem ponekad veš,..)
Ali, ono što zaista nisam volela jeste odlazak kod njegove rodbine za raznorazne praznike, razne tetke i stričevi... to me je izbezumljivalo, hehe.. kao - došla snajka u kuću... jezivo, pa te svi zagledaju, pa nutkaju, pa nedajbože da odbiješ odma' da se uvrede... smešno mi deluje sada sa distance... :D

Jao,sad sam se sjetila tih momenata sa rodbinom!!!!
E da, to sam radila a nisam bas uzivala u tome, a radila sam to iz ljubavi prema njemu ( al to dok sam bila malo mladja! )svi te nesto ispituju, zagledaju , i vec vam slazu pricu kako je za brak potrebna tolerancija i bla bla, bas kao da ta veza mora da zavrsi brakom !
Al ono sto mi je bilo najgore, j te, vezem se nekako za te ljude i oni za mene, pa poslije kad ih sretnem , nije mi bas prijatno!:roll:
 
Jao,sad sam se sjetila tih momenata sa rodbinom!!!!
E da, to sam radila a nisam bas uzivala u tome, a radila sam to iz ljubavi prema njemu ( al to dok sam bila malo mladja! )svi te nesto ispituju, zagledaju , i vec vam slazu pricu kako je za brak potrebna tolerancija i bla bla, bas kao da ta veza mora da zavrsi brakom !
Al ono sto mi je bilo najgore, j te, vezem se nekako za te ljude i oni za mene, pa poslije kad ih sretnem , nije mi bas prijatno!:roll:

Naravno, stvar je daleko besmislenija ako se veza ne završi brakom nego raskidom... :)
A opet, ne možeš znati šta ti život donosi ni da li ćeš biti sa tom osobom ili sam ili sa nekom potpuno do tada nepoznatom.. i onda ni ne možeš uvek najispravnije postupati..
Bitno je da se trudiš da postupaš ispravno.. zato valjda svi i činimo te neke male 'neomiljene' stvari za tu dragu osobu... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top