Ananas iz konzerve :)

Ciciban

Poznat
Poruka
9.296
DakleM,

kako resavate problem "suprotnih ukusa" s partnerom ? Ne mislim na suprotan ukus sto se tice oblacenja ( ja sam vec digla ruke nek nosi sta god oce i ja cu isto :) ) vec na nesto vece, uredjivanja stana recimo , nas dvoje smo uvek ali uvek na razlicitoj frekfenciji sto se toga tice , tako da smo pre neki dan kupili fotelje ( mora da su simpo jer je sve u kuci simpo i bauk je nekad to bilo :evil:) od kojih se saplicemo , ja vec imam nekoliko modrica.

Malo manje imamo problema kad kupujemo namirnice u supermarketu jer se tamo ne dam :lol: i nemoze da me ubedi da su jagode u konzervi bolje od ananasa ( a probao je ) :lol:

Relativno sam nova i neznam bas da koristim pretrazivac , pa ako ima slicne teme ...zna se .
 
Relativno si nova? :lol:

Ja taj problem ne resavam, svako tera svoje :) Kada on ide u pazar, kupuje najskuplje maslinovo ulje, najvece (i verovatno najskuplje) jabuke i najmasnije sireve... Kad ja pazarim, gledam gde je snizenje... i vratim se sa mladim sirom i tri puta vise (manjeg) voca... Oko namestaja: svako ima svoju sobu, pa ja kupim obicnu ikeinu policu ... a on poruci od stolara, od najfinijeg drva, koju mu je nacrtao arhitekta... i mrtav ladan ceka 2 godine da ovaj isporuci policu (a knjige u medjuvremenu stoje u kutijama)... i sve tako... e, a oko boje zidova i celokupnog fazona se slazemo... i oko garderobe, isto se oblacimo... ali sam ja na srecu manja, pa ne moze da mi drpise kosulje (a hteo bi)... a ja njemu mogu :mrgreen:
 
sve je stvar dogovora.
u principu imamao potpuno isti ukus što se tiče nameštaja (/klasičan, taman d punog drveta), tepiha (vuneni sa klasičnim motivima, krem-bordo) knjiga.
Oko muzike nemamo (mene u princiou mnogo i ne zanima, više volim dobar text, tako da on muziku skida, reže kupujje i sl.
Hrana...
e i tu smo slični, (mada je ne jedem grozote tipa pihtije, škembići, kolenice i sl) ali u principu da je jede kašikom mora. Ono oko čega se ne slažemo je činjenica da bi on zbog pritiska i holestrola trebao manje masno i začinjeno, on i voli maslinovo ulje (ja ne, volim samo leti da se mažem njime) i tu sam ja gadna, složim se kupimo najfinija maslinova ulja lepo ih poređam i dalje koristim suncokretovo. (mislim ako može da puši dve kutije malbora i da se nervira na poslu sve ako mu maslinovo ulje ne pomogne) .

Za neiskusne
Muškarac uvek treba da bude glava kuće (i to uvek i pred svima treba potencirati) a pametna žena (a držim za sbe da jesam) je vrat koji okreće tu glav n akoju stranu hoće i kad hoće i koliko hoće
 
c060.gif
 
i meni se prijede ali ja ne umem da otvorim konzerevu:besna::besna::besna:

Nemam ni ananas ni šlag a tako bi ga mljacnula sad.
Cici , ubicu te.

Isto kao sto hocu da ubijem muza svaki x kad nesto zajedno kupujemo.
Ne da smo razliciti nego ne znam kako uopšte opstajemo zajedno.
On bi beli a ja crni hleb ,on bi pavlaku a ja kiselo mleko, on bi suhomesnato a ja kuvano, on bi roštilj a ja ribu, on bi zavese a ja ne, on bi da spava a ja da vitlam po gradu, on bi sapun a ja tecni gel , on bi gledao tv a ja visila na netu.....i takoooooo.

Resavam to tako sto teram svoje ko bez glave , tvrdoglavo i dosledno.
I opstajem. :cool:
 
Nemam ni ananas ni šlag a tako bi ga mljacnula sad.
Cici , ubicu te.

Isto kao sto hocu da ubijem muza svaki x kad nesto zajedno kupujemo.
Ne da smo razliciti nego ne znam kako uopšte opstajemo zajedno.
On bi beli a ja crni hleb ,on bi pavlaku a ja kiselo mleko, on bi suhomesnato a ja kuvano, on bi roštilj a ja ribu, on bi zavese a ja ne, on bi da spava a ja da vitlam po gradu, on bi sapun a ja tecni gel , on bi gledao tv a ja visila na netu.....i takoooooo.

Resavam to tako sto teram svoje ko bez glave , tvrdoglavo i dosledno.
I opstajem. :cool:

i za tus kabinu te je zaebo :(
 

Back
Top