Da li pamtite prvog zauvek?

Anonymous:
Gazdarica:
Sergej:
hm,
Znate li kako žene kažu?
-Samo je jedan prvi, svi ostali su DRUGI!
Ja vise volim reci - Nije umijece biti prvi. Umijece je biti posljednji... :wink:
Gazdarice, ote mi riječ iz usta. To je i moje geslo.
Drugo, meni su veče drolje one koje rade sve osim sexa a radi toga da bi neko rekao da su nevine. Poštenija mi je ona cura koja nije nevine, a koja spava po svojim željama, kad misli da to treba. Tada je poštena i pred sobom i pred Bogom.
A ja sam PRVI PUtto uradila relativno kasno u odnosu na današnji trend iz prostog razloga što mi dosadilo da budem nevina . I ne mogu to zaboraviti jer je to dio moje prošlosti, samo po sebi se usjeće u sjećanja a da se toga sjećam sa emocijama- bože saćuvaj. Jednostavno se samo sjećam. Mora da bi mi trebala biti smanjena moć rasuđivanja kada se nebi sjećala prvog.
Za djevojke koje rade sve osim koitusa, postoji termin "poludjevica" :roll:
Naravno slazem se sa tvojim misljenjem po pitanju postenja...
 
prilicno je jasno da ova "Gazdarica" zastupa emancipaciju. Samo mi nije jasno, zasto je tolika droljetina? A ova druga gospodja BLONDI, zamolio bih je da promeni tastaturu, jer konstantno masi slova, tako da pri pokusaju da izjavi nesto pametno, deluje ustvari veoma bedno.
 
Naravno da ga pamtim
Bio mi je prva simpatija, prva ljubav, prvi momak, prvi poljubac. Zao mi je sto se na tome nisam zaustavila bar bih ga po lepom pamtila.
Bio je i prvi muskarac u mom zivotu. Bilo je grozno. Tri godine je trajalo posle toga. Mala sredina, uradila sam to i nema nazad. Morala bih se i udati za njega jer sam to uradila.
Velika ljubav se jednostavno ugasila bas u krevetu. Tri godine ispiranja mozga i dushe. Stalno ponavljanje da sa mnom nesto nije u redu jer nisam opustena, odbijanje razgovora na tu temu. Pristala sam i na udaju, tako treba. Roditelji vec u pripremama.
A ja kao na veshala da me vode. Robija za celi zivot. Nisam mogla. Sve sam prekinula.
Pamticu ga i pamtim ga svakog casa kad mi je lepo, kad sam s nekim ko me zaista oseca. Pamticu ga kao prvog po tome sto dugo nisam mogla posle njega da se opustim i verujem nekom. Sto sam mislila da je muskarac tu da se zadovolji a zena da to otrpi. Bas sam imala srecu da se bas meni taj prvi put tako omrzne
 
Naravno da ga pamtim
Bio mi je prva simpatija, prva ljubav, prvi momak, prvi poljubac. Zao mi je sto se na tome nisam zaustavila bar bih ga po lepom pamtila.
Bio je i prvi muskarac u mom zivotu. Bilo je grozno. Tri godine je trajalo posle toga. Mala sredina, uradila sam to i nema nazad. Morala bih se i udati za njega jer sam to uradila.
Velika ljubav se jednostavno ugasila bas u krevetu. Tri godine ispiranja mozga i dushe. Stalno ponavljanje da sa mnom nesto nije u redu jer nisam opustena, odbijanje razgovora na tu temu. Pristala sam i na udaju, tako treba. Roditelji vec u pripremama.
A ja kao na veshala da me vode. Robija za celi zivot. Nisam mogla. Sve sam prekinula.
Pamticu ga i pamtim ga svakog casa kad mi je lepo, kad sam s nekim ko me zaista oseca. Pamticu ga kao prvog po tome sto dugo nisam mogla posle njega da se opustim i verujem nekom. Sto sam mislila da je muskarac tu da se zadovolji a zena da to otrpi. Bas sam imala srecu da se bas meni taj prvi put tako omrzne
 
Vera:
Naravno da ga pamtim
Bio mi je prva simpatija, prva ljubav, prvi momak, prvi poljubac. Zao mi je sto se na tome nisam zaustavila bar bih ga po lepom pamtila.
Bio je i prvi muskarac u mom zivotu. Bilo je grozno. Tri godine je trajalo posle toga. Mala sredina, uradila sam to i nema nazad. Morala bih se i udati za njega jer sam to uradila.
Velika ljubav se jednostavno ugasila bas u krevetu. Tri godine ispiranja mozga i dushe. Stalno ponavljanje da sa mnom nesto nije u redu jer nisam opustena, odbijanje razgovora na tu temu. Pristala sam i na udaju, tako treba. Roditelji vec u pripremama.
A ja kao na veshala da me vode. Robija za celi zivot. Nisam mogla. Sve sam prekinula.
Pamticu ga i pamtim ga svakog casa kad mi je lepo, kad sam s nekim ko me zaista oseca. Pamticu ga kao prvog po tome sto dugo nisam mogla posle njega da se opustim i verujem nekom. Sto sam mislila da je muskarac tu da se zadovolji a zena da to otrpi. Bas sam imala srecu da se bas meni taj prvi put tako omrzne

strasno.................

ali bar si pobegla na vreme
 
Jesam i posle toga sam jedna sasvim druga osoba.
Bila je ovde jedna tema pominje momka koji je lep. pametan,a neobrazovan. Takav je bio i moj prvi momak. Mada ovde neobrazovan podrazumeva i srednju skolu. Moju zelju da studiram i uchim dalje je gledao da omalovazi, unizi, mene napravi nesigurnom i plachljivom. Sad kad razmiljam o svemu tome vidim da je sex sa njim u stvari upavo refleksija njegove zelje da dominira nada mnom i to neosetno, grubo se ponasajuci.
Da ne skrecem puno sa teme i ne smaram ljude svojom pricom htela bih reci jos samo sledece a to je da je mnogo bitnija stvar od toga da prvog ostavis ako ne ide nauchiti nesto iz takvog iskustva i ne praviti istu greske jer neke zene se ponavljaju i idu iz jedne lose veze u drugu. Treba spoznati ko si ti u svojoj biti, slusati svoje potrebe i zelje i nikad ne pretpostaviti misljenje okoline svom misljenju.
 
Vera:
Jesam i posle toga sam jedna sasvim druga osoba.
Bila je ovde jedna tema pominje momka koji je lep. pametan,a neobrazovan. Takav je bio i moj prvi momak. Mada ovde neobrazovan podrazumeva i srednju skolu. Moju zelju da studiram i uchim dalje je gledao da omalovazi, unizi, mene napravi nesigurnom i plachljivom. Sad kad razmiljam o svemu tome vidim da je sex sa njim u stvari upavo refleksija njegove zelje da dominira nada mnom i to neosetno, grubo se ponasajuci.
Da ne skrecem puno sa teme i ne smaram ljude svojom pricom htela bih reci jos samo sledece a to je da je mnogo bitnija stvar od toga da prvog ostavis ako ne ide nauchiti nesto iz takvog iskustva i ne praviti istu greske jer neke zene se ponavljaju i idu iz jedne lose veze u drugu. Treba spoznati ko si ti u svojoj biti, slusati svoje potrebe i zelje i nikad ne pretpostaviti misljenje okoline svom misljenju.

eto vidis, ma koliko lose bilo bar te je dovelo do toga da sada imas jasno razdvojeno u glavi sta hoces a sta neces, a to je strasno bitno. pozdrav. :wink:
 
Ja se prvog ne secam!!!
Bio je lep sunchan dan!!! i ja potrchah, u susret suncu, sapletoh se ...padoh, bas kao u seriji neki od Hosea ili migela....udarila glavu
pokusavam se setiti, gde sam bila sinoc? ne secam se!
na sta potrosih celu proslu platu pa sad nemam ni jedan chek? ne secam se!
kome sam sta obecala sad za vikend? ne secam se!!!
prvi?!!! ni njega se ne secam!!! 8)
pa makar me i glava bolela od udarca, zivela amnezija!!! :wink:
 
the boy:
Devojke, da li stvarno pamtite prvog do kraja zivota, i kako se to odrazava na vase kasnije veze, posto retko koja i zavrsi sa tim prvim?
Vidi koliko ga pamtim kad si me tek ovim pitanjem podsetio... :D Boze kako smo oboje bili smotani...on je odmah rekao da nije trebalo da uradimo "ono" a ja boze moj vazna riba rekla: Hvala sto si mi probio put u zivot :D :D :D ko zna gde je sad taj machomen
 
ekaterina:
the boy:
Devojke, da li stvarno pamtite prvog do kraja zivota, i kako se to odrazava na vase kasnije veze, posto retko koja i zavrsi sa tim prvim?
Vidi koliko ga pamtim kad si me tek ovim pitanjem podsetio... :D Boze kako smo oboje bili smotani...on je odmah rekao da nije trebalo da uradimo "ono" a ja boze moj vazna riba rekla: Hvala sto si mi probio put u zivot :D :D :D ko zna gde je sad taj machomen
ahahahaha
a ja mislila kad si pala izgubila si nevinost... :D salim se ma nekad je amnezija prava sreca.
 
Rebecca:
Ja se prvog ne secam!!!
Bio je lep sunchan dan!!! i ja potrchah, u susret suncu, sapletoh se ...padoh, bas kao u seriji neki od Hosea ili migela....udarila glavu
pokusavam se setiti, gde sam bila sinoc? ne secam se!
na sta potrosih celu proslu platu pa sad nemam ni jedan chek? ne secam se!
kome sam sta obecala sad za vikend? ne secam se!!!
prvi?!!! ni njega se ne secam!!! 8)
pa makar me i glava bolela od udarca, zivela amnezija!!! :wink:
ma ja pogresih sama sebi sam odgovorila...procitaj dole... :D :D :D
 
ekaterina:
ekaterina:
the boy:
Devojke, da li stvarno pamtite prvog do kraja zivota, i kako se to odrazava na vase kasnije veze, posto retko koja i zavrsi sa tim prvim?
Vidi koliko ga pamtim kad si me tek ovim pitanjem podsetio... :D Boze kako smo oboje bili smotani...on je odmah rekao da nije trebalo da uradimo "ono" a ja boze moj vazna riba rekla: Hvala sto si mi probio put u zivot :D :D :D ko zna gde je sad taj machomen
ahahahaha
a ja mislila kad si pala izgubila si nevinost... :D salim se ma nekad je amnezija prava sreca.

Joj draga , ma rekoh ti da se ne secam...moze biti da sam pri padu pored ogledalca, papirnih maramica, pamcenja izgubila i "to" :roll:
a znas kako ima nekih pa kazu da su pale sa bicikla kad su bile male..i to nezgodno 8)
 
JA SVOG PAMTIM I NIKAD GA NECU ZABORAVITI ZATO STO JE BIO NEZAN,URADIO JE TO BAS KAKO I TREBA ZA PRVI PUT!SRETNEMO SE PONEKAD,POZDRAVIMO,ISPRICAMO,I SAMO TO!MISLIM DA NIJE BAS PAMETNO UDATI SE ZA OSOBU KOJA TI JE PRVA U ZIVOTU,JER KAD TAD TI SE MOZE DESITI DA OKUSIS ZABRANJENO VOCE,I VIDIS DA TI JE MOZDA MNOGO BOLJE SA DRUGIM 8)
 

Back
Top