Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala mamiceeee na lepim zeljama i da znas da cu ti mahnuti kada budemo poletali ovako :bye: ne se sekiras za carapice tri para sam spakovao :)
Budi mi puno pozdravljena i pazi mi na ovo moje drustvo ovde, cuvaj ga od zalutalih lose namernih ljudi.
ljubi te tvoj dare :cmok:

Dare jos jednom SRECAN PUT !!!! Da ti brzo prodje i dobro se zaradi...a za tobom odma da idu i Mikica i Milan i ostala ekipa koja duuuugo iscekuje poziv.I mislim da ovde nema losih komentara mozda samo neko ne prihvata salu..inace smo svi ovde jednaki...na 11-ici su obecali 20% na platu,a da li ce ispostovati-videcemo....
 
.na 11-ici su obecali 20% na platu,a da li ce ispostovati-videcemo....
Пази да не буде обратно. Да не скину 20 посто свима од октобарске плате.:lol: Много је часова потрошено а учинка нема, негде се изгубило 11.000 часова..:lol: Укинута преработа за већину..
 
Пази да не буде обратно. Да не скину 20 посто свима од октобарске плате.:lol: Много је часова потрошено а учинка нема, негде се изгубило 11.000 часова..:lol: Укинута преработа за већину..
Znam sve:evil: ...cula sam...zato i kazem videcemo...strasna je ta neizvesnost za vas koji radite tamo,a neznate za koje pare...mada i nama zenama je to strasno...kako da isplaniram frizera...solarijum....manikir ....pedikir..zimovanje.....ma muke su to,nista me NEpitaj :zcepanje:
 
Dare jos jednom SRECAN PUT !!!! Da ti brzo prodje i dobro se zaradi...a za tobom odma da idu i Mikica i Milan i ostala ekipa koja duuuugo iscekuje poziv.I mislim da ovde nema losih komentara mozda samo neko ne prihvata salu..inace smo svi ovde jednaki...na 11-ici su obecali 20% na platu,a da li ce ispostovati-videcemo....


Solari u potpunosti se slazem sa tobom ja mislim da je vreme da svi krenemo put majcice Rusije,ima nas dosta koji cekamo bas dugo kako na forumu,tako i van.:worth::worth::worth::think::think:
 
Znam sve:evil: ...cula sam...zato i kazem videcemo...strasna je ta neizvesnost za vas koji radite tamo,a neznate za koje pare...mada i nama zenama je to strasno...kako da isplaniram frizera...solarijum....manikir ....pedikir..zimovanje.....ma muke su to,nista me NEpitaj :zcepanje:
Ако двојка има 20% реално и једанаестица заслужује с обзиром на временске услове.
 
Ajmoooo SABETANCI


Pozdrav svima , a poseban pozdrav SABETANCIMA.

Danas zvao firmu , iiiiiiiiiiiii ljubazna teta mi odgovori vasi papiri treba da stignu do 15 Novembra, samo mi nije rekla
koje godine.

Ljudi zena je bila toliko ubedljiva da me je ubedila da te papire uopste necekam 3 meseca . Njeno pitanje je bilo ,
ko je vama rekao da vam papiri stizu pre 15. Novembra.

Moj zakljucak je da vise ni SAM SEBI neverujem u ono sto cujem.

Sledeci put kada ih budem zvao bice samo da mi vrate papire, jer nevolim da neko pravi budalu od mene, postenije je da kazu da nemaju pojma kada cemo ici ......

Jos jednom veliki pozdrav za sve . :bye:
 
Ajmoooo SABETANCI


Pozdrav svima , a poseban pozdrav SABETANCIMA.

Danas zvao firmu , iiiiiiiiiiiii ljubazna teta mi odgovori vasi papiri treba da stignu do 15 Novembra, samo mi nije rekla
koje godine.

Ljudi zena je bila toliko ubedljiva da me je ubedila da te papire uopste necekam 3 meseca . Njeno pitanje je bilo ,
ko je vama rekao da vam papiri stizu pre 15. Novembra.

Moj zakljucak je da vise ni SAM SEBI neverujem u ono sto cujem.

Sledeci put kada ih budem zvao bice samo da mi vrate papire, jer nevolim da neko pravi budalu od mene, postenije je da kazu da nemaju pojma kada cemo ici ......

Jos jednom veliki pozdrav za sve . :bye:
Nije strasno cekati sve prodje ali da bar kazu od prilike kad ce biti pa bi neko mogao da pogodi neki posao ,dok ceka ovako veliki poslovi od mesec dana otpadaju ali valjda ce biti uskoro. Valjda ce imati malo ljutskosti da kazu pa makar i od prilike. Ja sam ubedjen da ce neko procitati ovo iz Velestroja a i ubedjen sam da nekog stalno ima na forumu bas iz kadrovske :D
 
Ajmoooo SABETANCI


Pozdrav svima , a poseban pozdrav SABETANCIMA.

Danas zvao firmu , iiiiiiiiiiiii ljubazna teta mi odgovori vasi papiri treba da stignu do 15 Novembra, samo mi nije rekla
koje godine.

Ljudi zena je bila toliko ubedljiva da me je ubedila da te papire uopste necekam 3 meseca . Njeno pitanje je bilo ,
ko je vama rekao da vam papiri stizu pre 15. Novembra.

Moj zakljucak je da vise ni SAM SEBI neverujem u ono sto cujem.

Sledeci put kada ih budem zvao bice samo da mi vrate papire, jer nevolim da neko pravi budalu od mene, postenije je da kazu da nemaju pojma kada cemo ici ......

Jos jednom veliki pozdrav za sve . :bye:

E moj druze i meni se isto desilo, prvo mi rekla do 18.10. a posle me ista ta pitala KO VAM JE TO REKAO ? :dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dash::dash::dash:
 
Sve u svemu, nema datuma jer se ocekuje svaki dan priglasenje !!! A sto se polaska tice jednom su mi rekli da se ide 2-3 dana od priglasenja a drugi put (u utorak) rekli su za 10-15 dana !!!:think:

2 dana im treba da ti srede formalnosti u ambasadi. A onda ako ima potrebe na nekom gradilistu, 3-4 dana da se kupi karta. Teoretski od momenta dolaska priglasenia nedelju dana i tamo si.
 
Pozdrav prijatelji
Ja danas zavo da pitam nema nista jos ceka se sta nemam pojma ja pitao dali ima mesta za neke druge struke da bi se otislo sto pre.Dali mi broj telefona za bravara da vidim kazu da je to potrebno ali niko zivi se nejavlja na taj broj danas ceo dan. Tako da nema nista ni od posla ni od papira a kad ce biti ko to zna. Strpljen spasen kazu ali dokle bre vise.
 
Pozdrav prijatelji
Ja danas zavo da pitam nema nista jos ceka se sta nemam pojma ja pitao dali ima mesta za neke druge struke da bi se otislo sto pre.Dali mi broj telefona za bravara da vidim kazu da je to potrebno ali niko zivi se nejavlja na taj broj danas ceo dan. Tako da nema nista ni od posla ni od papira a kad ce biti ko to zna. Strpljen spasen kazu ali dokle bre vise.

Mikice taj br.sto ti dali za bravare nemoras da zoves tu se niko ne javlja, ja zvao petnaest dana uzastopno i nikad mi se niko nije javio.:hahaha::hahaha:
 
Ajmoooo SABETANCI


Pozdrav svima , a poseban pozdrav SABETANCIMA.

Danas zvao firmu , iiiiiiiiiiiii ljubazna teta mi odgovori vasi papiri treba da stignu do 15 Novembra, samo mi nije rekla
koje godine.

Ljudi zena je bila toliko ubedljiva da me je ubedila da te papire uopste necekam 3 meseca . Njeno pitanje je bilo ,
ko je vama rekao da vam papiri stizu pre 15. Novembra.

Moj zakljucak je da vise ni SAM SEBI neverujem u ono sto cujem.

Sledeci put kada ih budem zvao bice samo da mi vrate papire, jer nevolim da neko pravi budalu od mene, postenije je da kazu da nemaju pojma kada cemo ici ......

Jos jednom veliki pozdrav za sve . :bye:


Vujke prijatelju,pa petnaesti je sutra ajde videcemo,jer kad stignu papiri oni zovu da obaveste da su stigli i do kada vaze........ALI sta ce mo sa ova tri-cetri meseca sto smo bacili u nadi da ce mo ici te desetog,pa petnaestog,pa osamnaestog ........pozdrav svim saborcima iz kluba SABETE,nemoze nam niko nista.........:worth::rtfm::ok::ok::sad2:
 
Mikice taj br.sto ti dali za bravare nemoras da zoves tu se niko ne javlja, ja zvao petnaest dana uzastopno i nikad mi se niko nije javio.:hahaha::hahaha:

Ma vidim i ja samo mi nije jasno sto me ili sto nas zavlace sa tim brojevima onda lepo kazes netreba nema posla nema papira ili cekaj kad bude bice. Krivo mi samo sto mi papiri kod njih i moj pasos ali cekacu jos malo ako nista nasao sam posao ovde kod nas covek hoce i da me prijavi mada mala crkavica ali ako nista drugo bolje i to nego da cekam do ko zna kada. Sacekacu jos do kraja meseca toliko cu moci da ga zavlacim ali posle trazim da mi vrate papire i nek me prijavi covek pa sta mili bog da.

- - - - - - - - - -

MIKICE ne znam zasto su ti rekli da treba bravara kad nas ima dosta sto vec dugo cekamo ......:?::hahaha::hahaha::hahaha:

Nemam pojma prijatelju krivo mi samo sto mi dadose broj na koji se niko nejavlja, da se bar neko javio pa rekao netrebas nam ili nema posla za tu struku ili bilo kakav izgovor pa ajd.
 
Mikice do sada sam bio sa prijateljem koji je u Tjumenu,doso je 04.11.2013,i malopre ga zovu iz velestroja da u subotu u 14 h.bude u zemunu ide opet u tjumen,on je tesar i kaze da je ok smestaj i hrana u kontejnerima su radi se muski,tamo je otiso na turisticku na mesec dana a ostao tri meseca,radio je presek. toliko od mene sta sam saznao za Tjumen.:p:D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top