Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na 91 sam od avgusta a na posao sam čekao nekih 5 meseci ... ali ima ljudi koji su se prijavili u avgustu i pozvali ih isti mesec... čekanje na poziv zavisi od potrebe gradilišta za radnicima. Po struci sam bravar. Za sve koji se nadaju skorijem pozivu rekao bih da se ne nadaju previše jer su ovde radovi pri kraju kao i na večini gradilišta ... u maju počinje da se radi nova trasa u blizini mesta Tamot, tamo će biti potrebno dosta radnika..
 
zdravo svima.nov sam ovde i mozda uspem uz vasu pomoc da dobijem neke informacije.da li iko zna da li se trenutno moze otici u rusiju i ima li posla sada?da li neko zna kome bi se mogao obratiti za posao.neka agencija ili firma.hvala
 
zdravo svima.nov sam ovde i nadam se da ce mi neko pomoci.interesuje me jednostavno da li trenutno ima posla u rusiji na gradjevini?ja sam bio u tomsku i vratiose u avgustu.objekat je zavrsen i imam neke informacije da bi trebalo opet da se pocne za tri nedelje.ovo pitam zbog toga sto sam procitao ovde o nekim kvotama za zone pa cisto da znam da li je moguce otici i sada.naravno ako neko zna preko koga i kako da mi kaze.hvalaaaaaa
 
zdravo svima.nov sam ovde i mozda uspem uz vasu pomoc da dobijem neke informacije.da li iko zna da li se trenutno moze otici u rusiju i ima li posla sada?da li neko zna kome bi se mogao obratiti za posao.neka agencija ili firma.hvala

Mozes da odes bez vize na 30 dana,ili da uzmes poslovnu vizu na godinu dana,ali za tu vizu ti treba minimum 300 i kusur evra!!!
 
Tamot krece da se radi pre marta, najverovatnije krajem decembra krecu prvi radnici, poceli su da se spremaju i dokumenta za njih, decembar je mesec kada se uglavnom ide u jednom pravcu, rusi je rade prvih 14 dana januara tako da se tada jako mali broj ljudi upucuje za rusiju. ne verujem da ce biti vecih odlazaka do polovine aprila ili pocetka maja ( uglavnom ce ici bravari ), do nove godine uglavnom ce ici moleri i keramicari mozda nesto malo gipsara.
sledeci poslovi koje budemo radili ce uglavnom biti u regiji socija tako da se ne morate brinuti za temperature :D
btw ovde je sada -40
 
imam iskustva sa u radu sa gipsanim plocama i da li ima sanse da se nekako ubacim za tu turu sredinom decembra.zokikokili kome da se obratim?kojoj agenciji ili firmi ovde u srbiji...hvala na svakom obavestenju
 
e boki sto se tice gradjevine ja sam majstor.zidam malterisem,radim sa gipsanim plocama,izolacije kosuljice,betonazu tesariju.imao sam jedno vreme svoju firmu i ljude tako da sam radio objekte od temelja do krova.znam da citam planove i ostalo.mozda deluje malo hvalospevno ali tako je.za koju firmu rais ti u rusiji?ja sam bio u tomsku radi ya jednu firmu iy arandjelovca bilo je super.ali sad trenutno nema posla a ja bi sto pre odavde.
 
nisam ni ja nasla na mapi,al sad znam jos da nije aldan nego jakutsk!!! e sad kakvo je gradiliste jel ima signala...to neznam nista...a oni putuju jos od cetvrtka i jos nisu stigli tamo..pa neznaju ni oni. (putuju od cet jer su do moskve isli busom.....)

Au,kakva sirotinjska kombinacija !
Kako li će tek od Moskve do odredišta ?
Ima danima da putuju busom ili železnicom.
Smučiće im se i posao i Rusija....!
 
ZOKIKOKILI!!!!!! Jesi li ti tamo preko nopex.a??? Dobro si informisan pa bih te pitao kako da se prijavim za to gradiliste gde su potrebni bravari? Na razgovoru sam bio u hopexu u septembru i jos me nisu zvali! Znam da je sad mrtva sezona ali za prolece bi bilo super.a ujedno do tada spremiti papire!!! Da li da idem ponovo na razgovor ili .....???? Hvala unapred!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top