Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сад ми другар преко мобилног рече да чека три месеца да му одобре бизнис визу. Каже изгубио је сваку вољу. Ако он чека већ три месеца, значи мене хвата јесен најмање ијаоооооо:aaa:

Nema tu pravila ja mislim.Moj suprug je predao sve papire sredinom maja i evo otisao je 19 jula! Ali ne moj gubiti nadu jako puno njih ima, i zavisi koja si struka!
 
evo, nazovi bar ovih:
SIGURAN POSAO-DOBRA ZARADA! KONTAKTIRAJTE NAS!
Agencija Alfa SD nudu mogućnost posredovanja i savetovanja pri zapošljavanju. Naš klijent je jedna od najvećih ruskih kompanija Velesstroy- Moskva iz Rusije, koja zapošljava preko 2500 radnika.
U cilju formiranja visoko kvalitetnog tima potrebne su im osobe za rad u inostranstvu (RUSIJA) – više izvršioca:
• Građevinski inženjeri
• Elektro inženjeri – smer energetika
• Mašinski inženjeri
• Kuvari
• Pekari
• Varioci
• Bravari
• Armirači
• Tesari
• Zidari
• Mehaničari
• Rukovaoci gradjevinskim mašinama
• Električari
• Farbari, Peskireri
• Montažeri metalo konstrukcije
Svi zainteresovani kandidati za rad u inostranstvu, mogu se javiti na jedan od sledećih brojeva:
- 064/611 0 222
- 065/842 0 875
- 063/379 910
Ili da svoj CV, propratno pismo i dokaze o posedovanju sertifikata i licenci, pošalju na e-mail adresu: alphapartners@mail.com
web:http://alphapartners.wix.com/alfasd
Rok za prijavljivanje: DO POPUNЈАVANJA SLOBODNIH MESTA
Napomena: Svi kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani. Budući saradnici, potpisuju Ugovor za kompanijom Velesstroy iz Rusije, i zasnivaju radni odnos sa svim plaćenim dažbinama. Firma pokriva troškove: povratne aviokarte, smeštaja, ishrane, osiguranja.
GARANT NAŠIH I VAŠIH USLUGA JE BANKA U KOJOJ OTVORITE RAČUN!
Mislim da sam ovaj oglas vec procitao,tako da nije postavljen ceo,ima jos jedan deo .Mislim da je napisano da u slucaju da ako kandidat ne prodje proceduru ovde oni ce dokumentaciju da prevedu na ruskom i poslace direktno Velestroju u Rusiji,naravno uz nadoknadu. Ja licno mislim da se tu radi o prevari,jer kako je napisano po meni nece niko da prodje kako bi oni mogli da uzimaju novac za papire koji budu preveli na ruski. Ne bih preporucio da se neko javi,ali ok....pokusajte,mozda gresim. :) Mada,svi treba da znate da ko god nema svoj e-mail nisu cisti. "gmail,hotmail,krstarica i dr.",moze svako napraviti. Ne cudi me da ovi "alfa" budu isti oni prevaranti od pre 2-3 godine sto su prevarili ljude za Italiju. Toliko od mene,a vi kako 'ocete :)
 
Ako je neko zaleteo se i kontaktirao ovog lika evo prilike da povrati svoj kes
http://www.vestinet.rs/tema-dana/ov...jackao-srpske-radnike-za-posao-u-inostranstvu

Jedno pitanje svima koji imaju iskustva sa Velestorjem. Aleksic Sasa ima agenciju u Sapcu i nudi mi da idem za tu firmu da radim garantuje sve regularno trazi 300 evra i to od prve plate. Ima li ko kakve informacije o njemu da se nezaletim

Pa za Velesstroj mi nudi da idem da radim kaze ceka se jako dugo ali ako ide preko posrednika da se dodje na red mnogo brze, nesumnjam 300 evra je 300 evra ali bolje da proverim nesto mi se cini da je neko pominjao tog Aleksica u ranijim pisanjima ali me mrzi da citam sve unazad. Ako neko ima konkretne odgovore na pp neka pise ili na mail mikica68@gmail.com bio bih zahvalan

Potrebni radnici za rad u Rusiji grad Soci na Crnom moru. Sve struke osim Armiraca i tesara. Za vise informacija pisite na mail mikica68@gmail.com ili u inbox
Placen put tamo i nazad stan i tri obroka plata od 5-7 dolara. Ugovori na 3-6-9 meseci

Struke koje su potrebne jos za rad su vodoinstalateri,keramicari,zidari za sve informacije nazvati na telefon 0669279888

nazovi me na 89180064610

22 -01.2013
Re: Zivot i rad i Rusiji

Citat Original postavio pesicstanisa Pogledaj poruku

u kojoj firmi radis

MIKICA Radim za sebe neradim vise nizakoga


dakle, stigla mama ;)
 
Увек сам био скептичан према огласима типа: сигурна и лака зарада, гарантујемо вам, верујте нам, за кратко време велики новац, и сл..
evo, nazovi bar ovih:
SIGURAN POSAO-DOBRA ZARADA! KONTAKTIRAJTE NAS!
Napomena: Svi kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani. Budući saradnici, potpisuju Ugovor za kompanijom Velesstroy iz Rusije, i zasnivaju radni odnos sa svim plaćenim dažbinama. Firma pokriva troškove: povratne aviokarte, smeštaja, ishrane, osiguranja.
GARANT NAŠIH I VAŠIH USLUGA JE BANKA U KOJOJ OTVORITE RAČUN!
 
Ja sam to skopirala sa njihove FB-strane https://www.facebook.com/alfa.partner.5?fref=pb&hc_location=friends_tab i nista niti dodala niti oduzela. Kazem samo da moze ce biti od kakve koristi kuvarima, jer njihova struka ne deficitarna u Rusiji kao sto slucaj sa gradevincima. Pa neka pokusaju sve varijante i nazovu i razgovaraju sa posrednikom...
Mislim da sam ovaj oglas vec procitao,tako da nije postavljen ceo,ima jos jedan deo .Mislim da je napisano da u slucaju da ako kandidat ne prodje proceduru ovde oni ce dokumentaciju da prevedu na ruskom i poslace direktno Velestroju u Rusiji,naravno uz nadoknadu. Ja licno mislim da se tu radi o prevari,jer kako je napisano po meni nece niko da prodje kako bi oni mogli da uzimaju novac za papire koji budu preveli na ruski. Ne bih preporucio da se neko javi,ali ok....pokusajte,mozda gresim. :) Mada,svi treba da znate da ko god nema svoj e-mail nisu cisti. "gmail,hotmail,krstarica i dr.",moze svako napraviti. Ne cudi me da ovi "alfa" budu isti oni prevaranti od pre 2-3 godine sto su prevarili ljude za Italiju. Toliko od mene,a vi kako 'ocete :)
 
Увек сам био скептичан према огласима типа: сигурна и лака зарада, гарантујемо вам, верујте нам, за кратко време велики новац, и сл..

Potpuno slazem se sa tobom. Pogotovo kad i sam znas gde je prava vrata za ulazak u taj posao, apsolutno nema potrebe za posrednikom
 
Ja licno mislim da medju svim ovim forumasima sto pisu ima prevaranata. Ne zelim nikoga da imenjujem ali neki rade "mucke". Ili se lazno predstavljaju ili su mozda bas neki TI posrednici. Toliko je providno da bi i dete od 5 godina provalio ko je ko i ko je sta. Moj savet postenima i svima koji stvarno zelite da odete u RF jeste da idete pravo u Zemun,Zlatiborska 5. Pa makar cekali i 4-5 meseci ali nece niko da vas izigra.
 
Ja sam to skopirala sa njihove FB-strane https://www.facebook.com/alfa.partner.5?fref=pb&hc_location=friends_tab i nista niti dodala niti oduzela. Kazem samo da moze ce biti od kakve koristi kuvarima, jer njihova struka ne deficitarna u Rusiji kao sto slucaj sa gradevincima. Pa neka pokusaju sve varijante i nazovu i razgovaraju sa posrednikom...
Нема посла за куваре, кад сам полазио на аеродром питао сам их и казали не треба кувара. Моја кума је куварица па сам питао због ње, радила по целом свету.. Тамо код нас на градилишту је само главни кувар шеф кухиње био Србин, све остало Рускиње и Киркискиње. Ако грешим нека ме неко исправи.
 
ne-ne, ja nisam iz ove opere :) - samo mislim da svako mora sam proceniti kakvu mogucnost iskoristiti i doci do posla. A sa kuvarima u ovom pogledu stvari stoje mnogo losije, njego sa armiracima, variocima, tesarima... Nima valda ipak bolje da idu za CG - tamo na moru u sezoni mogu mozda zaraditi neke bolji novce...
Ja licno mislim da medju svim ovim forumasima sto pisu ima prevaranata. Ne zelim nikoga da imenjujem ali neki rade "mucke". Ili se lazno predstavljaju ili su mozda bas neki TI posrednici. Toliko je providno da bi i dete od 5 godina provalio ko je ko i ko je sta. Moj savet postenima i svima koji stvarno zelite da odete u RF jeste da idete pravo u Zemun,Zlatiborska 5. Pa makar cekali i 4-5 meseci ali nece niko da vas izigra.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top