Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj komsija je otisao preko Hopeksa 10tog avgusta u Habarovsk, kao zidar. Ranije je radio u Moskvi ali sam privatno. U Hopeksu je cekao od Januara do sad da ode u Rusiju. Zanima me dali covek koji ima samo osnovnu skolu moze da bude tamo nekakav zamenik sefa odnosno kako on kaze brigadir? Inace je inteligentan, nemoze da zapamti kako ja radim dve prve, dve druge, dve trece pa dve slobodan bas tesko a inace je i Bosanac. Pozdrav svima. :dash:
 
suprug mi je upravo u avionu za neko gradiliste u okolini aldana radice na postavljanju dalekovoda.otisao je preko hopexa .kad se budem cula s njim ojavicu na ovom sajtu kako to tacno izgleda a posto imam ovlascenje u banci znacu i da li su korektni oko isplata
 
Da malo budem od neke koristi...hehhee...drugar mi je otisao preko hopexa u rusiju da radi pre nekih mesec dana,nisu mu jos uplatili nista posto kazu da uplacuju posle 45 dana,rade po ceo dan od prilike od 7 do 22,ali dace bog da svaki sat bude placen,kako kazu tamo,sada je oko 30 stepeni u Uralu....svakako kako god da je verovatno se moze vise zaraditi nego ovde,zao mi je sto ovo moram da kazem,ali je tako....Ja idem sutra u hopex da zakazem razgovor pa cu sve preneti na forum kako bi se zainteresovani lakse informisali....Ako neko ima jos neke informacije neka mi posalje dobro ce mi doci...Hvala unapred
 
ljudi,javljam se sa 41 vladivostok...hopex vam je proverena firmai ozbiljna,i svi mi koji smo ove su isplacene pare na racun...sto je dobro jer da je na ruke 90% ljudi bi popilo itd..sledeca plata je julska...koju i ja cekam jer sam ovde od kraja jula.pomnozite sa satnicom koju ste ugovorili u hopexu a pocetna je uglavnom 5$te fora je da napravite sto vise sati u mesecu i pomnozite sa satnicom koju ste ugovoriuli u hopexu....sta god vam treba od informacija pisite
 
moj muz isto putovao 18 augusta. On otisao sa grupom na NPS-36. Avion za Habarovsk u polazku kasnio 1 sat. A u Habarovsk stigao sa zakasnjenjem 2.5sata - ja sam pratila preko neta. Ali vec stigli i sutra idu na posao - tako rekao. Muz kupio rusku karticu, ali posto ne vest u slanju poruka, a poziv za Srbiju ipak skup zato skoro nista ne znam. Ako imate neke informacije napisite ovde da i mi znamo. A ja cu sa svoje strane informisati - inace sam Ruskinja zato nemojte zameriti za gramaticke greske
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top