Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima. Nova sam ovde.
Procitala sam unazad 50 strana. Imam pitanje, pa ako neko moze da mi odgovori.
Moj dragi je drzavljanin BiH, i za praznike smo slucajno videli oglas u novinama da Velestroj trazi radnike razlicitih profila. Md je zidar/fasader. Otisao je prosle nedelje na razgovor. Posto nema prijavu prebivalista u RS nije mogao da konkurise. Sada radimo na tome, pa pitam da li se zna kada ce biti sledeci konkurs?
 
Pozdrav svima. Nova sam ovde.
Procitala sam unazad 50 strana. Imam pitanje, pa ako neko moze da mi odgovori.
Moj dragi je drzavljanin BiH, i za praznike smo slucajno videli oglas u novinama da Velestroj trazi radnike razlicitih profila. Md je zidar/fasader. Otisao je prosle nedelje na razgovor. Posto nema prijavu prebivalista u RS nije mogao da konkurise. Sada radimo na tome, pa pitam da li se zna kada ce biti sledeci konkurs?

Njima izgleda non stop treba radnika. Tako da cim sredite to sto traze javite im se ponovo. Ne cekajte konkurs. Kod gradjevinskih radnika ipak postoji sezona koja je sada pocela. Pogotovo sto je to Sibir...
Moj savet, sredite sto pre potrebno i javljajte im se opet.
 
Njima izgleda non stop treba radnika. Tako da cim sredite to sto traze javite im se ponovo. Ne cekajte konkurs. Kod gradjevinskih radnika ipak postoji sezona koja je sada pocela. Pogotovo sto je to Sibir...
Moj savet, sredite sto pre potrebno i javljajte im se opet.
Hvala.
Sezona jeste pocela, ali cini mi se da posla nema barem ne na ovim prostorima. Ili ima, krene se pa stane. Eto sad je na cekanju za teren za Doboj. I nesto smo razmisljali, nama je svejedno gde je. Bitno je da placaju :zper:
 
Pozdrav svima. Nova sam ovde.
Procitala sam unazad 50 strana. Imam pitanje, pa ako neko moze da mi odgovori.
Moj dragi je drzavljanin BiH, i za praznike smo slucajno videli oglas u novinama da Velestroj trazi radnike razlicitih profila. Md je zidar/fasader. Otisao je prosle nedelje na razgovor. Posto nema prijavu prebivalista u RS nije mogao da konkurise. Sada radimo na tome, pa pitam da li se zna kada ce biti sledeci konkurs?
Ako ima državljanstvo Srbije, može brzo da se završi pasoš i lična karta, za oko 2-3 nedelje, zavisi od opštine gdje se prijavljuje. Čim to završi neka ide opet u firmu, konkurs je stalno otvoren a do kada to niko ne zna.
 
:heart:

- - - - - - - - - -

ko se čuje sa Majstor Božom na FB nek mu samo pošalje kao pozdrav od modle ovu rečnicu što gore napisah ....da se ne ponavljam
ja nemam nalog na FB a neću ga ni imati :lol:
Pustila sam majstor Bozi poruku....Stvarno se nadam da ce biti bolje..mada ga i razumem,jer sam cula da tamo ima sefica koji su i duplo mladji od iskusnih majstora...pa zamislite samo dodje neki klinac da ti soli pamet....:evil:

Bobuljka tvom dragom srecan put,a ti nemoj puno da :besna:....:bye:
 
Pustila sam majstor Bozi poruku....Stvarno se nadam da ce biti bolje..mada ga i razumem,jer sam cula da tamo ima sefica koji su i duplo mladji od iskusnih majstora...pa zamislite samo dodje neki klinac da ti soli pamet....:evil:

Bobuljka tvom dragom srecan put,a ti nemoj puno da :besna:....:bye:

hvala dušo.....:zag:
Biće bolje naravno. Kad samo pomisle na svoje kući dobiju snagu da iskuliraju šefove, šefčiće i ostale krvopijice jer niko tamo ne ide iz besa već s najjačim mogućim razlogom.....i jedinim vrednim tih muka i borbe njih u Rusiji i njihovih koji ostaju ovde.

- - - - - - - - - -

''PO ZIMI,KISI,SUNCU,SNEGU ILI KOSAVI,MI VOLIMO TE UVEK ZVEZDO MA GDE BILA TI-PRAVI DELIJA VERAN JE KO PAS,UVEK ZVEZDO RACUNAJ NA NAAAS NANANANANANANANANANAN NANANANANANANAN!!!!!!!!! !!!!!!!!


FuZbalsko igralište je dole.....niz ulicu :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top