'Ajmo u provod!

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.424
E društvo, sad ste me podstakle da otvorim ovu našu, žensku temu :D
Mada nismo gadljive ni na muške, naročito ako imaju m.uda :mrgreen:

Kako vi zamišljate dobar provod? Sa kim, gde, kakva muzika ili bez muzike, kako treba da ste raspoložene...?

Za mene je dobar provod uvek bio sa gomilom drugarica, uz dobru živu svirku, dobro raspoloženje i đuskanje do zore :super:
 
prvo se doterujemo zajedno,to volim volim
i pijuckamo martini ili vino,case na lavabou dok stavljamo maskare
volim nase kafice,s muzikom ili bez,ali ne previse glasna muzika i ne diskoteka jer mrzim znoj i guzvu,valjda jer sam matora :lol:
popijemo koju i onda djuskamo dok alkohol ne ispari,i ujutro ne idemo na burek jer smo fine :mrgreen:
i smejemo se smejemo
eto to volim
ali se to retko desava :(
hehe napisala sam ne diskoteke al djuskamo
to je posle dva piva
:rumenko:
 
Mi smo ustvari konstatovale da smo najbolji provod imale u kolima :hahaha:
Naguramo se nas 5 komada (jer više ne može da stane :D) i onda odvrnemo muziku i pevamo sve u šesna'js!
To se dešava između dva lokala, pošto se pola večeri premeštamo u potrazi za boljom muzikom i društvom. I na kraju ukapiramo da smo same sebi najbolje društvo :hahaha:

Često smo se skupljale prvo kod jedne, malo pijuckale alkohol, spremale se, cerekale i konačno u gluvo doba noći odlazile bilo gde, jer nam je već bilo lepo!

Onda smo ukapirale da je najbolje da nigde ni ne idemo, nego smo pravile ženske žurke, sa puno koktela koje smo same izmišljale i muzikom koja nam je odgovarala...

Čoveče, to su bili dani...:heart:

Ja bih mogla opet, doduše povremeno, ali nema zainteresovanih... :confused:
Gde su one vesele devojke, uvek raspoložene za smejanje, đuskanje i ogovaranje muškaraca? :dontunderstand:
 
... na kraju je najbolji provod onaj neplanirani, ono krenes kuci i sretnes nekog i ajmo na kaficu, onda naleti neko treci i javi da je rodjendan cetvrtom, tamo odes i naletis na petog, koga nisi video deset godina, i onda se upoznas sa njegovom ekipom i na kraju se u sedam ujutru pitas a kako sam se obrela u ovom delu grada ...

a planirano druzenje sa drugaricama je super, ja uvek spremim i hranu, kao laganu da se ne gojimo, a na kraju posle neprospavane noci, alkoholisanja i igranja pojedemo pecenog vola :)
 
e da,i kod mene nema bas
ovde je jadno kako se oni provode a kad dodjem u srbiju to sve omatorilo pre vremena
evo ova glavna gresnica sizika nece da se vidjamo posle 19h kad je pozovem ona kaze "aj se vidimo u 11 u knezu" :lol: mislim lepo nam bude al opet...na kraju ili izadjem sa s po kaficima jer nam m vise ne dolazi otkad smo je provalile da laze za firmu,a bez nje nam vise nije to to ili s muzem odem negde pa se ponapijamo
 
... na kraju je najbolji provod onaj neplanirani, ono krenes kuci i sretnes nekog i ajmo na kaficu, onda naleti neko treci i javi da je rodjendan cetvrtom, tamo odes i naletis na petog, koga nisi video deset godina, i onda se upoznas sa njegovom ekipom i na kraju se u sedam ujutru pitas a kako sam se obrela u ovom delu grada ...

a planirano druzenje sa drugaricama je super, ja uvek spremim i hranu, kao laganu da se ne gojimo, a na kraju posle neprospavane noci, alkoholisanja i igranja pojedemo pecenog vola :)


joj, takvi su mi bili omiljeni, posebno radnim danom:D
 
OVAKO I NIKAKO DRUGACIJE...PLUS JOS PO NESTO....

GDE JA ZIVIM, BREEEEEEEEEEEEEEEE:dash::dash::dash:
attachment.php
 
e da,i kod mene nema bas
ovde je jadno kako se oni provode a kad dodjem u srbiju to sve omatorilo pre vremena
evo ova glavna gresnica sizika nece da se vidjamo posle 19h kad je pozovem ona kaze "aj se vidimo u 11 u knezu" :lol: mislim lepo nam bude al opet...na kraju ili izadjem sa s po kaficima jer nam m vise ne dolazi otkad smo je provalile da laze za firmu,a bez nje nam vise nije to to ili s muzem odem negde pa se ponapijamo

za razliku od tebe ona nije bludnica, ona je postena zena!
 
e da,i kod mene nema bas
ovde je jadno kako se oni provode a kad dodjem u srbiju to sve omatorilo pre vremena
evo ova glavna gresnica sizika nece da se vidjamo posle 19h kad je pozovem ona kaze "aj se vidimo u 11 u knezu" :lol: mislim lepo nam bude al opet...na kraju ili izadjem sa s po kaficima jer nam m vise ne dolazi otkad smo je provalile da laze za firmu,a bez nje nam vise nije to to ili s muzem odem negde pa se ponapijamo

Hihihi, zna se: "Pas koji laje, ne ujeda!" :hahaha:
 
Eh, devojcki dani :lol:
Samo da je dobra muzika da mogu potpuno da se opustim :rumenko: :zurka:
Posle 2 case vina sam vec totalno odlepila jer lose podnosim alkohol :rumenko:
Prvo neko grunjak spremanje :per: , planovi ko ce sta kome da kaze, provera 1001 put ispred ogledala i jos 1001 :Kako mi ovo stoji.. :)
Onda pobacane kutije cipela dok ne nadjem zeljene (Mirka bi me razumela :lol: ) i potpuna euforija u mozgu od pocetka veceri... :aha: A kraj.. Kako kad :per:
 
Negde na plazi...kokteli...dobra muzika.
Ustvari meni provod ne zavisi toliko od lokacje,koliko od muzike.
Samo da mi to odgovara i meni je super.

Prosli vikend sam bila sa drugaricama na nekoj rock svirci...bilo je odlicno.
 
Meni provod najvise zavisi od ljudi. Imam jednu drugaricu, nije mi medju najboljima, ali smo odlicna kombinacija za blejanje, svaki put kada se sretnemo, to se zavrsi dvodnevnim haosom - od jela, pica, klubova, kafenisanja, odlaska u prvi obliznji grad, obilazaka muzeja i farbanja kose :lol:
 
a nekad se pitam-nije li to nas izgovor :think: to "nemam s kim"
to lici na igru "da nije tebe" ili kako su vec preveli kod nas(venero pomozi!!!)

pa dosta je vazno imati sa kim... mislim, mozes ti da se trudis koliko hoces, ali ako si sa nekim ko se brzo smori, nije to to... a ti mi bas delujes kao lujka, cudno mi je kad te ovako cujem... mislim, da ne izlazis.
 

Back
Top