ženski časopisi

Sensa i Cosmopolitan mi se dopadaju, mada sam ja Cosmo malo prerasla, priznajem
Volim da citam Zivot plus nedeljom u Vecernjim novostima
Ponekad kupim Blic zenu, mada nije nesto
Vrlo retko se desi da kupim Lepota i zdravlje, mada je dobar casopis
Must ne postoji u mom recniku
Modne rubrike u Cosmo-u su dobre
 
Купујем стихијски шта ми се дође...зависи шта прочитам на насловној страни...када ме заинтересује тема...ни један баш редовно...а та рубрика "must have" је за оне који пошто пото морају да имају нешто у тренду...јер немају свој стил...мој "must have" је када ја видим нешто што знам да ми се свиђа и што ће ми добро стајати...и када о томе размишљам још цело поподне јер је на мене толико оставила утисак та ствар...онда просто морам да је купим...
 
Lepota i zdravlje, iako mislim da nije više kao što je bila, ali ne omašim ni jedan broj.
Beauty i Moja kosa, ponekad.
A ostalo što kupujem spada u enterijer i dizajn.
"Must have" ni kod mene ne postoji, modne rubrike su lepe za pogledati i, možda, dobiti neku ideju.
 
pa da priznam...kupim i procitam...
ebi ga, ne mozes biti moderna, emancipovana zena :)
ako ne uzmes nesto od tih gluposti koje te mame sa kioska..
a da je bacanje para..jeste...
ebes casopis koji je 75% reklama,
a onaj ostatak je..
kako se dopasti sefu, 100 orgazama za 10 minuta,
ako stavite sljokice na lice i jednu zvezdicu na obrvu bicete zvezda partija..
frljanje stranim recima i izrazima obavezno..
soping snova, iliti kako pametno potrositi 100000 din na torbu i cipele...
btw...iz broja u broj stalno iste stvari...
otvorim li casopis iz npr 2000.god, procitacu potpuno isto sto i u ovom
najnovijem..
 
Женске часописе читам само у фризерају...
Не сећам се да сам икад купила неки... Лажем, јесам једном кад сам путовала за БГ, купила сам Лису...јер је била најјефтинији начин да се убије време у бусу... Има томе једно 4 године.
 
pa da priznam...kupim i procitam...
ebi ga, ne mozes biti moderna, emancipovana zena :)
ako ne uzmes nesto od tih gluposti koje te mame sa kioska..
a da je bacanje para..jeste...
ebes casopis koji je 75% reklama,
a onaj ostatak je..
kako se dopasti sefu, 100 orgazama za 10 minuta,
ako stavite sljokice na lice i jednu zvezdicu na obrvu bicete zvezda partija..
frljanje stranim recima i izrazima obavezno..
soping snova, iliti kako pametno potrositi 100000 din na torbu i cipele...
btw...iz broja u broj stalno iste stvari...
otvorim li casopis iz npr 2000.god, procitacu potpuno isto sto i u ovom
najnovijem..

Slažem se sa tobom, baš zato sam i postavila ovo pitanje. Ja ponekad kupim Cosmopolitan, mada u svakom isto piše. Rubrike must have me stvarno zbunjuju, pitam se ima li koga ko stvarno hrli u prodavnicu i kupuje sve što je tamo navedeno. Naslovne strane pucaju od naslova Kako promeniti život, Kako raditi posao iz snova, Kako se udati .... a kad pročitaš tekst, pitaš se kakve veze ima sa naslovom :dontunderstand: ali, kako drugačije prodati novine ?
 
Ja prvi put cujem za Sensu:rumenko:
Relativno redovno kupujem Brava Casa, ali i to sve redje jer uskoro zavrsavam sa uredjenjem stana:p. Cosmo sam kupila jednom na aerodromu kad sam isla na odmor, inace ga prelistavam kod kozmeticarke. Nimalo mi se ne svidja, a nisam vise ni ciljna grupa (osima ako dobijem otkaz i razvedem se:mrgreen:). Citam one kao zivotne primere i situacije, a to su zapravo samo izmenjena imena- Milica i Dejan umesto Clare i Davida iz New Yorka:roll:.
Volim da prelistam Story i Gloriu da budem u toku sa domacim i stranim tracevima i enterijerima poznatih licnosti:p
 
ne kupujem zenske casopise
ne kupujem casopise u opste
retko NG...ako ima neki clanak koji mi se svidja :confused: i dnevne novine...koje uglavnom na netu citam...nema dobrih casopisa kod nas a nema ni nekih strucnih (koji doduse nisu moja struka,ovi koji jesu me ne zanimaju :lol: ) a koje bih volela da citam jer me zanima materija...:)

a saveti za sminkanje i zavonjenje mi zaista ne trebaju :neutral:
 
Ne citam vishe,ranije sam kupovala Joy redovno,imam 30-tak brojeva.
Dosadni su,vredjaju inteligenciju sa nekim textovima,puni dezinformacija,samo se nerviram bezveze.

Кад сам била много млађа наравно да ме је интересовало како се треба шминкати, које вежбе су добре за бутне мишиће, шта је тренутно модерно, како завести мушкарца...и све остало из низа корисних савета за свако женско чељаде.:mrgreen:

Данас више ништа ново не могу да прочитам у тим часописима. Све то одавно знам. :confused:
 

Back
Top