„Ja sam raskinula“

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Pitanje za muškarci. Da li ve je žena ikad ostavila bez veze ili bez razlog ili jednostavno zato da bi u društvo mogla da kaže: „Ja sam raskinula“? Đole je to doživeo. Đole voli nju i ona voli Đole ali ona ljuta na mene i kaže mi „Mi smo raskinuli“. A kad joj Đole iznese razlozi da u stvari i nema razlozi za raskid ona kaže Đolu: „Daj mi jedan razlog što treba da ostanem sas tobom.“ I ja joj dam sijaset razlozi i oboje plačemo i volimo se ali ona mora da ostavi Đole jer je u svoje društvo koje uživa u „Grand paradu“ i „Turbo folk“ rekla „Ja sam raskinula sas Đole“. I Đole i dalje plače i ona plače ali mora da bude tako jer je ona pre vreme rekla u svoje društvo „Ja sam raskinula.“ Dajte neki savet Đolu da više ne plače što ona kaže „Ja sam raskinula.“ Da ve čujem. Sve vas voli vaš Đole.
 
dosta je bilo!

svoje licne probleme resavaj van foruma,jer ovako ne samo da spamujes i testiras granice izdrzljivosti moderatora,koji su ti popustali i vise nego sto bi trebalo nego ispadas potpuno patetican.

budi muskarac jednom za promenu i progutaj raskid i sujetu ko isti a ne ko rasplakana devojcica.
 
ovoliku dozu sluzavog samosazaljenja nisam odavno videla.

popusta ti se,dopusta ti se,prave se kompromisi sa tobom,svasta ti se tolerise i ti ne znas ko svaka odrasla,da ne kazem razumna osoba da kazes kada je dosta.stavi prst na celo i zapitaj se malo da li je uredu sve ovo sto radis.

sva ova kuknjava,predstava i javna prozivka nije ni za decu,a ne za odraslog muskarca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top