volim te,ali bez sexa

nema potrebe da trazis cistotu, ni vrlinu, ponajmanje herojstvo u tome sto neko nema seksualne odnose prije braka, ili ih nema uopste
dovoljno je da to, ako vec ne mozes da razumijes, ne nazivas gluposcu
jer to nije
nekome libido nije razvijen kao, recimo, tebi
i taj neko ne potiskuje svoju seksualnost, niti se on necega odrice... taj neko, jednostavno, nema zelju
i njegovo je pravo da ima sex kada to pozeli, bez da ga bilo ko osudjuje

dobro, u pravu si.
ali ja ovde iznosim subjektivno misljenje, dakle, po mom subjektivnom misljenju to jeste glupo. i kazem, to sam samo ja. dakle, ogradila sam se.
evo zasto.
da sma na njenom mestu i da ne zelim seks (sto je naravno svacija individualna odluka i ja to postujem) ne bih videla neku logiku u tome da imam decka 2 godine. to nije decko, to joj je drugarica. jer i sa drugaricom se zagrli i drzi za ruku i ne zove se decko.
kanalisala bih svoju energiju na nesto smislenije. eto, mozda bih vezla onaj jastuk iz one druge teme ili se bavila umetnoscu. ne bih zamlacivala samu sebe necim sto vezu nije videlo.
ja ne kritikujem odluku, kritikujem sprovodjenje iste u praksi.
i ja sam poznavala devojku koja je cuvala himen za brak a imala analni seks i sve ostale vrste seksova sa deckom koji je bio odabranik njenog zivota. cuvala nevinost. mos misliti, ima himen i to znaci da je cedna:confused:
iza takvih ponasanja su neki disbalansi u porodici, pogresno vaspitanje, izopacena slika o moralu, tj lazno moralisanje, iza cega stoji ili totalno nesigurna i pogresno usmerena mlada osoba ili osoba sa teskim inhibicijama, strahovima i kocnicama. ni jedno ni drugo nije ni zdravo ni pozeljno a oboje se skrivaju iza netaknute cednosti. a paravan je odlican- "imam decka, sta hocete"
.
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

I ja sam bila takva pa me prevario mangup...:rumenko:
 
...valja probati seks pre braka, posebno sa onim sa kojim biste ushli u brak.... treba videti - radi li to il` ne radi... seks je bitan deo braka.

sex je bitan deo veze isto veza bez sexa i nije neka veza ko kaze drugacije samo lupa gluposti jer slep bi video da nije tako..

kontam neki klinci i klinke mogu se uzdrzavaju jer nisu jos skontali kako sta ili im frka ili sta vec ali kad se tu prica o mesecima neke veze bez sexa mogu kazem da je to za psihijatra koji bi na tome karijeru izgradio..
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

ovo je jedina glupava recenica u postu, ali prvo mali osvrt na izbor rijeci....
- ona nije ni pita ni burek pa da mu da komad bilo cega. u seksu ucestvuje dvoje

kako znas da se plasi? mozda je njihov izbor
 
Ljudima je izbor i da se zamonashe, pa to nije izbor vecine i mada to prihvatamo, tesko mozemo shvatiti.
Kao i ovo.
Ja bar ne mogu da preterujem u toj politickoj korektnosti, da je eto, sve normalno i stvar izbora.
Jeste stvar izbora, ali meni nije normalno i ne vidim neku zdravu logiku iza toga.
Slazem se sa onima koji su rekli da se njih dvoje nece ni sexati jer su od toga napravili citavu insituciju, kao da ce uci u SANU a ne u sexualne odnose.
Jednostavno ce naici neko ko ce da je raspameti i ona ce to uraditi sa tim momkom.
 
Znam primer gde je devojka pristala na seks tek posle 6 godina veze.

А тај момак је наваљивао свих 6 година?! Чуј, девојка пристала на секс после 6 година везе?! :dash:

Како ти није пало на памет да напишеш: ,,Знам момка који је пристао на шестогодишњу везу без секса!''? Или:,, Знам пар који је први пут ступио у сексуалне односе после 6 година.''?


Каква размишљања на теми! Те, девојка ,,не да'' те, момак зна за секс али трпи без секса... :eek:
 
А тај момак је наваљивао свих 6 година?! Чуј, девојка пристала на секс после 6 година везе?! :dash:

Како ти није пало на памет да напишеш: ,,Знам момка који је пристао на шестогодишњу везу без секса!''? Или:,, Знам пар који је први пут ступио у сексуалне односе после 6 година.''?


Каква размишљања на теми! Те, девојка ,,не да'' те, момак зна за секс али трпи без секса... :eek:

Ili "Znam momka, koji je je posle 6 godina veze shvatio da moze i da ima sex sa devojkom, a njoj je kliknulo da ima ribu da mu "da"!"?!
 
Prica ide ovako:

Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.

Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:
И шта каже, зашто се плаши? :neutral:
И шта каже, где се шетају толико? :confused:

Па видиш да постоји. Познајеш је.
 
pre svega da obrnem situaciju. da decko nece sa mnom seks zarad "visih ciljeva". pobegla bih glavom bez obzira. neki poremecaj jeste a nije na meni da ga lecim.
pa ok
ali šta da npr tebi nije do seksa a on neće radi viših ciljeva?
ili da oboje nećete radi viših ciljeva?
ili da vam oboma nije do seksa uopšte?

mislim, takva veza može da funkcioniše, verovatno u nekim sferama koje su svima nama nepoznate
(opet, nisu to ni više ni niže, jednostavno drugačije)

ne razumem zašto stalno osuđujemo ljude koji ne vole seks
a ne osuđujemo, ili čak jako cenimo one koji ne vole.. recimo čokoladu
 
ma sve to stoji. ali vec sam objasnila da iza takvih skrivanja iza paravana najrazlicitije vrste stoje inhibicije, odbojnost, strahovi, tj prosto receno neki poremecaji. a kad je nesto poremecaj nije zdravo. sta god da mu je uzrok.
 
ma znam...
al se razmišljam iza koga od nas ne stoje poremećaji i inhibicije
(ne nužno u seksu, naravno, nego eto, u životu)
pa te druge poremećaje rado prigrlimo.
mislim, to ne izmišljam ja, prosto je tako..
 

Back
Top