Sa kim se ne bi sexali ni za 1000$?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hehe, znaci vece zablude jos nisam video. Treba znati obrnuti kapital, da ne pominjem poreze koji su ogromni a i kod nas ce isti pre ili kasnije zaziveti na skoro istom nivou kao u nekim drugim razvijenim zemljama. S druge strane ako i uspes da izobrces taj kapital zasto mislis da ces moci da јebes sta hoces? Jer ce uvek biti onih kojih neces moci da јebes a samim tim ce i tvoja zelja rasti ma koliko se zavaravala sa strane sa nekim zigolima i onima sto kao nisu zigoli. Mozda fake moral ne postoji kod tebe ali zato postoji moral kod nekih ljudi, jos, zamisli. I usput bih bas voleo da vidim imaginarnu scenu izmedju tebe i coveka kojeg volis da zelis decu da mu izradjas kako mu u lice govoris znas duso heftala sam se za milion $. Vazi :lol: Ne daj Boze da se dogodi u nekoj buducnosti neki krah na berzi.
Mada opet, ovaj tvoj post cu prepisati samo jednoj tvojoj bezazlenoj fantaziji. :bye:

Kad ti neradnici i seljaci pricaju o parama,to je stvarno strasno :super:

Jao, momci, hvala što ste objasnili neke stvari jednoj neukoj plavuši. :manikir:

Btw, Zak, nisam mogla ni da pomislim da bi ti krenuo nešto da mi objašnjavaš. Pa, da li misliš da sam ja toliko glupa da ne znam da moraš imati znanje da bi obrnuo kapital? :)
Pa, nisam mislila da odem i da tutnem pare vlasnici frizerskog salona i da živim od procenta. :)
To dalje što sam ja pisala je samo uprošćena, tj. ne, banalizovana varijanta, šta bih ja kao uradila da dobijem te pare posle seksa. Čitav post se nije odnosio na detaljisanje oko toga šta bih i kako bih sa parama, jer u to se stvarno i ne razumem, ekonomija i finansije me ne interesuju. Akcenat posta je bio na ideji da bi jedan taj seks mogao da me baš obezbedi, hehe, a na koliko-ne znam, niti je, kao što sam rekla bitno za ovu temu.

Drugo-muž i deca-nema svrhe o tome sa mnom pričati jer niti razmišljam o mužu, braku a kamo li o deci. I nemoj me uvlačiti u priče oko toga, jer sam milion postova ispisala na tu temu. :)

I ono treće-koga hoću-pa, neeeemoj, Zak... :) Što si toliki bukvalista? Ni na kraj pameti mi nije ideja da ako imam para mogu da ebem koga hoću, niti želim. Mislila sam u smislu, ko mi se sviđa, sa kim ja hoću (pod uslovom da i on hoće, naravno) kad sam već se seksala sa onim sa kojim neću (za milionče).
Tako da-nemoj shvatati na taj način na koji si shvatio čitav moj post, jer nije tako. Mislila sam da ga baš niko neće tako shvatiti, ali, ono, svašta se događa. :)



A tebi, Nikola... Pa, tebi ću oprostiti samo zato što me ne poznaješ. :)
Ali, ovaj post ću itekako zapamtiti, ne zbog tog što si to meni rekao, nego zato što mi daje sliku o tebi za ubuduće, hvala ti. :bye:
 
BJ:Rekao sam ti da pare nisu problem,zasto toliko anomoziteta,nemoras ti mene da platis.Kazem ti lepo da pristajem besplatno!! :D

nećemo tako da se igramo...:(:(:(
ja bih da zaradim neki din...tj.milionče jedno:rumenko::rumenko::rumenko:

Lutko, ti meni platiš :) Ipak sam ja poželjni mladić ( ne Ratko) lol

sad ispade da mi forumašice moramo vama da plaćamo:lol::lol::lol:
a tema treba da ide u suprotnom smeru:mrgreen:
 
Jao, momci, hvala što ste objasnili neke stvari jednoj neukoj plavuši. :manikir:

Btw, Zak, nisam mogla ni da pomislim da bi ti krenuo nešto da mi objašnjavaš. Pa, da li misliš da sam ja toliko glupa da ne znam da moraš imati znanje da bi obrnuo kapital? :)
Pa, nisam mislila da odem i da tutnem pare vlasnici frizerskog salona i da živim od procenta. :)
To dalje što sam ja pisala je samo uprošćena, tj. ne, banalizovana varijanta, šta bih ja kao uradila da dobijem te pare posle seksa. Čitav post se nije odnosio na detaljisanje oko toga šta bih i kako bih sa parama, jer u to se stvarno i ne razumem, ekonomija i finansije me ne interesuju. Akcenat posta je bio na ideji da bi jedan taj seks mogao da me baš obezbedi, hehe, a na koliko-ne znam, niti je, kao što sam rekla bitno za ovu temu.

Drugo-muž i deca-nema svrhe o tome sa mnom pričati jer niti razmišljam o mužu, braku a kamo li o deci. I nemoj me uvlačiti u priče oko toga, jer sam milion postova ispisala na tu temu. :)

I ono treće-koga hoću-pa, neeeemoj, Zak... :) Što si toliki bukvalista? Ni na kraj pameti mi nije ideja da ako imam para mogu da ebem koga hoću, niti želim. Mislila sam u smislu, ko mi se sviđa, sa kim ja hoću (pod uslovom da i on hoće, naravno) kad sam već se seksala sa onim sa kojim neću (za milionče).
Tako da-nemoj shvatati na taj način na koji si shvatio čitav moj post, jer nije tako. Mislila sam da ga baš niko neće tako shvatiti, ali, ono, svašta se događa. :)



A tebi, Nikola... Pa, tebi ću oprostiti samo zato što me ne poznaješ. :)
Ali, ovaj post ću itekako zapamtiti, ne zbog tog što si to meni rekao, nego zato što mi daje sliku o tebi za ubuduće, hvala ti. :bye:


Ja sam te protumacio kako sam te protumacio,sad naravno nadam se da gresim ali onako je meni tvoja poruka delovala.Valjda gresim ...
 
C est ce que j ai gagné il y a 5 jours depuis le debut du mois,si c est ma vie qui t interesse ... Arretes de te comporter comme un paysan et dénigrer les autres quand ils postent.Tu fais franchement pitié avec tes messages.

Idi na google i prevedi radoznali ;)

hehe o ho jos i poliglota(copy paste)... bravo.... ali zabole mene sta tu pise..reko si ti svoje... dovoljno sam video..i previse nazalost... :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top