ozenjen

  • Začetnik teme zaljubljena 000
  • Datum pokretanja
Z

zaljubljena 000

Gost
smuvala sam se sa muskarcem koji je vec tri godine u braku.priznao mi je da sam mu ja prva sa kojom je prevario zenu i svo vreme mi je pricao kako mu je krivo zbog toga sto je vara,kako ce posle svega u oci da je pogleda,da ona to nije zasluzila jer ga mnogo voli itd....Mene su te price smarale ali mu to nisam nikako pokazivala.naredna dva dana posle toga me je zvao jer mu je zena otisla kod rodjaka a sada evo nema ga vec dva dana da se javi.Rekao mi je da ne zna da li ce izdrzati a da ne prizna zeni da je prevario.da li ste bili u slicnoj situaciji i sta mislite da li ce nasa veza potrajati?
 
jao Bože dragi!a šta ti misliš hoće li potrajati!
muka mi je od ovakvih glupih pitanja!
sigurno imaš 17god!mada ni godine ne znače ništa.neko ima mozga i sa 15g.,a neko nema ni sa 50g.!
 
Pa naravno da ce potrajati!
Cim si prva sa kojom je prevario zenu posle pune tri godine braka i to ti priznao - definitivno te voli.
Samo treba da mu izbijes grizu savesti iz glave i on ce se lepo razvesti i biti samo tvoj...
 
zaljubljena 000:
smuvala sam se sa muskarcem koji je vec tri godine u braku.priznao mi je da sam mu ja prva sa kojom je prevario zenu i svo vreme mi je pricao kako mu je krivo zbog toga sto je vara,kako ce posle svega u oci da je pogleda,da ona to nije zasluzila jer ga mnogo voli itd....Mene su te price smarale ali mu to nisam nikako pokazivala.naredna dva dana posle toga me je zvao jer mu je zena otisla kod rodjaka a sada evo nema ga vec dva dana da se javi.Rekao mi je da ne zna da li ce izdrzati a da ne prizna zeni da je prevario.da li ste bili u slicnoj situaciji i sta mislite da li ce nasa veza potrajati?
Pa ti sa njim nemozes da ocekujes ces imati lepu vezu punu ISKRENE ljubavi!
Jer,ako vara zenu koju je ozenio,izabrao,ako prema njoj nije fer,zasto bi bio prema tebi?!
A veza ce potrajati.....zasto da ne.
Iskreno,i meni su u jednom peroiodu ozenjenu muskraci bili interesantni,ali samo za zabavu,nikako od njih nisam ocekivala nesto vise!
 
.......sta mislite da li ce nasa veza potrajati?
''Veza''????O kojoj ti vezi pricas majke ti??? :roll: :roll:

Sto bi rekao nas OK Bend!!!
Dobra si mi ti, dobra sto da ne, dobra si za noc ali ne za SVE, dobra si mi ti, dobra kao lek, ONA MI JE DOBRA ZAUVEK!!!!! Eh devojko, devojko.......WAKE UP!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ako si od crnog vraga, što je tako, tako slatko ?
Ako si od samog boga, zašto traje tako kratko ?
Zašto prolazi vrijeme ljubavi ?

[Parni Valjak]


Uh ... Beži koliko te noge nose !
 
E ... sutni ga sa stilom...
Covek je...pi.da! Najveca! Ja bih mu izgrebala kola, izbusila gume i nestala...Bez objasnjenja...
Sedi na 2 stolice, a ti treba da ga tesis sto je pogresio??????
Nemoj da si luda!!! Sutirajjjjjjjj
 
zaljubljena 000:
smuvala sam se sa muskarcem koji je vec tri godine u braku.priznao mi je da sam mu ja prva sa kojom je prevario zenu i svo vreme mi je pricao kako mu je krivo zbog toga sto je vara,kako ce posle svega u oci da je pogleda,da ona to nije zasluzila jer ga mnogo voli itd....Mene su te price smarale ali mu to nisam nikako pokazivala.naredna dva dana posle toga me je zvao jer mu je zena otisla kod rodjaka a sada evo nema ga vec dva dana da se javi.Rekao mi je da ne zna da li ce izdrzati a da ne prizna zeni da je prevario.da li ste bili u slicnoj situaciji i sta mislite da li ce nasa veza potrajati?
STA JE BILO SA VAMA DA LI STE JOS UVEK U VEZI?
 
MALA RADOZNALA:
zaljubljena 000:
smuvala sam se sa muskarcem koji je vec tri godine u braku.priznao mi je da sam mu ja prva sa kojom je prevario zenu i svo vreme mi je pricao kako mu je krivo zbog toga sto je vara,kako ce posle svega u oci da je pogleda,da ona to nije zasluzila jer ga mnogo voli itd....Mene su te price smarale ali mu to nisam nikako pokazivala.naredna dva dana posle toga me je zvao jer mu je zena otisla kod rodjaka a sada evo nema ga vec dva dana da se javi.Rekao mi je da ne zna da li ce izdrzati a da ne prizna zeni da je prevario.da li ste bili u slicnoj situaciji i sta mislite da li ce nasa veza potrajati?
STA JE BILO SA VAMA DA LI STE JOS UVEK U VEZI?
nismo se culi vec 4 dana,do sada je bilo sve ok ali me malo brine sto ga nema da se javi
 
Klasicna muska prica, pa taj laze gde stigne! Danas vara nju, sutra tebe. Stvarno, koliko ce potrajati!Imala sam i ja takvog! Bezi od toga, molim te! Oni nikad ne ostaju sa onom sa kojom prevare zenu
 

Back
Top