Prijemni za Prava

Sve bih dala da vidim jedan takav test!!!Inace,ja tek iduce godine trebam da upisem pravni fakultet,ali mi se vec prevrce stomak kad pomislim na prijemni.Ne znam sta mi je...Ali,stvarno,ako neko moze da pomogne...nek kaze nesto o svemu ovome!Bar neko pitanje koje je bilo na prethodnim prijemnim ispitima.Srecno!
 
tisa:
Anonymous:
ma ljudi imate na fakultetu da kupite prirucnik sa svim testovima od '97 pa sve do 2003.!!!
A kolika je cijena otprilike?

Cena informatora , za ovu godinu, bila je 500 dinara, iako cisto sumnjam da se jos uvek moze naci u prodaji, buduci da je prijemni zavrsen.Novi informator izlazi tek u aprilu ili maju. Ako poznajes nekog ko je upisao pravni, najbolje bi bilo da uzmes informator od njega, buduci da mu vise ne treba... Ako ne, onda ti predlazem da posetis http://www.ius-forum.tk , tamo sve o fakultetu mozes da saznas upravo od samih studenata, o prijemnom od onih koji su ga upravo polozili i sigurno ce da se nadje neko ko ce da ti pomogne i izadje u susret. Srecno!
 
OK!Hvala ti!Nekako sam se "organizovala" pa sam kupila te testove.Samo kad sam vidjela istoriju...Nisam se onome nadala ni u najgorim snovima!Srpski nije tezak.Ja sam sad zavrsila treci gimnazije,pa nisam znala samo ona pitanja iz 4.A koliko nisam znala srpski-toliko sam znala istoriju!!!
 
tisa:
OK!Hvala ti!Nekako sam se "organizovala" pa sam kupila te testove.Samo kad sam vidjela istoriju...Nisam se onome nadala ni u najgorim snovima!Srpski nije tezak.Ja sam sad zavrsila treci gimnazije,pa nisam znala samo ona pitanja iz 4.A koliko nisam znala srpski-toliko sam znala istoriju!!!
ma,samo nemoj da se opterecujes,ima da polozis ko od sale 8) nazalost,meni to niko nije rekao pred prijemni pa sam se mucila sa istorijom tri mjeseca,da bi posle prijemnog shvatila da mi je bilo dovoljno znanje iz srpskog i bodovi iz srednje da budem na budzetu!mislim,istorija jeste bila jako teska ove godine,bila su neka potpuno blesava i periferna pitanja,ali ako si bar vrlodobar djak i ako solidno znas srpski-nemas razloga za strah!ove godine se kriterijum uzasno spustio,bila su potrebna samo 64 boda za budzet,a ja sam imala 39 na startu,pa ti vidi!samo opusteno!poz
 
Buduce kolege, mogu vam samo jedno reci: uzmite i radite istoriju i srpski od Aprila mjeseca i sve ce biti ok. Srpski u opste nije tezak, stavise lagan je. Istoriju ucite preko knjiga za Gimnaziju (1,2,3,4). Profesori koji pisu prijemni, najvise se izivljavaju na istoriji. Tu ucite sve sto ima, pa cak i ono sto je nevazno. To kao po pravilu bude. Ne uzdajte se samo na ucenje po "materijalu".
Srecno! Bye
 
Ne bih da vas demoralisem, ali jos jednom dooooooobro razmislite zelite li najlepse godine svog zivota da provedete na ovom fakultetu :!: Ja sam skoro pri kraju pa ipak x puta pomislim da ga napustim... U svakom slucaju...srecno
 

Back
Top