Propast Amerike u slikama

Posle ove prolazne ekonomske krize zapadni kapitalizam ce izaci mnogo jaci i homogeniji nego sto se misli.
Mozda nece biti vise tako trzisno-liberalan ali ce sigurno opstati i ojacati.
Nazalost, zemlje u razvoju a narocito nerazvijene zemlje mnogo zesce ce osetiti krizu na svojim ledjima i teze se oporaviti;
iako je ona prizajem, izazvana u tzv. zapadnoj ekonomsko-politickoj hemisferi.

Ова помоћ коју држава даје разним институцијама - то је новац штампан без покрића. Може имати много негативних ефеката: продужити кризу, изазвати велику инфлацију... Наравно да је план, да изађу јачи из ове кризе, али је питање да ли ће план успети, јер сваки систем има свој почетак и крај. А овај систем је одавно оболео...

Master_Chief:
Ma kolko mnogi mi zeleli da Amerika propadne ne bi uopste bilo dobro po ikoga,jer ce sama Amerika da povuce pola sveta za sobom u propast.Eto vidimo sta se desava sa Svedskom i Islandom.
Amerika je glavna u svetu po ekonomiji...

Повуће и више од пола света за собом, али то не би било лоше - напротив. Њихов пад би био почетак боље будућности за све народе света. Наравно да би свима било тешко, али нама свима је потребан тај "zero hour" између пада система утемељеног на лажима и преварама и победе слободе и разума.

Постојао је свет и пре Америке и постојаће и после. Данас се САД су дошле тамо, где се налазила британска империја пред свој крај. Америка је направила исту грешку као Британија - дугује онима са којима жели да влада.
 
posto su kinezi poznati po izrazitom animozitetu prema hrvatima i ljubavi prema srbima...

Ja imam materijalne dokaze da je situacija bila obratna , to jest da Amerikanci i Nemci imaju animozitet u odosu na Srbe , a simpatije u odnosu na Hrvate .
da li tiimas ikakve materijalne dokaze da u slucaju Kine i Rusije ne bi bilo obrunuto .

Jadnu stranu smo videli i znamo je . A ovu drugu ..... ostaju nafgadjanja , al ipak , rekao bih da su indicije na nasoj strani .
 
Detroit's Beautiful, Horrible Decline
Two French photographers immortalize the remains of the motor city on film. Photographs by Yves Marchand and Romain Meffre.
http://www.time.com/time/photogallery/0,29307,1882089,00.html


reliques_01.jpg


reliques_02.jpg


reliques_03.jpg


reliques_04.jpg


reliques_05.jpg


reliques_06.jpg


reliques_07.jpg


reliques_08.jpg


reliques_09.jpg


reliques_10.jpg

UuUu kako lepe stare raspale kuce,ja bih ovo kupiJo,pa ovo je umetnost da ti kuca ovako propadne........
 

Back
Top