DAJ čoveku VLAST pa da vidiš kakav je!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da i polovini forumaša, glasovitih po isfrustriranosti i nevirtuelnoj neostvarenosti, damo vlas', vodili bi MZ/zemlju makar kao ova plejada demoNkraCki „izabranih“ VIP-ovaca.
Nije poAnta u sposobnosti vođe, već u ustrojstvu, odnosno zasićenosti postojećim vrednosnim postulatima. Lov u mutnom, posvedočen svakominutnim aferama u sticanju protivpravnog vlasništva, dokazuje da je potpuno pomućena smislenost i životna sadržajnost. Ljudi su dezorijentisani, obezglavljeni. Latentni haos gušen zabavom za milione. Tupost održava privid funkcionisanja, ne samo ovdašnjeg društva. Pitanje je, do kada. Ako je, uopšte...
 
®:
Da i polovini forumaša, glasovitih po isfrustriranosti i nevirtuelnoj neostvarenosti, damo vlas', vodili bi MZ/zemlju makar kao ova plejada demoNkraCki „izabranih“ VIP-ovaca.
Nije poAnta u sposobnosti vođe, već u ustrojstvu, odnosno zasićenosti postojećim vrednosnim postulatima. Lov u mutnom, posvedočen svakominutnim aferama u sticanju protivpravnog vlasništva, dokazuje da je potpuno pomućena smislenost i životna sadržajnost. Ljudi su dezorijentisani, obezglavljeni. Latentni haos gušen zabavom za milione. Tupost održava privid funkcionisanja, ne samo ovdašnjeg društva. Pitanje je, do kada. Ako je, uopšte...

pitanje ti je na mestu a mislim da ni na odgovor necemo dugo cekati...klupko je poceo da se odmotava...!
 
Mislim da to zavisi do coveka i do nacina na koji je izabran na to mesto.Neki budu izabrani zato sto su pokazali da su sposobni da vrse posao,a drugi su izabrani jer im je neko blizak gore na vrhu ili pak druga varijanta neko je podmicen,tako da oni sto su izabrani zbog svoje sposobnosti nastavice i dalje da rade posao sto su pre radili a da ne iskoriscavaju svoje mesto,a oni drugi su upravo dosli da bi zloupotrebili svoju moc nad drugima.
 
Koliko ima istine u toj staroj narodnoj mudrosti...da li se covek menja posle dolaska na vlast ili tek tada pokazuje svoje pravo lice...misli se na bilo koju vrstu vlasti od mesne zajednice pa do vrha drzave ukljucujuci i raznorazne forumske i podforumske vlasti na razno-raznim internet sajtovima!!!???

Naravno da je istina samo se ja vise drzim one,,Daj coveku 5 min.vlasti pa ces znati kakav je,,:confused::confused:
 
Koliko ima istine u toj staroj narodnoj mudrosti...da li se covek menja posle dolaska na vlast ili tek tada pokazuje svoje pravo lice...misli se na bilo koju vrstu vlasti od mesne zajednice pa do vrha drzave ukljucujuci i raznorazne forumske i podforumske vlasti na razno-raznim internet sajtovima!!!???
pa da nije tačno, ne bi ko zna od kada doprlo do naših dana...
To je u ljudskoj prirodi...
Kako da se ne menja...menja se...
 
mislim da ocem i ja i vecina nas...pod uslovom da pre toga ne postanem i ja neka vlast....a to necem,sigurno,pre cu odmah u zatvor pa makar i u Hag!
Još jedan monitorski junak ? :eek:

Pa, junače, dobi li odgovor na pitanja koja postavljaš ?

Poslovica lepo kaže. Sve je to tako.

A mene interesuje, mada je možda još malo rano, mali broj postova, da li si nečiji klon ili pravi novajlija ... Ali znaće se.

Još je interesantnije, da li na ovaj način, želiš medalju za patriotske zasluge ? Samo banovani forumaši su prave patriote, oni koji nikad nisu banovani su pi*ke ... Pa uskoro ćemo izgleda videti od koje si fele.

A muško si bre. Znaš ti kad treba poturiti glavu ili vrat ... i gde, da ne boli mnogo.

Hajde da vidimo gde će ovo da ide ...
 
Još jedan monitorski junak ? :eek:

Pa, junače, dobi li odgovor na pitanja koja postavljaš ?

Poslovica lepo kaže. Sve je to tako.

A mene interesuje, mada je možda još malo rano, mali broj postova, da li si nečiji klon ili pravi novajlija ... Ali znaće se.

Još je interesantnije, da li na ovaj način, želiš medalju za patriotske zasluge ? Samo banovani forumaši su prave patriote, oni koji nikad nisu banovani su pi*ke ... Pa uskoro ćemo izgleda videti od koje si fele.

A muško si bre. Znaš ti kad treba poturiti glavu ili vrat ... i gde, da ne boli mnogo.

Hajde da vidimo gde će ovo da ide ...

Greška.

"Održavač" vlastodržaca. Pandur, pendrekaš.

Laci pa bio je upravu za Čanka evo sad ima tema i niko je nedira, bilo prošlo
ali ovo nema veze samo sa vama moderatorima ovo bukvalno ima veze sa svim koji su na nekom položaju z Srbiji uglavnom političkom položaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top