za starije koke ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deco.
Starost nije bolest.
Starost nije ruzzna.
Starost nije mana.
Starost nije smeshna.
Starost nije nedostojanstvena.
Vechita mladost postoji samo na reklamama...
i nije neshto chemu treba tezziti.
Takodje seks nije rezervisan samo za one oko dvadeset godina.
Imajte na umu da se sprdate jako ruzzno sa nechim shto je prirodno i normalno.
Od svih diskriminacija na svetu za koje sam chula, diskriminacija na osnovu godina je jedna od najbesmislenijih.
Valjda najvishe vichu oni kojima se blizzi, od straha i neispunjenosti dotadashnjeg zzivota.

Iako je ova tema za zatvarnje jer se ruga nechemu shto nije za izvrtanje ruglu,ostavichu je.
Mozzda neko ima i neshto pametno da kazze.
 
Deco.
Starost nije bolest.
Starost nije ruzzna.
Starost nije mana.
Starost nije smeshna.
Starost nije nedostojanstvena.
Vechita mladost postoji samo na reklamama...
i nije neshto chemu treba tezziti.
Takodje seks nije rezervisan samo za one oko dvadeset godina.
Imajte na umu da se sprdate jako ruzzno sa nechim shto je prirodno i normalno.
Od svih diskriminacija na svetu za koje sam chula, diskriminacija na osnovu godina je jedna od najbesmislenijih.
Valjda najvishe vichu oni kojima se blizzi, od straha i neispunjenosti dotadashnjeg zzivota.

Iako je ova tema za zatvarnje jer se ruga nechemu shto nije za izvrtanje ruglu,ostavichu je.
Mozzda neko ima i neshto pametno da kazze.

Možda bi ti i zatvorila temu da na njoj ne pišu uglavnom modovi i supermodovi z:plez::sanke:
 
Da vam čika Golub kaže nešto pre nego što Pipi zaključa temu.
Bio ja sa malo više nego duplo mladjom (39 - 19). :super:
Bio sa 10 godina starijom (38 - 48). :super:
Meni bilo lepo i sa jednom i sa drugom :cmok:, a vi kako hoćete.
 
Deco.
Starost nije bolest.
Starost nije ruzzna.
Starost nije mana.
Starost nije smeshna.
Starost nije nedostojanstvena.
Vechita mladost postoji samo na reklamama...
i nije neshto chemu treba tezziti.
Takodje seks nije rezervisan samo za one oko dvadeset godina.
Imajte na umu da se sprdate jako ruzzno sa nechim shto je prirodno i normalno.
Od svih diskriminacija na svetu za koje sam chula, diskriminacija na osnovu godina je jedna od najbesmislenijih.
Valjda najvishe vichu oni kojima se blizzi, od straha i neispunjenosti dotadashnjeg zzivota.

Iako je ova tema za zatvarnje jer se ruga nechemu shto nije za izvrtanje ruglu,ostavichu je.
Mozzda neko ima i neshto pametno da kazze.

Ma nema ovde diskriminacije, Pipi. ;)

Kao prvo, kad uđemo u izvesne godine, nema više kompleksa, frustracija, nesigurnosti u same sebe ... nema dilema oko toga šta hoćemo i šta možemo.
Počne tako što se probudiš jednog jutra i ustanoviš da ti je sve u životu postalo kristalno jasno, ali ti ta činjenica uopšte ne smeta da osećeš isto ono što si osećala pre par decenija. Zrelost i iskustvo ne znače da pomoću njih manipulišeš, niti isključuju emocije koje su oduvek bile u tebi. Samo stvari gledaš iz drugog ugla: pre svega, počinješ da ceniš vreme, u smislu da ga treba proživeti a ne preživeti. Duh je taj koji ima suštinsku ulogu, a ne čovekove godine. Možeš biti čak i devojčica u telu odrasle žene (što je svakako bolje nego obrnuto).
Postoji jedna prednost zrelog doba: oni stariji su nekad bili mladi, a mladi nikada nisu bili stari. :lol:

U našoj sredini sve je, nazalost, kliše, pa tako i priča o tome da su muškarci, koji ostvaruju veze sa ženama starijim od sebe, obavezno 'edipovci'. Uzajamna privlačnost nema veze sa godinama.
 
Deco.
Starost nije bolest.
Starost nije ruzzna.
Starost nije mana.
Starost nije smeshna.
Starost nije nedostojanstvena.
Vechita mladost postoji samo na reklamama...
i nije neshto chemu treba tezziti.
Takodje seks nije rezervisan samo za one oko dvadeset godina.
Imajte na umu da se sprdate jako ruzzno sa nechim shto je prirodno i normalno.
Od svih diskriminacija na svetu za koje sam chula, diskriminacija na osnovu godina je jedna od najbesmislenijih.
Valjda najvishe vichu oni kojima se blizzi, od straha i neispunjenosti dotadashnjeg zzivota.

Iako je ova tema za zatvarnje jer se ruga nechemu shto nije za izvrtanje ruglu,ostavichu je.
Mozzda neko ima i neshto pametno da kazze.

Pa sad... Mož biti da si u pravu, al uz sledeća ograničenja:
Starost nije nedostojanstvna dok ponovo ne stigneš do pampersa.

Diskriminacija na osnovu godina je zapravo vrlo smislena. Stariji ljudi (kokoške i aligatori :mrgreen:) mogu biti mudri, prijatni, šarmantni, duhoviti (ovako kao ja, na primer, jelte :mrgreen:), ali ne mogu pobediti na olimpijadi. Mogu pobediti u kuglanju, ipak. :)

Svako doba ima prednosti i nedostatke. Ja recimo ne bih nikada pristao da budem ponovo mlad ako bi to značilo da sam isto onoliko smotan kao prvi put. :sad2:

Uglavnom, starost dolazi (ako imaš sreće) neminovno. Bila tema zaključana ili otključana. :confused:
 
Godine nisu bitne.
Znam da zvuci kao klise,ali tako je..
Stanje duha je ono sto je bitno.
Znam mnogo ljudi koji su mladi po godinama ,a stari duhom,i obrnuto..
Godinama sticemo iskustvo i znamo kvalitetnije da uzivamo u sitnim stvarima koje cine zivot.
 
samo da budemo jasni..onaj tvoj test sa ivicom brade sam prosla ladno..ja ne znam sta radim na ovoj temi:D:lol::lol::lol:

dakle, cela oca tema svela bi se na moj odgovor jakobu,vezano za demi mur, gde kaze da NE BI ON NJU, A ja odgovaram NE BI NI ONA TEBE:D
ko ne bi, on siri negativnu energiju toliko jako, da je potpuno neinteresantan..ko bi, i ko nadje u osobi starijoj od sebe nesto vise od problema sa potencijom i uvelih kolena, on onda ima sanse da i oseti nesto do tog cuvenog iskustva..i to nisu prazne price:)
na kraju se sve svede na odnos izmedju dva ljudska bica..koliko si sposoban da ga zelis, volis, da mu se predas, da ga osetis..bez obzira na godine, ili uprkos njima
neki ljudi u godinama, postaju neodoljivi ljubavnici..neki postaju tek mrtva tela
kao sto su neke devojcici i decaci sa 23 godine senzualni i sjajni ljubavnici, a neki tek smotna gomila hormona..
malo se zezamo, ali nikakvo uopstavanje ni u ovom slucaju ne dolazi u obzir
 
Pošto vidim da su Pipi počela da zvecka ključevima, da priznam na vreme da sam test sa bradom izmislio na licinom mestu. :D Mislio sam da je očigledno.
Možda sam blago retardiran, ali meni tema jeste smešna. Kao što žemske ne idu okolo sa metrovima da mere ono što muškarci misle da obavezno treba meriti, tako ni muškarci ne idu okolo sa metrom i vagom, bez obzira što žene misle da im od rezultata merenja zavisi mlados.
Inače, ne bih ni ja Demi Mur. Misim da je lujka. :confused:
 
samo da budemo jasni..onaj tvoj test sa ivicom brade sam prosla ladno..ja ne znam sta radim na ovoj temi:D:lol::lol::lol:
na kraju se sve svede na odnos izmedju dva ljudska bica..koliko si sposoban da ga zelis, volis, da mu se predas, da ga osetis..bez obzira na godine, ili uprkos njima
neki ljudi u godinama, postaju neodoljivi ljubavnici..neki postaju tek mrtva tela
kao sto su neke devojcici i decaci sa 23 godine senzualni i sjajni ljubavnici, a neki tek smotna gomila hormona..
Gospodžo, kad smo se mi več upoznali?? (smajlisabrčićimaipodignutomobrvom)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top