Političko napredovanje ?

Štos je u tome da se uvlačiš politički jačima od tebe i navodiš one koji su za tebe da te guraju.Kad god se pojavi manipulacija sa izborima,parama,zapošljavanjem nečije dece podrži funkcionere...dobićeš i ti nešto.Budi ljigav,kad god nije jasna situacija i treba da se podmetne grbača uhvati maglu a krivicu gledaj da bez svađe prebaciš na druge.Ako si dopadljive spoljašnjosti gledaj da još unaprediš izgled.Partijskim koleginicama deli komplimente,ako im se dopadneš imaćeš jaku podršku od koje muškarci na funkcijama zaziru pošto im ne mogu ništa jer obično nemaju šta da ponude.Politika je samo interes,UVEK imaj to u vidu.
 
Štos je u tome da se uvlačiš politički jačima od tebe i navodiš one koji su za tebe da te guraju.Kad god se pojavi manipulacija sa izborima,parama,zapošljavanjem nečije dece podrži funkcionere...dobićeš i ti nešto.Budi ljigav,kad god nije jasna situacija i treba da se podmetne grbača uhvati maglu a krivicu gledaj da bez svađe prebaciš na druge.Ako si dopadljive spoljašnjosti gledaj da još unaprediš izgled.Partijskim koleginicama deli komplimente,ako im se dopadneš imaćeš jaku podršku od koje muškarci na funkcijama zaziru pošto im ne mogu ništa jer obično nemaju šta da ponude.Politika je samo interes,UVEK imaj to u vidu.

Uzas kakav savet mu dajes... Pravo napredovanje je jedino kroz ispoljavanje ideala covecnosti, i kroz pravedno delanje... I naravno kroz obrazovanje, ispoljavanje na drugim planovima. OVo sto mu ti preporucujes je vrlo vrlo.... "kratkorocno"
 
Uzas kakav savet mu dajes...
Pravo napredovanje je jedino kroz ispoljavanje ideala covecnosti, i kroz pravedno delanje...
I naravno kroz obrazovanje, ispoljavanje na drugim planovima.
OVo sto mu ti preporucujes je vrlo vrlo.... "kratkorocno"

Е, тога што си набројала у политици нема ...
И још један врло битан детаљ - у политици не постоји "рок" ... Час јеси - час ниси !!!
 
Pa bice ga, evo ja cu kad postanem premijer prva insistirati na takvim stvarima
Ai n ebih se slozila da takvih stvari nema, Laiku mozda deluje da se poslanik postaje tek tako, da se napreduje tek tako, i to i vazi u nekim slucajima, mozda 1% od svega. A ako pogledamo sadasnje stanje radikalne stranke napredne i originalne, vidimo da sve vise i vise takav tip nestaje.
A svi oni strucnjaci pocev od dinkica, pa dacica itd, su zaista obrazovani... Lukavi jesu takodje, sto znaci da su i vrlo inteligentni. Tako da je i to neki preduslov.
A za postenje mislim da je najbolje tako napredovati, iako nije jedini nacin....
A to za rok... Pa postoji nesto sto se stice godinama, mozda trenutno u Srbiji se to ne vidi, ali neke stvari se ne sticu olako, takodje poslanik se ne moze postati sa manje od 15 tak godina radnog staza u strankama...
 
Pa bice ga, evo ja cu kad postanem premijer prva insistirati na takvim stvarima
Ai n ebih se slozila da takvih stvari nema, Laiku mozda deluje da se poslanik postaje tek tako, da se napreduje tek tako, i to i vazi u nekim slucajima, mozda 1% od svega. A ako pogledamo sadasnje stanje radikalne stranke napredne i originalne, vidimo da sve vise i vise takav tip nestaje.
A svi oni strucnjaci pocev od dinkica, pa dacica itd, su zaista obrazovani... Lukavi jesu takodje, sto znaci da su i vrlo inteligentni. Tako da je i to neki preduslov.
A za postenje mislim da je najbolje tako napredovati, iako nije jedini nacin....
A to za rok... Pa postoji nesto sto se stice godinama, mozda trenutno u Srbiji se to ne vidi, ali neke stvari se ne sticu olako, takodje poslanik se ne moze postati sa manje od 15 tak godina radnog staza u strankama...

kako 15 tak godina ?
mislim da to ide brze neznam ako na primer imam pare

ovo za obrazovani i naprimer palma samo jedan primer

dali bi mogo da doguram do poslanika sa osnovnom skolom ?
 
kako 15 tak godina ?
mislim da to ide brze neznam ako na primer imam pare

ovo za obrazovani i naprimer palma samo jedan primer

dali bi mogo da doguram do poslanika sa osnovnom skolom ?

hahahaha.....
A otkud ti to da palma nije sposoban...?
Inace mislim da sa takvim aspiracijama ti nije preporucljivo bavljenje politikom (no offence)
Koliko godina imas inace Ako nije tajna
 
primetio sam da ovde na politici nista ne traje bez linka

e sad pitanje sta ako neke novine objave nesto netacno
i vi verujete tom linku?
dali ja naprimer ako imam nekog drugara sutra kad budem vaza politicar
da kazem u novinarstvu
i on objavi moje misljenje a napise da je gradjansko
narodno ili sta vec
kolko je bitan taj link?
dali treba da ima 2 linka (2 novine)
3 ili 5 da bi mu verovali vise manje?
 

Back
Top